نمناک ورزشفوتبال آسیب دیدگی همزمان علیرضا بیرانوند و امید عالیشاه
علیرضا بیرانوند ، برانکو ایوانکوویچ
خبر بد و شوکه کننده برای پرسپولیس آسیب دیدگی همزمان علیرضا بیرانوند و امید عالیشاه است که بد بیاری برای برانکو حساب میشود.
تاریخ انتشار : 1 آذر 1395

مصدومیت علیرضا بیرانوند و امید عالیشاه

با اینکه تیم برانکو ایوانکوویچ قبل از شروع تعطیلات یک ماهه لیگ در اوج آمادگی خود قرار داشت، حالا این مربی کروات با چالش های زیادی روبرو شده است. مصدومیت علیرضا بیرانوند و امید عالیشاه به خاطر شکستگی دست، اتفاقی است که پرسپولیسی ها را شوکه کرده و مشخص نیست که چطور با آن کنار می آیند.

در شرایطی که در بازی روز گذشته علیرضا بیرانوند و امید عالیشاه دچار آسیب دیدگی شده اند، پزشک تیم فوتبال پرسپولیس هنوز چیزی درباره شدت مصدومیت آنها اعلام نمی کند.

برانکو ایوانکوویچ

مصدومیت علیرضا بیرانوند

دکتر علیرضا حقیقت، پزشک پرسپولیس در این باره گفت:فعلا نمی توانم چیزی درباره شدت مصدومیت بیرانوند و عالیشاه بگویم. به آنها اعلام کردم امروز به تمرین بیایند و آزمایشات لازم را بعد از حضورشان انجام می دهیم.


اینکه به گوش می رسد دروازه بان ملی پوش پرسپولیس تا 2 هفته دیگر نمی تواند در مسابقات شرکت کند و عالیشاه هم احتمالا تا پایان نیم فصل اول مسابقات را از دست داده است، قطعا برای برانکو سنگین تمام می شود. برخی از دیگر بازیکنان پرسپولیس نیز با مصدومیت های جزیی مواجه هستند اما آنها قطعا به کار گرفته می شوند.

مصدومیت علیرضا بیرانوند

دست امید عالیشاه شکست

به نظر می رسد داشتن ملی پوشان متعدد هم باعث متضرر شدن پرسپولیس شدن و برانکو در صحبت هایش دائما از بازی کردن این بازیکنان با شرایط سخت در تیم ملی انتقاد می کند.

آسیب دیدگی همزمان علیرضا بیرانوند و امید عالیشاه

آسیب دیدگی همزمان علیرضا بیرانوند و امید عالیشاه
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از کاپ -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف