نمناک فرهنگ و هنرچهره ها روایت علی نصیریان از علت حذفش از شهرزاد و نمایش اعتراف
علی نصیریان ، شهرزاد
علی نصیریان بازیگر پیشکسوت کشورمان درباره علت حذفش از سریال شهرزاد و ایفای نقش در نمایش اعتراف شهاب حسینی توضیحاتی داد که در ادامه مشاهده میکنید.
تاریخ انتشار : 1 شهریور 1396

چرا علی نصیریان از شهرزاد حذف شد

استاد علی نصیریان را بدون شک میتوانی یکی از بهترین های سینما و تلویزیون کشورمان از سالهای دور تا به امروز دانست . این هنرمند پیشکسوت با ایفای نقش در سریال شهرزاد دوباره هنر بازیگری اش را در معرض نمایش گذاشت اما در فصل دوم این سریال پرمخاطب فیلمنامه طوری رقم خورد که شخصیت بزرگ آقا از قصه حذف شد.

با وجود شک و شبهه های زیادی که درباره علت حذف علی نصیریان از شهرزاد پیش آمد بازیگر نقش بزرگ آقا در این باره توضیحاتی ارائه داد که در ادامه مشاهده میکنید.

علت حذف علی نصیریان از فصل دوم شهرزاد

علی نصیریان علت حذف نقش بزرگ آقا از سریال شهرزاد را توضیح داد.

استاد علی نصیریان با توجه به همکاری هایی که در چند سال اخیر با شهاب حسینی داشته است وی را یکی از بهترین کارگردان های سینمای ایران در سال های آتی خواند.
علی نصیریان در پاسخ به حذف زود هنگام نقش بزرگ آقا در سریال شهرزاد گفت:این تصمیم آقای حسن فتحی کارگردان و نغمه ثمینی نویسنده این سریال بود و من هم به نظر آن ها احترام گذاشتم و هیچ مخالفتی نکردم و در این مورد هم نظری ندارم.

علی نصیریان

علی نصیریان بزرگ آقای سریال شهرزاد

استاد نصیریان از تجربه نمایش اعتراف به کارگردانی شهاب حسینی گفت:نمایش اعتراف یکی از بهترین نمایش های سال های اخیر در عرصه تئاتر بود.
وی افزود:شهاب حسینی با توجه به پیشینه ای که در تئاتر دارد و تجربه هایی که در چند سال اخیر کسب کرده است توانسته یکی از بهترین ها در حوزه بازیگری باشد که در کنار هنر بازیگری اش اخیرا به کارگردانی هم روی آورده و الحق هم بسیار موفق عمل کرده است. می توانم به جرات بگویم شهاب حسینی یکی از بهترین کارگردان ها در سال های آتی سینما خواهد بود و مطمئنا اگر پیشنهاد همکاری دیگری از وی داشته باشم با کمال میل قبول خواهم کرد.
بازیگر نقش بزرگ آقا در مورد ادامه فعالیت خود در تئاتر گفت:با توجه به علاقه ام به تئاتر اگر شرایط جسمی ام اجازه بدهد قطعا دوست دارم در این عرصه فعالیت هایم را ادامه دهم.
وی در خصوص فعالیت های اخیرش گفت:فعلا نمی خواهم در پروژه ای کار کنم و پروژه خوبی هم پیشنهاد شده است که بتوانم روی آن فکر کنم.

روایت علی نصیریان از علت حذفش از شهرزاد و نمایش اعتراف

روایت علی نصیریان از علت حذفش از شهرزاد و نمایش اعتراف
: امتیاز : 4.7 تعداد رای : 16
برگرفته از رکنا / م.ف
این مطلب مفید بود ؟
15 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف