نمناک سبک زندگیکار و زندگی دفتر عقد و ازدواج در تهران با زیباترین سفره های عقد
آداب و رسوم عقد و ازدواج به دلیل گوناگونی قومیتی موجود در ایران، متنوع است ، زوج هایی که در روز عروسی دوباره به صورت نمادین خطبه ی عقد می خوانند. آن ها دوست دارند با بازآفرینی خاطره ی روز عقد، شیرینی عروسی خود را دو چندان کنند.

آداب و رسوم عقد و ازدواج

آداب و رسوم عقد و ازدواج به دلیل گوناگونی قومیتی موجود در ایران، متنوع است. در بعضی خانواده ها، عروس و داماد بعد از عقد به نامزدی ادامه می دهند و فاصله ی زمانی دیگری را تا روز عروسی طی می کنند. بعضی خانواده ها هم ترجیح می دهند خطبه ی عقد در روز عروسی خوانده شود. هستند زوج هایی که در روز عروسی دوباره به صورت نمادین خطبه ی عقد می خوانند. آن ها دوست دارند با بازآفرینی خاطره ی روز عقد، شیرینی عروسی خود را دو چندان کنند.
 
دفتر ازدواج آیین مهر و وفا، دارای دو شعبه و چهار سالن است. ظرفیت این سالن ها از سی تا هشتاد نفر متغیر است. این محضر  با ارائه ی خدمات باکیفیت و کم نظیر در تمام پکیج ها، کنار شهروندان تهرانی خود می باشد.

خطبه عقد عربی و فارسی و  عقد آریایی نمادین در دفتر ازدواج آیین مهر و وفا

از مزایای دارا بودن زمینه های اسلامی و تاریخی، می توان به امکانِ داشتن هر سه خطبه ی عربی و فارسی و عقد آریایی نمادین اشاره کرد. هر یک از این خطبه ها شکوه و زیبایی خاص خود را به مراسم عقد می بخشد. عروس و دامادهای دفتر عقد و ازدواج آیین مهر و وفا، می توانند از مزایای انتخاب عاقد اعم از روحانی، غیر روحانی، سید و ... برخوردار شوند. عاقدهای خوش صحبت این دفتر، علاوه بر جاری کردن خطبه ی واجب، به فراخور مجلس با مقدمات و موخرات جذاب، شیرینی این لحظات را چند برابر می کنند. آن ها به این شکل فضا را برای مهمان ها و به ویژه بزرگترها، دلنشین تر می کنند.
برای زوج هایی که به عقد آریایی نمادین تمایل بیشتری دارند نیز ، بعد از زیرلب خواندن خطبه ی عربی، عقد آریایی نمادین در کنار سفره عقد برگزار می شود.

گل آرایی سالن عقد و ازدواج

گل علاوه بر اینکه سنبل زیبایی است و تا روز عقد، حتماً بارها از طرف داماد به عروس هدیه داده شده، به مراسم عقد و عروسی، حس ناب تازگی می بخشد. سالن و سفره ی عقد شما، با هیچ چیز به اندازه ی گل های تازه و طبیعی، این همه زیبایی پیدا نمی کند. دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا، این زیبایی را از سفره و سالن عقد عروس و دامادهای خود دریغ نمی کند. با در نظر گرفتن سلیقه و سفارش عروس و دامادها و بهره بردن از باسلیقه ترین مجریان گل آرایی، زیبایی ها را برای نوعروسان، صدچندان می کنند.

شمع آرایی سفره و سالن عقد

قبل از اختراع برق توسط ادیسون، شمع ها بسیار ضروری بودند. حتی امروزه که خانه ها به چند ده لامپ و لوستر و آباژور مزین هستند، شمع ها همچنان پرطرفدارند. شمع ها معمولاً خوشبو هستند و فضا را دنج و رمانتیک می کنند. سالن های عقد و ازدواج آئین مهر و وفا هم با برخورداری از بهترین تیم اجرای شمع آرایی، زیباترین و رمانتیک ترین فضا را برای روز بزرگ عروس و دامادهای خود فراهم می کند.

پذیرایی، سیستم پخش موسیقی، موسیقی زنده

از قدیم مرسوم بوده که میزبان در روز عقد، با شیرینی و نوشیدنی از میهمان های خود پذیرایی کند. برخی یک وعده (شام/ناهار) نیز به این رسم اضافه می کنند تا سنگ تمام گذاشته باشند. اگر از نظر خود عروس و داماد  این بخش اولویتی نداشته باشد، برای پدر و مادرها مهم ترین بخش، چگونگی پذیرایی از مهمان است. سالن عقد آیین مهر و وفا در این زمینه نیز از تنوع کم نظیری برخوردار است. از چای و نوشیدنی و آب میوه های طبیعی گرفته تا انواع شیرینی و کیک و دسر، این مجموعه خود را میزبان میهمان شما دانسته و به نحو احسن از آن ها پذیرایی می کند.
 
همچنین با طرف قرارداد بودن با بهترین آشپزهای سطح تهران، می توانید مطمئن باشید میهمان شما باکیفت ترین و خوشمزه ترین غذاها را نوش جان می کند.
سیستم پخش موسیقی در محضر ازدواج آئین مهر و وفا مهیاست تا ساعتی را که میزبان شما هستیم، بهترین و شادترین ساعت ها باشد. همچنین می توانید با انتخاب پکیج مناسب خود، از موسیقی زنده ( دف، ویولون، سنتور و...) بهره مند شوید.

عقد آریایی در دفتر و سالن ازدواج و حتی باغ تالار

دفتر ازدواج آیین مهر و وفا این امکان را دارد که عاقد را جهت خواندن خطبه ی عقد آریایی نمادین به باغ تالار یا محل مورد نظراعزام کند. این دفتر همچنین می تواند بهترین و زیباترین باغ تالارها را به عروس و دامادهایی که مراسم عقد مفصل تری دارند، معرفی کند. همچنین می تواند مراسمات مربوط به خود را  در محیط های دیگری همچون باغ تالار برگزار کند.

ارائه ی خدمات عکس و فیلم در محضر عقد و ازدواج

روز عقد یکی از مهم ترین و بزرگترین روزهای زندگی هر فردی است. به همین خاطر این روز مهم حتماً نیاز به گروهی دارد که بتواند آن را با بهترین کیفیت، مدیریت و ثبت کند. عروس و دامادهای خوب آئین مهر و وفا می توانند ثبت تصویری این روز بزرگ را نیز به این مجموعه بسپارند تا از خدماتی مثل آتلیه ی عکاسی بدون ورودی، تصویربرداری و عکاسی مستند مراسم در محل سالن، ادیت عکس و فیلم و حتی دریافت فایل های خام مربوطه، برخوردار باشند.

لباس عقد مناسب دفترخانه ها و محضرهای عقد و ازدواج

همه می دانند که مهم ترین چیز برای هر نوعروس لباس عقد و عروسی اش است. قدیم ترها، مادر و خانم های فامیل جمع می شدند و با کمک هم این لباس را می دوختند. اما حالا دیگر مزون ها جدیدترین مدل های لباس عقد و عروسی را برای همه ی سلیقه ها طراحی می کنند و می دوزند. نوعروسان می توانند با مراجعه به آن ها لباس مناسب سلیقه ی خود را از لحاظ رنگ و مدل، انتخاب کنند. دفتر ازدواج آئین مهر و وفا، از میان بهترین مزون های تهران، چند تایی را برای معرفی به عروس خانم های سختگیر و شیکپوش انتخاب کرده است.
 
 برای مراجعه ی حضوری می توانید همه روزه به شعبات ما به آدرس های ونک، ملاصدرا، خیابان خوارزمی، خیابان میلاد، پلاک 12، واحد 1 و 2 و سعادت آباد، سرو غربی، خیابان آسمان، آسمان ششم غربی؛ پلاک 1، واحد 2 و  3 مراجعه کنید و یا با شماره های 88060800 ، 22066936 ، 09120146570 و 09028860800  تماس بگیرید. با مراجعه به وبسایت های دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا نیز می توانید از مطالب مفید این مجموعه در زمینه ی عقد و ازدواج  بهره مند شوید. 
www.daftar-ezdevaj.com
www.daftaraghd.com
 

دفتر عقد و ازدواج در تهران با زیباترین سفره های عقد

دفتر عقد و ازدواج در تهران با زیباترین سفره های عقد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .