نمناک سرگرمیآیا میدانید راز مرگ 100 تن ماهی در اقیانوس آرام چه بود؟ + عکس
علت مرگ ماهی ، علت مرگ و میر ماهی ها
هر ساله علت های گوناگونی، باعث مرگ دسته جمعی ماهی ها می شود اما به گفته کارشناسان حیات وحش حدود 93 تن ماهی دراقیانوس آرام از بین رفته اند که موجب شگفتی و تاسف همه شده است.

علت مرگ و میر ماهی های اقیانوس آرام

هر ساله به علت بسیار زیادی باعث مرگ دسته جمعی ماهی ها می شود ، برای مثال با غرق شدن نفت کش ها در اقیانوس یا کارخانه هایی که در اطراف اقیانوس واقع هستند و... می توانند باعث آلودگی آب ها شوند و نتیجه آن هم می تواند گران تمام شود چرا که با آلوده شدن آب دریا یا اقیانوس ها به موجوداتی که در آن زندگی می کنند نیز آسیب وارد خواهد شد.

علت مرگ ماهی

پرده برداری از راز و رمز مرگ ماهی ها در اقیانوس آرام

علت مرگ 100 تن ماهی در آب های اقیانوس آرام

تصاویر دردناکی که در ادامه این بخش از نمناک مشاهده می کنید ،نشان دهنده مسموم شدن هزاران شاه ماهی کوچک واقع در خلیج پیلتون است.با کمی بررسی این موضوع ،اکولوژیست ها نتوانستند پاسخ قطعی به این نسل کشی ماهی ها بدهند.به گفته کارشناسان حیات وحش حدود93تن ماهی در اطراف این خلیج کشته جان باخته اند.
 
علت مرگ 100 تن ماهی

تصاویری دردناک از مرگ هزاران ماهی در اقیانوس آرام

همچنین سخنگوی سازمان محیط زیست نیز این چنین گفت:"میزان مرگ و میر ماهی ها در این خلیج بسیار عظیم است و مرگ این تعداد از شاه ماهی ها غیر عادی می باشد و ممکن است بخش عظیمی از شاه ماهی ها از بین رفته باشند".
 
علت مرگ ماهی

میزان مرگ و میر ماهی ها در اقیانوس آرام

مرگ غیر عادی هزاران ماهی در سواحل اقیانوس آرام

به همین دلیل نمونه های این ماهی ها به آزمایشگاهی واقع در روسیه برای بررسی ارسال شدند تا محققان بر روی انها آزمایشات لازم را انجام دهند و علت مرگ آنها را متوجه شوند.
 
علت مرگ 100 تن ماهی

تصاویری از مرگ دسته جمعی ماهی های اقیانوس آرام

کاربران صفحات مجازی نیز در این رخداد ابراز نگرانی کردند و از این اتفاق متعجب هستند.بطور کلی شاه ماهی ها به دلیل تخم گذاری بسیار زیادشان ،توسط ماهی های دیگر در دریا و اقیانوس به عنوان وعده غذایی محسوب می شوند و کشتار دسته جمعی این ماهی ها برای ماهی های دیگر نیز یک زنگ خطر می باشدوهنوز هیچ اطلاعاتی در مورد نوع جان باختن این ماهی ها وجود ندارد و محققان در حال بررسی آن می باشند.
علت مرگ 100 تن ماهی

 مرگ 100 تن ماهی در اقیانوس آرام

فاش شدن راز علت مرگ 100 تن ماهی در اقیانوس آرام

راز مرگ 100 تن ماهی در اقیانوس آرام چه بود؟ + عکس
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن / ف
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف