نمناک ورزشفوتبال عضو هیئت مدیره پرسپولیس با شلوارک در دوبی +عکس
پرسپولیس ، تیم فوتبال پرسپولیس
انتشار عکسی از تیپ زننده یک پرسپولیسی محمد زادمهر عضو هیات مدیره پرسپولیس در اردوی این تیم جنجال برانگیز شد.
تاریخ انتشار : 23 آبان 1395

اردوی امارات پرسپولیس دوباره جنجال ساز شد

تیم فوتبال پرسپولیس به مربی گری برانکو ایوانکوویچ این روزها در اردوی امارات به سر میبرد . برانکو ایوانکوویچ شاگردانش را به امارات برده تا اردویی 10 روزه در باشگاه ایرانیان پشت سر بگذارد.

با این حال به نظر می رسد این اردو بیشتر جنبه تفریحی برای سرخپوشان داشته باشد. سرخپوشان از هر فرصتی برای تفریح در دبی استفاده می کند تا هم از نظر بدنی و هم روحی برای ادامه مسابقات لیگ آماده شوند. اما گویی انتشار اخبار جنجال برانگیز از این اردو تمامی ندارد.

احتمالا تنها تیم های ایرانی هستند که هنگام حضور در اردوهای خارجی بخشی از همراهان شان را افرادی غیر از اعضای تیم تشکیل می دهند.

پرسپولیس این روزها در امارات و در باشگاه ایرانیان دوبی اردو زده است آن هم در حالی که ترکیب اصلی این تیم در تیم ملی حضور دارند!

اینکه چرا قرمزها برای این اردو که طبعا خروجی مثبتی برای برانکو ایوانکوویچ (بدون 8 بازیکن ملی پوش و نفرات اصلی) ندارد متحمل هزینه شده اند موضوعی است که به قدر کافی در رسانه ها مورد نقد قرار گرفته است.

عضو هیئت مدیره پرسپولیس

محمد زادمهر عضو هیات مدیره پرسپولیس

این هم که با توجه به اینکه افراد خیر هزینه ها را تقبل کرده اند، بعید نیست به زودی سر و کله بازیکنان اماراتی (مانند اردوی اوکراین) در تیم پیدا شود هم بحث تازه ای نیست.

از سوی دیگر سرخپوشان نتوانستند با تیم های مهم مدنظر برانکو بازی تدارکاتی انجام دهند.

حالا انتشار عکسی از تیپ زننده یک پرسپولیسی محمد زادمهر عضو هیات مدیره پرسپولیس در اردوی تیم و در کنار حشمت مهاجرانی در شبکه های اجتماعی بحث هایی را به راه انداخته است.

برخی از ظاهر او که با شلوارک در عکس دیده می شود گله کرده اند و می گویند او فکر می کند به سفر تفریحی خانوادگی رفته و برخی هم می گویند اصولا چرا باید اعضای هیات مدیره در سفر های برون مرزی تیم را همراهی کنند؟

عضو هیئت مدیره پرسپولیس

اردوی تیم پرسپولیس در امارات

جالب اینکه علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه در جلسه اخیر هیات مدیره به تمام اعضا پیشنهاد داد به دوبی بروند که اکثرشان از جمله جعفر کاشانی تاکید کردند صلاح نیست با تیم به اردوی خارجی بروند.

عضو هیئت مدیره پرسپولیس با شلوارک در دوبی +عکس

عضو هیئت مدیره پرسپولیس با شلوارک در دوبی +عکس
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 12
برگرفته از جام نیوز / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 8 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف