دختر و پسر

علت قتل و خودکشی دختر و پسر کارخانه دار در لاهیجان

تاریخ انتشار : 15 مهر 1394کد مطلب : 21514زمان مطالعه : 2 دقیقه
دختر و پسر کارخانه داری که خبرکشته شدنشان به صورت گسترده منتشر شد شب وقوع حادثه با یکدیگر قرار داشتند. آشنایی این دو مربوط به مدتی پیش از این حادثه بود که با قتل و خودکشی پایان یافت.

جزئیات قتل و خودکشی دختر و پسر لاهیجانی

فرمانده نیروی انتظامی لاهیجان توضیحاتی را پیرامون جنایتی که در خیابان گلستان 15 شهر لاهیجان رخ داد ارائه کرد. بنابر گفته های این مقام انتظامی شنیدن جواب منفی از سوی دختر مورد علاقه، انگیزه ارتکاب ا قتل او و سپس خودکشی پسر جوان بوده است.

سرهنگ محمود قاسمی درباره جزییات این ماجرا  گفت:قتل حوالی ساعت 9 شب رخ داده و ما به همراه ماموران ساعت 9 و بیست دقیقه در محل حاضر شدیم . بررسی های اولیه حکایت از این داشت که جسد دختر و پسر جوانی در حالی که با شلیک گلوله به قتل رسیده اند درون خودروی پراید قرار داشت. مطابق با تحقیقات ماموران و کسب اظهارات از سوی همسایه ها مشخص شد مرد جوان که حسین نام دارد با خودروی سانتافه خود در این محل با دختر جوان که رویا نام دارد قرار گذاشته و پس از جر و بحثی که میان آنها رخ داد وی با یک قبضه اسلحه شکاری ابتدا دختر جوان را کشته و سپس به زندگی خود نیز پایان داده است.

او درباره فرضیات مطروحه در خصوص علت این جنایت نیز گفت:فرضیه نخست ما که قوی تر هم هست این است که علت قتل، خواستگاری حسین از این دختر بوده و او به دلیل شنیدن جواب منفی از سوی دختر دست به این کار زده است.

قاسمی شایعات مربوط به کارخانه دار بودن پدران این دو جوان را رد کرد و گفت:هر دو آنها از وضع مالی متوسطی برخوردار بودند و پدرانشان هم شرکتهای کوچکی داشتند و اینگونه نیست که کارخانه دار باشند.

فرمانده نیروی انتظامی لاهیجان همچنین موضوع نامزد داشتن دختر جوان را نیز تکذیب کرد.

بر اساس این گزارش حسین دارای تحصیلات عالیه بوده و دانش آموخته رشته برق در مقطع فوق لیسانس بوده است.

هم چنین سرهنگ فلاح کریمی رئیس پلیس آگاهی استان گیلان ضمن تایید این خبر گفت:اجساد برای مشخص شدن علت دقیق فوت و هم چنین مشخص شدن موضوع قتل و خودکشی به پزشکی قانونی فرستاده شده اند .

گفتنی است در گزارش های اولیه از این حادثه گفته شد رویا و حسین هر دو فرزند دو کارخانه دار بزرگ و از خانواده های شناخته شده لاهیجانی هستند که مدت ها قبل با هم در ارتباط بودند.

علت قتل و خودکشی دختر و پسر کارخانه دار در لاهیجان

3.5256
این مطلب مفید بود ؟17878
برگرفته از خبرآنلاین /ن
برچسب :
وبگردی