نمناک فرهنگ و هنرچهره ها نجمه جودکی خاله شد + عکس
نجمه جودکی ، مجری تلوزیون
نجمه جودکی مجری جوان تلوزیون به تازگی خاله شده است و در اینستاگرامش عکسی از عضو جدید خانواده شان را منتشر کرد .
تاریخ انتشار : 2 آذر 1395

عضو جدید خانواده نجمه جودکی

نجمه جودکی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام عکس زیر را منتشر کرد و نوشت:

 «مبارک باشی بر ما و بر این دنیا دختر آبان.. خوش اومدی عزیز خاله... لنا جووونم»
 
نجمه جودکی

بچه خواهر نجمه جودکی

نجمه جودکی مجری تلوزیون و گوینده رادیو که به تازگی عکس عضو جدید خانواده شان را در اینستاگرام منتشر کرده است و خبر از خاله شدن خود داده است. او در سن 14 سالگی اولین اجرای خود را به طور کاملا اتفاقی انجام داد و از آن جا بود که دنبال علاقه اش رفت. درست در زمانی که سودای حضور در تلویزیون را داشت به گفته زنده یاد مهران دوستی عمل کرد و در رادیو به گویندگی پرداخت.

مهران دوستی جزو کسانی بود که به او اعتماد کرد و باعث حضور موفقش در رادیو شد، این اجرا ها ادامه داشت تا این که به عنوان گزارشگر به تلویزیون راه پیدا کرد.

در برنامه «یارمهربان» اجرای تلویزیونی -رادیویی انجام داد. بعد ها با نوید محمودی «نردبان» را برای شبکه تهران کار کرد، برنامه ای که فصل جدیدی برای اجرا هایش بود.

نجمه جودکی

عکس نجمه جودکی

در شبکه یک درست زمانی که شش ماه از رفتن آزاده نامداری از برنامه «تازه ها» گذشته بود از او دعوت به کار شد. در سیمای خانواده «فرصت ویژه» را اجرا کرد و در سن 19 سالگی مدیران و سیاسیون را به نوعی به چالش کشید.

از « کمی متفاوت »  می توان به عنوان کارهای شاخصش یاد کرد، در همان سال یعنی 1390 بود که به عنوان مجری برتر شبکه یک انتخاب شد. در «سین مثل سریال» در کنار محمد سلوکی ترکیب بندی زیبایی از خود به جای گذاشت.

نجمه جودکی خاله شد + عکس

نجمه جودکی خاله شد + عکس
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 10
برگرفته از فردا -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 7 3
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف