نمناک فرهنگ و هنرچهره ها رضا حسین زاده گوینده اخبار بازنشسته شد ؟
رضا حسین زاده ، گوینده خبر
مدتی است که رضا حسین زاده گوینده خبر را در تلوزیون نمیبینیم, این گوینده خبر میگوید بدون هیچ دلیلی از کار معلق شدم .
تاریخ انتشار : 27 بهمن 1395

علت غیبت رضا حسین زاده در تلوزیون

رضا حسین زاده گوینده اخبار صدا و سیما امسال به صورت ناگهانی از کار در بخش خبری صدا و سیمای ایران معلق شده است, او در این باره توضیحاتی میدهد.

مدتی بود که که وقتی به بخش های مختلف خبری تلویزیون نگاه می انداختیم رد و نشانی از رضا حسین زاده، گوینده خبر نمی دیدیم تا اینکه چندی پیش خبر و خامت حال او و بستری شدن این گوینده در بیمارستان منتشر شد.

 علت غیبتش در بخش اخبار تلویزیون را که جویا شدیم هر کسی دلیلی را برای آن آورد؛ عده ای کسالت و بیماری، عده ای بازنشستگی و ... اما خودش به هیچ وجه زیر بار برچسب بازنشستگی نمی رود.

رضا حسین زاده

رضا حسین زاده گوینده خبر

 

او می گوید به دلیل ساختار سیاسی که این شغل دارد متاسفانه محدودیت هایی را به وجود می آورد:«من به مدت دو سال درگیر داستان هایی شدم و چند ماهی است بدون هیچ دلیلی از کار معلق شده ام. من برای دوری از سیاه نمایی مورد نظر و تاکید مقام معظم رهبری سکوت محض کردم تا خدایی نکرده آب به آسیاب دشمن ریخته نشود و شبکه های ماهواره ای از حرف هایم سوءبرداشت نکنند. من خودم را سرباز این نظام و افسر جنگ نرم آن می دانم و تنها درخواستم این است که با ریاست سازمان دکتر علی عسگری ملاقات کنم و حرف هایم را فقط و فقط به خودشان بزنم چراکه «گوش نامحرم نباشد جای پیغام سروش ...». از وی می خواهم به تنها نامه من که روی میزشان است رسیدگی کنند.»

حسین زاده می گوید:«من قرارداد همکاری تا پایان امسال را نیز داشتم اما بدون هیچ دلیلی از کار معلق شدم.»

 او می افزاید:«من اصلا عنوان بازنشستگی را قبول نمی کنم و آن را به شدت تکذیب می کنم و به آن اعتراض دارم. به عقیده من بازنشستگی برچسبی است برای کمرنگ نشان دادن زشتی خانه نشینی یک خبرخوان که یک سیاستمدار است. اگر در تاریخچه خبر صداوسیما نگاه کنید هیچ گوینده ای در 4٨ سالگی بازنشسته نشده است. مگر برای وکلای مجلس یا یک سیاستمدار، بازنشستگی معنا دارد؟ تا کی آزمون و خطا؟ ١٨ ساله بودم که وارد سازمان صداوسیما شدم و 30 سال است که در این حوزه فعالیت می کنم و درست در زمانی که یک گوینده به پختگی و اوج بلوغ رسانه ای رسیده، برند شده است و می توان از تجربیات او بهترین استفاده را کرد، کنار گذاشته می شود.»

رضا حسین زاده گوینده اخبار بازنشسته شد ؟

رضا حسین زاده گوینده اخبار بازنشسته شد ؟
:
امتیاز : 4.8 تعداد رای : 20
برگرفته از جماران -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 19 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف