نمناک فرهنگ و هنرچهره ها نشست مطبوعاتی فیلم عصر یخبندان و تا آمدن احمد +تصاویر
عصر یخبندان ، تا آمدن احمد
نشست مطبوعاتی دو فیلم سینمایی عصر یخبندان و تا آمدن احمد با حضور بازیگران فرهاد اصلانی، بهرام رادان، مهتاب کرامتی، افسر اسدی، ونوس حسنی و عوامل سازنده هر دو فیلم در سی و سومین جشنواره فیلم فجر برگزار شد.

نشست مطبوعاتی فیلم عصر یخبندان در چهارمین روز بخش سودای سیمرغ سی و سومین جشنواره فیلم فجر با حضور بهرام رادان، مهتاب کرامتی، آنا نعمتی، فرهاد اصلانی در سالن برج میلاد برگزار شد.

عصر یخبندان

فرهاد اصلانی بازیگر فیلم عصر یخبندان در این نشست گفت:من فکر می کنم برگ برنده این فیلم مصطفی کیایی است هم به خاطر کارگردانی و هم به خاطر فیلم نامه درخشانی که نوشته است.
 
عصر یخبندان
 
بهرام رادان از گروه حرفه ای کار و سناریوی آن صحبت کرد و مهتاب کرامتی نیز به ایفای نقش مشکل فرد معتاد در این فیلم و مراحل آن  برای خودش و سحر دولتشاهی اشاره کرد ،کرامتی در ابتدای صحبت هایش گفت:خیالتان راحت من الان پاک پاک هستم!
 
عصر یخبندان
 
محسن کیایی برادر کارگردان و بازیگر این فیلم نیز گفت:از حالا برای فیلم بعدی استرس دارم. او در پاسخ به شوخی بازیگران به اعتمادش برای حضور در فیلم بعدی گفت:داداشم هست، اگر به من نقش ندهد، مادرم زنگ می زند و برایم نقش می گیرد.
بهرام رادان نیز قبل از ترک جایگاه گفت:مصطفی کیایی تنها کارگردانی است که من سر هیچ چیز با او بحث نمی کنم چرا که او فضای فیلمش و انتخاب بازیگرش را خوب می شناسد و اگر در فیلم بگوید ماست سیاه است من قبول می کنم.
 
نشست مطبوعاتی عصر یخبندان
 
از سوی دیگر در روز چهارشنبه 15 بهمن ماه نیزنشست مطبوعاتی فیلم سینمایی تا آمدن احمد با حضور صادق صادق دقیقی (کارگردان فیلم)، افسر اسدی، پروانه مرزبان(تهیه کننده)، ناصر فصیحی و فریدون شیردل در برج میلاد تهران برگزار شد.
 
تا آمدن احمد
 
افسر اسدی دبازیگر این فلیم در ارتباط با نقش خود گفت:من فرصت زیادی برای تمرین نقشم نداشتم و نمی توانستم گویش محلی ام را به راحتی بدست بیاورم اما با کمک مشاور این فیلم توانستیم به گویش مورد نظر برسیم.
 
تا آمدن احمد
 
صادق صادق دقیقی(کارگردان) درباره فیلمش اظهار داشت:دوست ندارم خیلی درباره شرایط فعلی گلایه کنم. در سینمای ایران فیلم های بسیاری ساخته شده اما بعد از 70 سال که از جنگ جهانی دوم می گذرد، آمریکایی ها و اروپایی ها فیلم هایی درباره این مسئله می سازند که بسیار هم مورد توجه قرار می گیرد اما چرا وقتی در ایران صحبت از فیلم جنگی یا مذهبی به میان می آید، درمقابلش گارد می گیرند؟
 
تا آمدن احمد
 
ونوس حسنی کاملی(بازیگر) هم درباره ورودش به این فیلم گفت:خانم مرزبان من را به آقای صادق دقیقی معرفی کردند و وقتی فیلمنامه را خواندم بسیار کار را دوست داشتم و همچنین گویش جنوبی همیشه مورد علاقه من بوده است. خوشحالم که آقای صادق دقیقی به من اعتماد کردن و من هم در این فیلم حضور داشتم.
 
تا آمدن احمد
 

 

نشست مطبوعاتی فیلم عصر یخبندان و تا آمدن احمد +تصاویر

نشست مطبوعاتی فیلم عصر یخبندان و تا آمدن احمد +تصاویر
:
امتیاز : 3 تعداد رای : 22
منبع : نمناک-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 13 9
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف