نمناک اخبارجامعه عطر ریلکس (قاتل) به ایران وارد شده؟
عطر ریلکس ، عطر قاتل
عطر ریلکس عطر کشنده ای است که به عطر قاتل معروف شده, آیا این عطر به بازار داخلی ایران راه پیدا کرده است؟
تاریخ انتشار : 12 مهر 1396

عطر ریلکس معروف به عطر قاتل

محمد پورخسروانی در ارتباط با توزیع عطری به نام "ریلکس" در بازار برخی کشورهای عربی از جمله عراق و مصر که پس از مصرف موجب مرگ مصرف کننده می شود، اظهار کرد:سال گذشته نیز این موضوع در برخی شبکه های مجازی مطرح شد اما بر اساس تحقیقاتی که به عمل آمد، اطلاعاتی در ارتباط با برند و شرکت تولیدکننده این عطر حاصل نشد اما در هر حال توصیه جدی ما به هموطنان این است که در صورت سفر به کشورهای عربی از جمله کشورهای اشاره شده از خطر احتمالی پیشگیری کنند و در معرض استنشاق عطرها قرار نگیرند.

عطر ریلکس

عطر ریلکس کشنده است

 وی در مورد اینکه آیا نمونه ای از این عطر که به عطر "قاتل" معروف شده به بازار داخلی ایران راه پیدا کرده است یا خیر؟ اظهار کرد:باید تاکید کنم که هیچ مورد مشابهی از این عطر به صورت قانونی به کشور وارد نشده و علاوه بر این در مورد واردات غیرقانونی و قاچاق نیز باید خاطرنشان کرد که تاکنون هیچ گزارشی در این زمینه نداشته ایم و در مجموع هیچ یک از فروشگاه های توزیع کننده که شامل 33 هزار واحد می شود، یک مورد گزارش هم در این زمینه نداشته اند.

اخیرا خبرهایی مبنی بر وجود عطری به نام "ریکلس" که پس از مصرف باعث مرگ استفاده کنندگان می شود، منتشر شده و در شبکه های مجازی اعلام شده است که در بازار برخی کشورهای عربی از جمله عراق و مصر چنین محصولی به فروش می رسد. این در حالی است که حدود یک سال قبل نیز خبرهایی در این رابطه منتشر شد اما نمونه مورد وثوقی به دست نیامد و مجددا موج مربوط به وجود این عطر در شبکه های مجازی به راه افتاده است.

عطر ریلکس (قاتل) به ایران وارد شده؟

عطر ریلکس (قاتل) به ایران وارد شده؟
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11
برگرفته از ایسنا -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 9 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف