نمناک ورزشلیگ برتر “علیرضا بیرانوند” در یک قدمی پرسپولیس
علیرضا بیرانوند ، تیم پرسپولیس
علیرضا بیرانوند به آرزوی خود رسید و دیگری چیزی نمانده که به تیم پرسپولیس بپیوندد. طبق توافق دو باشگاه، پرسپولیس در مقابل پرداخت 1 میلیارد تومان به نفت تهران “علیرضا بیرانوند” را به خدمت می گیرد.
تاریخ انتشار : 29 دی 1394
بازدید : 2,390 نفر

علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی به پرسپولیس رسید

پرسپولیسی ها ابتدا با یک رقم پیشنهادی رضایت مدیران نفت را جلب کردند و سپس جعفر کاشانی را سراغ منصوریان فرستادند تا او مجوز حضور بیرانوند در پرسپولیس را از سرمربی نفت بگیرد. منصوریان هم که برای جعفر کاشانی به عنوان بزرگ فوتبال ایران احترام قائل است، نتوانست به عضو هیأت مدیره پرسپولیس نه بگوید و به صورت شفاهی با جدایی دروازه بان ملی پوش تیمش موافقت کرد.

علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی به پرسپولیس رسید

به نظر می رسد منصوریان با توجه به آمادگی وحید شیخ ویسی ، ترجیح داد گلری که دلش با نفت نیست و به صورت رسمی اعلام کرده دوست دارد به پرسپولیس برود را آزاد کند. در صورت توافق مالی دو باشگاه که احتمالش زیاد است، بیرانوند جانشین سوشا مکانی می شود. منصوریان تا عصر دیروز گفته بود من تحت هیچ شرایطی اجازه جدایی بیرانوند را نمی دهم.

ساعت یک بامداد به وقت ترکیه و 2:30 به وقت ایران علی اکبر طاهری مدیرعامل پرسپولیس با قنبر زاده مدیر نفتی ها به توافق رسید که علیرضا بیرانوند به پرسپولیس برود تا این انتقال سرانجام انجام شود.
طبق اطلاع از منابع موثق باشگاه نفت بابت انتقال بیرانوند طبق توافق پرسپولیس 1 میلیارد به نفت خواهد داد و چنانچه تا قبل از پایان نقل انتقالات این پول به حساب نفت ریخته شود نفتی ها رضایت نامه بیرانوند را می دهند و انتقال بزرگ نیم فصل صورت میگیرد. باشگاه نفت تا شنبه منتظر اقدام مسئولان پرسپولیس می ماند و با توجه به مشکلات مالی که پرسپولیس با آن مواجه بوده و ممکن است به همین دلیل بدحساب شود، نفتی ها یکی از شرایط اصلی انتقال بیرانوند به پرسپولیس را واریز شدن پول به حسابشان می دانند.
پرسپولیس یک روز کاری برای این انتقال فرصت دارد و شاید بیرانوند زودتر به تهران بیاید.

علیرضا بیرانوند در یک قدمی پرسپولیس

“علیرضا بیرانوند” در یک قدمی پرسپولیس
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11
برگرفته از برترین ها -/ ن.م
این مطلب مفید بود ؟ 10 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف