نمناک سبک زندگیتناسب اندام علت چاقی مردان بعد از ازدواج چیست؟
علت چاقی مردان بعد از ازدواج ، دلیل چاقی مردان بعد از ازدواج
علت چاقی مردان بعد از ازدواج بستگی به تغییر عادات زندگی در زندگی مشترک آنها دارد . دلایل و جزئیات بیشتر را که نتیجه ی تحقیقات علمی است را در ادامه میخوانید.

 علت چاقی مردان بعد از ازدواج 

چرا مردان بعد از ازدواج شکمشان بزرگ می شود؟

اگر دقت کرده باشید مردان بعد از ازدواج دچار اضافه وزن می شوند و تناسب اندامشان به هم می خورد. زوج های جوان به طور طبیعی بعد از ازدواج یکی از سرگرمی های زوج های جوان خوردن انواع مختلف خرواکی ها و غذاها است.

 

چاقی مردان

چاقی مردان بعد از ازدواج

 

زوج هایی که به تازگی ازدواج کرده اند در معرض افزایش وزن هستند این نتیجه ی تحقیقاتی است که در سال 2012 انجام شد و طبق آن مردان بعد از ازدواج حدود 24 پوند در طول 5 سال بعد از ازدواج افزایش وزن را تجربه می کنند.

در بخشی از این تحقیقات بیان شده است که مردان بعد از ازدواج تمایل به مصرف غذاهای و مواد غذایی شیرین دارند و همین تمایل باعث افزایش وزن آنها می شود. مصرف غذاهای آماده و رفتن به رستوران به طور بیشتر از قبل عاملی در تشدید افزایش وزن است.

مردان بعد از ازدواج به دلیل تغییرات در مزه های غذاهایی که مصرف می کنند به طور معمول بیشتر غذا می خورند و چاق می شوند. جالب است بدانید که مردانی که همسرشان را از دست می دهند شکلات بیشتری می خورند.

 

علت چاقی مردان بعد از ازدواج چیست؟

علت چاقی مردان بعد از ازدواج چیست؟
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 88
منبع : نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 61 27
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف