نمناک اخبارجامعه رهبر انقلاب سربازان فراری و غایب با سابقه 8 سال را عفو کردند
عفو سربازان فراری ، عفو سربازان غایب
مقام معظم رهبری بنا به پیشنهاد ستادکل نیروهای مسلح تمام مشمولانی که مدت هشت سال و بیش از آن فرار از خدمت دارند را عفو فرمودند. در ادامه جزئیات عفو سربازان فراری را می خوانید.
تاریخ انتشار : 25 آبان 1394
بازدید : 16,601 نفر

جزئیات عفو سربازان فراری

سردار موسی کمالی با اشاره به بخشش گروهی از مشمولانی که بیش از هشت سال فرار از خدمت داشته اند اظهار داشت:مقام معظم رهبری بنا به پیشنهاد ستادکل نیروهای مسلح تمام مشمولانی که مدت هشت سال و بیش از آن فرار از خدمت دارند را عفو فرمودند.

وی با اشاره به اینکه عفو مذکور شامل سربازانی است که جرمشان صرفا فرار از خدمت بوده است افزود:این افراد به مراجع قضایی معرفی نمی شوند و پرونده آنان مختومه می شود و می توانند جهت انجام دوره خدمت سربازی مراجعه و برابر روال جاری، بقیه خدمت سربازی را انجام دهند یا با پرداخت جریمه، از انجام دوره خدمت ضرورت معاف شوند.

کمالی درباره زمان استفاده از این شرایط که قبلا شامل سربازان فراری نمی شد گفت:تمام سربازان فراری واجد شرایط تا پایان دی ماه امسال فرصت دارند با مراجعه به پلیس+10 نسبت به ثبت نام برای اعزام به خدمت سربازی با پرداخت جریمه اقدام کنند.

عفو سربازان فراری ، عفو سربازان فراری و غایب با سابقه 8 سال

رهبر انقلاب سربازان فراری و غایب با سابقه 8 سال را عفو کردند
:
امتیاز : 3.7 تعداد رای : 55
برگرفته از تسنیم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 41 14
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف