نمناک بهداشت و سلامتسلامت جنسی سینه بندی که باعث عفونت قارچ سینه میشود!
عفونت قارچ سینه ، علت خارش سینه
عفونت قارچ سینه متهم اصلی خارش و التهاب پوستی است که گاهی زنان را دچار می کند ، عواملی در بروز و تشدید این مشکل موثرند که باید شناخته و رفع شوند.

چه علتی باعث عفونت های قارچی اطراف سینه می شود؟

عفونت های پوستی ممکن است هر جای پوست اتفاق بیافتد. وقتی اطراف سینه را درگیر می کند، بیماری عفونت قارچ سینه شناخته می شود ، مشکلی که بعد آن خارش و قرمزی پوست سینه تا گردن را فرا می گیرد.

ناحیه ی اصلی پوست در مقایسه با نواحی درگیر بیشتر در معرض آسیب هستند،اگر عفونت قابل درمان نباشد ممکن است به همه ی نواحی سرایت کند. یکی از نگرانی های مهم رنگ پریدگی پوست است.عفونت ممکن است پوست را خراب کند.

عفونت قارچ سینه

دلایل اصلی عفونت قارچ سینه و خارش های پوستی

7 واقعیت پنهان پشت عفونت قارچ سینه و خارش های پوست پستان

واقعیت 1 : چه چیزی باعث این عفونت می شود؟ قارچ سلول های مرده را درگیر می کند. همچنین شرایط گرم و تاریک و مرطوب (زیر سینه ها) به رشد قارچ کمک می کند.

واقعیت 2 : در برخی مواقع عفونت های قارچی اطراف سینه به علت مخمر است و در موارد دیگر درما توفیت علت عفونت است.

واقعیت 3 : چه فاکتور هایی خطر را بالا می برند ؟ فراوان عرق کردن و سوتین تنگ خطر را بالا می برد و زنانی که سایز بزرگتری دارند بیشتر در معرض آسیب هستند.

واقعیت 4 : آب و هوای منطقه بدترین مشکل است. رطوبت منطقه باعث عرق کردن می شود.

واقعیت 5 : آیا شما عفونت های قارچی در برخی نقاط دیگر بدن هم دارید؟ اگر داشته باشید به ناحیه سینه منتقل می شود، مخصوصا اگر آن قسمت را بخارانید. ممکن است پارگی پوست به پوستی که در معرض آسیب عفونت است بیشتر آسیب بزند.

واقعیت 6 : نشانه های آن چیست ؟ قرمزی، خارش زیر سینه ها و رنگ پریدگی پوست و ترک پوست. درمان به موقع از رنگ پریدگی پوست جلوگیری می کند.

واقعیت 7 : مرهم ضد قارچ، پودر و قرص ممکن است در مراحل ابتدایی کمک کند،اما مشاوره دکتر بسیار مهم است.همچنین لباس های زیرتان را با دوستانتان عوض نکنید چون عفونت سرایت می کند.

عفونت قارچ سینه , به چه دلیل سینه ها خارش دارند

سینه بندی که باعث عفونت قارچ سینه میشود!
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 46
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک/ز.ن
این مطلب مفید بود ؟ 40 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف