نمناک فرهنگ و هنرچهره ها جزئیات جدید از علت فوت نیلوفر خرم نیک بازیگر معمای شاه
نیلوفر خرم نیک ، نیلوفر خرم نیک بازیگر
علت فوت نیلوفر خرم نیک بازیگر معمای شاه ، ایست قلبی و شدت آسیب های مغزی ناشی از وضعیت تنفسی، قبل از ورود به اورژانس اعلام شد .
تاریخ انتشار : 12 شهریور 1395
بازدید : 41,975 نفر

علت فوت نیلوفر خرم نیک بازیگر معمای شاه

خبر درگذشت نیلوفر خرم نیک بازیگر زن جوان سریال معمای شاه دیروز منتشر شد . وی در سریال معمای شاه نقش لیلی امیر ارجمند را بازی می کرد. بنابر اخبار منتشر شده نیلوفر خرم نیک در تهران و حین عمل جراحی درگذشته است. اما سرپرست روابط عمومی معاونت درمان وزارت بهداشت و درمان خبر مبنی بر اینکه این بازیگر جوان در حین عمل جراحی درگذشته است را تکذیب کرد.

سرپرست روابط عمومی معاونت درمان وزارت بهداشت و درمان با بیان اینکه هیچ عمل جراحی بر روی «نیلوفر خرم نیک» انجام نشده است؛ علت فوت وی را ایست قلبی و شدت آسیب های مغزی ناشی از وضعیت تنفسی، قبل از ورود به اورژانس اعلام کرد.

سرپرست روابط عمومی معاونت درمان وزارت بهداشت و درمان با توضیح درباره اخبار منتشر شده مربوط به فوت نیلوفر خرم نیک (بازیگر تلویزیون) در حین جراحی،گفت:پس از بررسی های کارشناسی اولیه به عمل آمده مشخص شد بیمار در عصر روز نهم شهریور با سطح هوشیاری 3 از 15 و کبودی شدید و تنفس های منقطع به اورژانس یکی از بیمارستان های خصوصی تهران منتقل شده و توسط متخصص، عملیات احیای قلبی و ریوی بر روی وی انجام می شود و به دلیل وخامت حال عمومی به بخش مراقبت های ویژه بیمارستان منتقل می شود.

 نیلوفر خرم نیک

نیلوفر خرم نیک بازیگر معمای شاه


وی افزود:بیمار در بخش مراقبت های ویژه نیز دو بار دچار ایست قلبی- تنفسی شده که در هر دو بار عملیات احیای قلبی تنفسی با موفقیت انجام شده است، اما در سحرگاه روز بعد به دنبال سومین ایست قلبی- ریوی و شدت آسیب های مغزی ناشی از وضعیت تنفسی قبل از ورود به اورژانس، متأسفانه علی رغم تلاش های پزشکان و متخصصان، بیمار فوت می کند.
به گفته وی، هیچ عمل جراحی بر روی بیمار انجام نشده و تمامی اقدامات درمانی توسط متخصصین در اسرع وقت انجام شده است. در حال حاضر نیز جسد متوفی جهت اتوپسی و تعیین دقیق علت فوت به پزشکی قانونی منتقل شده است.

 

نیلوفر خرم نیک

نیلوفر خرم نیک بازیگر معمای شاه


«نیلوفر خرم نیک» در سریال «معمای شاه» نقش لیلی امیر ارجمند را بازی می کرد، که خبر فوت وی در بیمارستان، امروز منتشر شد.

جزئیات جدید از علت فوت نیلوفر خرم نیک بازیگر معمای شاه

جزئیات جدید از علت فوت نیلوفر خرم نیک بازیگر معمای شاه
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 50
برگرفته از خبرگزاری مشرق / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 38 12
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف