نمناک ورزش و تناسب اندامورزشکاران بیوگرافی و عکس های جالب و فوق العاده دیدنی “علیرضا بیرانوند”
علیرضا بیرانوند ، علیرضا بیرانوند دروازبان
“علیرضا بیرانوند” بازیکن فوتبال اهل خرم آباد که برای نفت تهران بازی می کرد و در حال حاضر برای پرسپولیس تهران به عنوان دروازه بان به میدان می رود.

زندگینامه و عکس های علیرضا بیرانوند

 • نام :علیرضا
 • نام خانوادگی :بیرانوند
 • متولد :30 شهریور 1370
 • باشگاه :پرسپولیس تهران
 • شماره پیراهن :1 
 • پست :دروازه بان
 • پای تخصصی :راست
 • محل تولد :خرم آباد

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-

بیوگرافی علیرضا بیرانوند

بیوگرافی و عکس های علیرضا بیرانوند

زندگی شخصی علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند (زاده 30 شهریور 1371، سرابیاس) بازیکن فوتبال اهل ایران است ، که در باشگاه فوتبال پرسپولیس و تیم ملی فوتبال ایران بازی می کند. بیرانوند برای نخستین بار با تیم پرسپولیس به قهرمانی لیگ دست پیدا کرد.

حضور علیرضا بیرانوند در لیگ برتر ایران

علیرضا بیرانوند در نفت تهران

بیرانوند با نفت تهران از سال 2011 آغاز به کار کرد. او اولین بازی خود را در جام حذفی برابر داماش در 25 اکتبر سال 2011 انجام داد. در سال اول خود به عنوان دروازه بان اول تیمش انتخاب شد. نفت در پایان لیگ برتر به مکان سوم رسید و برای اولین بار در تاریخ این باشگاه به لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد. در 23 مارس 2014، بیرانوند قرارداد خود را با نفت تا سال 2015 تمدید کرد.

علیرضا بیرانوند در پرسپولیس تهران

علیرضا بیرانوند در فصل 1395–1396 با قراردادی 2 ساله به باشگاه فوتبال پرسپولیس پیوست.[4] وی در 27 اردیبهشت 95 قراردادی دو ساله با پرسپولیس بست و مدتی بعد این قرارداد را به مدت پنج سال یعنی تا سال 1400 تمدید کرد.

علیرضا بیرانوند دروازبان

بیرانوند سنگربان تیم پرسپولیس تهران

ازدواج و همسر علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانود متاهل است و خیلی زود و در سن کم تشکیل خانواده داده است و میگوید که یکی از دلایل موفقیت من ازدواج زود هنگامم بود. او دو فرزند نیز دارد

خانواده ملی پوش جام جهانی 2018

در خانواده ای به دنیا آمد که از نظر مالی خیلی ضعیف بود. او در 15 سالگی با قرض گرفتن پول به تهران امد تا بتواند به علاقه اش به فوتبال برسد. هم اکنون او دروازه بان اول تیم ملی و و تیم پرسپولیس است و شماره 1 را به تن میکند.
علیرضا بیرانوند درباره زندگی و خانواده خود بیان نموده است که وضعیت خانوادگی در زمان نوجوانی وی ضعیف بوده است و در سال 86 وی برای رفتن به تهران از خرم اباد از اقوام خود پول قرض گرفته تا با اتوبوس به تهران بیاید تا بتواند پیشرفت نماید.
زن علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند و همسرش

شروع حرفه ای فوتبال علی بیرانوند

وی بعد ورود به تهران به تیم وحدت تهران پیوسته در سنین نوجوانی و بعد ازن توسط اقای کمپانی به تیم نوجوان نفت تهران انتقال پیدا کرده است .

علیرضا بیرانوند درباره زندگی خود در تهران قبل از مشهور شدن میگوید که دز اغاز ورودش در تهران خانه عمه اش زندگی میکرده و در یک فست فود کار می نموده است و بعد از در یک کارواش به علت قد بلندش مسئول کار و نظافت ماشین های شاسی بلند بوده است .

علیرضا بیرانوند ابتدا در پست حمله بازی میکرده است که بعد از یکبار در دروازه ایستادن همه وی را تشویق کرده اند که به خاطر نترس بودن و قد و هیکل و دست های کشیده وی بیشتر توانست در این پست موفق شود .

وی بعد از حضور در تیم نوجوانان نفت به تیم بزرگسالان ورود پیدا نمود و در سال 2011 اولین بازی خود را برای این تیم آغاز نمود و خیلی زود خود را نشان داد.

علیرضا بیرانوند و محمدرضا خانزاده

برد ایران در مقابل مراکش با درخشش علیرضا بیرانوند - خانزاده و بیرانوند

افتخارات علیرضا بیرانوند

افتخارات ملی علیرضا بیرانوند

 • صعود به جام جهانی فوتبال 2018

قهرمانی های بیرانوند با پرسپولیس

لیگ برتر

 • قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران 96–1395
 • قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران 97–1396

علیرضا بیرانوند و احسان علوان زاده

احسان الوان زاده و علیرضا بیرانوند و پسرش در جشن قهرمانی پرسپولیس

سوپر جام 

 • قهرمانی در سوپر جام فوتبال ایران 1396
 • قهرمانی در سوپر جام فوتبال ایران 1397

افتخارات فردی علیرضا بیرانوند

 • دروازه بان برتر سال فوتبال ایران:3 بار
 • حضور در تیم فصل لیگ برتر فوتبال ایران:2 بار
 • بهترین دروازه بان فیفا نامزد شده 2017 (جایگاه نهم)

 

حرف های علیرضا بیرانوند پس از دریافت جایزه بهترین دروازه بان

علیرضا بیرانوند بعد از انتخاب خود به عنوان بهترین دروازه بان گفت:این جایزه را مدیون کادر فنی و بازیکنان، مخصوصا آقای برانکو، آقای گرشاسبی مدیریت باشگاه و مخصوصا تماشاگران دوست داشتنی پرسپولیس هستم.

او ادامه داد:این جایزه را به تمام باشگاه پرسپولیس تقدیم می کنم؛ سه بار بهترین گلر شدم و یک بار هم فقط بخاطر شیطنت های خودم به این مهم نرسیدم.

دروازه بان پرسپولیس اضافه کرد:تندیس کفش و توپ طلا را داشتم و امسال تندیس دستکش را دریافت کردم.

مصاحبه با علیرضا بیرانوند

 روی پنالتی رونالدو آیا شانسی واکنش نشان دادی یا واقعا ضربات این بازیکن را آنالیز کرده بودی؟

ما در تیم ملی مربی ای داریم به نام الکساندر که با ما تمرین های خیلی خوبی انجام می دهد. او رابطه بسیار صمیمی با من دارد و همیشه برای من فیلم های مختلف دروازه بانی را می فرستد. قبل از بازی با پرتغال هم چند بازی را برای من فرستاده بود که ضربات پنالتی رونالدو را نشان می داد. من تا ساعت 2 نصفه شب بیدار می ماندم تا بتوانم ضربات پنالتی او را آنالیز کنم. رونالدو طی ماه های اخیر بیشتر ضرباتش را به یک سمت و جهت زده بود. من بر اساس آنالیزی که انجام داده بودم به سمت پنالتی رونالدو شیرجه زدم و توپ را مهار کردم. وقتی دیدم طی چند بازی اخیر حتی در دیدار برابر اسپانیا پنالتی رونالدو به کدام سمت زده شده تصمیمم را گرفتم که به همان سمت شیرجه بزنم. اگر دقت کنید می بینید حتی از پشت خط جلو آمدم و شیرجه زدم و توپ را مهار کردم که داور به خاطر شیرجه بلندم پنالتی را تجدید نکند.

علیرضا بیرانوند در تیم نفت تهران

علیرضا بیرانوند با لباس تیم نفت

تو بازیکنی هستی که زمانی که به تو پیشنهاد قرارداد داده شد قراردادت را به صورت سفید امضا کردی و حتی مبلغ هم در آن درج نشده بود. از این که قراردادت 5 ساله تمدید شد پشیمان نیستی؟

واقعا پشیمان نیستم. زمانی که قرارداد بستم نیامدم که فقط یک سال برای این تیم دروازه بانی کنم و طوری رفتار کنم که یک سال بعد هواداران بگویند این بازیکن باید جدا شود و برود. می خواستم طوری رفتار کنم که سال ها برای این تیم دروازه بانی کنم. زمانی که عملکرد خوبی در پرسپولیس داشتم باشگاه پیشنهادی به من داد که اعلام کردند می خواهیم قراردادت را تمدید کنیم و همان طور که خودت گفتی "می خواهم 10 سال در پرسپولیس بازی کنم" فعلا 5 سالش را تمدید کنیم. من هم بدون هیچ گونه چشمداشت و حرف و حدیثی قراردادم را تمدید کردم.

واقعا به هواداران و پرسپولیس وابسته شده ام و چشم بسته قراردادم را تمدید کردم. هر بازیکنی دوست دارد در استقلال و پرسپولیس بازی کند و خیلی زود محبوب هواداران شود. هر بازیکنی هم محبوب هواداران شود وقتی به او پیشنهاد تمدید بدهند چشم بسته قراردادش را تمدید می کند. در آسیا برای پرسپولیس بازی کردن افتخار است. من واقعا قراردادم را سفید امضا کردم چرا که اصلا به پول و مبلغ قرارداد فکر نمی کنم. دلیل این که پس از تمدید قرارداد پشیمان نشدم این بود که این تمدید قرارداد به من انگیزه داد و نمی خواستم در این 5 سال دروازه بانی بیاید و جایگزین من شود.

اگر قرار است روزی هم دروازه بان دیگری به پرسپولیس بیاید، بیاید اما باید با من برای شماره یک بودن رقابت کند. حتی زمانی که در مقاطعی از فصل کاری انجام دادم که هواداران ناراحت شدند و شایعاتی مطرح شد که می خواهند دروازه بان جدیدی بیاورند گفتم ایرادی ندارد هر کسی می آید بیاید، من هم با او هم رفاقت می کنم و هم رقابت خواهم داشت. اگر توانست بازی کند چه ایرادی دارد؟ درباره جام جهانی هم فکر کرده بودم که شاید با درخششم در این تورنمنت پیشنهادات خوبی برایم بیاید اما همیشه گفته ام و باز هم تکرار می کنم من این گونه فکر می کردم که اگر قرار است باشگاهی من را جذب کند باید با باشگاه پرسپولیس مذاکره کند. البته می دانم برخی مواقع برخی هواداران می خواستند من از تیم بروم اما برخی هواداران هم به من لطف داشتند و همیشه از من حمایت می کردند. البته این که در این مقطع از پرسپولیس جدا نشدم به فال نیک می گیرم چرا که احساس می کنم شاید برایم بهتر بود بمانم و یک نیم فصل دیگر در خدمت هواداران پرسپولیس باشم.

 

در فوتبال ایران با دو مربی حرفه ای همچون برانکو ایوانکوویچ و کارلوس کی روش کار کرده ای. این دو مربی تاثیر زیادی در پیشرفت فوتبالت داشته اند اما حالا می بینیم اختلاف نظرهایی با هم دارند. نظرت درباره این اختلافات چیست؟

درست است که این دو اختلاف نظر دارند اما ما هم بازیکن پرسپولیس و هم بازیکن تیم ملی هستیم اما این دو مربی هیچ گاه دعوا و مسائل مربوط به خودشان را به ما ارتباط نمی دادند. یعنی برانکو هیچ وقت با ما درباره اختلاف نظرهایش با کی روش صحبت نمی کرد و کی روش هم درباره برانکو حرفی به ما نمی زد. ما هم در اردوی تیم ملی بودیم و هم پرسپولیس و هیچ وقت در این زمینه مشکلی احساس نکردیم.

پس از بازگشت از جام جهانی به تمرین های پرسپولیس آمدی و برانکو خوش و بش گرمی با تو داشت. در این مکالمه چه چیزهایی مطرح شد؟

برانکو می گفت خدا رونالدو را لعنت کند، حالا چطور تو را در تمرین کنترل کنیم (با خنده).

علیرضا بیرانوند

بازی پرسپولیس الوصل - واکنش علیرضا بیرانوند

خاطره جالب علیرضا بیرانوند سنگربان تیم ملی

همین یکی دو سال پیش که شرایط خیلی خوبی در فوتبال داشتم، وقتی صبح بیرون می رفتم، رفتم که چند روزنامه بخرم که یک پیرزن را دیدم که در حال اسباب کشی بود و من را نمی شناخت. گفت جوان بیا و کمکم کن. چون این اتفاق برای برای خودم هم افتاده بود، درک کردم. از شانسم برق هم رفته بود و باید 5 طبقه را با پله می رفتم. من 5 طبقه 7-8 کیسه برنج را گذاشتم روی کولم و بردم. بعد پیرزن گفت که چقدر به تو پول بدهم؟! من روزنامه ای که عکسم روی آن بود را نشان دادم و گفتم من بیرانوندم، ورزشکار حرفه ای! گریه کرد و گفت من نمی دانستم. گفتم اصلا به این چیزها فکر نکن چون من هیچ وقت جاهایی که بودم را فراموش نمیکنم.

زندگی جالب بیرانوند برای رسانه های جام جهانی

رسانه های خارجی در مورد داستان زندگی ام مانور زیادی دادند و حتی با من گفتگوی اختصاصی داشتند. آن روزها خیلی سخت بود. همه سختی هایی که کشیدم را همه می دانند. نمی خواهم دوباره تکرار کنم اما من روزهای سختی را پشت سر گذاشتم.

گلایه ی بیرانوند از رسانه ها

من برای رسیدن به پیراهن تیم ملی خیلی زحمت کشیدم و برخی رسانه ها مرا خیلی اذیت می کردند. مثلا تا دو روز قبل از بازی اول می نوشتند:سورپرایز کی روش برای دروزاه تیم ملی. این خیلی دردناک بود و نمی توانستم هضم کنم. وقتی در اردوی ترکیه بودیم ثانیه شماری می کردم برسیم روسیه و وقتی بازی اول مقابل مراکش درون دروازه ایستادم یاد گذشته ام فتادم که از کجا به اینجا رسیده ام.

علیرضا بیرانوند

روایت بیرو از لحظه مهار پنالتی کریس رونالدو

قبل از آغاز بازی ها من کلیپی منتشر کردم و برای رونالدو کری خواندم. همه به من انتقاد می کردند که این چه حرفی است که می زنی؟ مگر تو که هستی. مگر کریس رونالدو رو می شناسی اما می خواستم با این کار به خودم روحیه بدهم. وقتی لحظه پنالتی اتفاق افتاد تا ویدیوچک انجام شود دو سه دقیقه ای طول کشید. در تمام این مدت با خدا حرف می زدم و همه لحظات سخت زندگی ام را مرور می کردم. می گفتم خدایا من کجا و کریس رونالدو کجا. اما وقتی توپ را گرفتم انگار همه دنیا را بغل کرده بودم. روی توپ خوابیدم و چشمانم را بستم. انگار چشمانم رفته بود و پورعلی گنجی آمد بیدارم کرد. بعد از پنالتی به خودم می گفتم باید تمرکزم را از دست ندهم چون اگر گل می خوردم ارزش این پنالتی از دست می رفت. من برای کسب دو بار قهرمانی با پرسپلیس خیلی سختی کشیدم اما تجربه کردن لحظات سخت برای گرفتن پنالتی رونالدو چیز دیگری بود. من بارها ضربات پنالتی رونالدو را آنالیز کرده بودم و تصمیم خودم را گرفته بودم که به سمت چپ بروم. البته لطف خدا شامل حالم شد و با دماغ بزرگی که دارم توانستم در مهار ضربه پنالتی از آن استفاده کنم.

لحظه به لحظه پنالتی رونالدو به تیم ملی ایران

پنالتی رونالدو به بیرانوند

پنالتی رونالدو به بیرانوند

پنالتی رونالدو به بیرانوند

پنالتی رونالدو به بیرانوند

پنالتی رونالدو به بیرانوند

 

حضور علیرضا بیرانوند در تیم منتخب مرحله گروهی جام جهانی

علیرضا بیرانوند

حضور علیرضا بیرانوند در تیم منتخب مرحله گروهی جام جهانی از نگاه گاردین

تمجید سالار عقیلی از علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند واقعا خوب بود. او را قبلا هم دوست داشتم اما با عملکردی که برابر مراکش داشت واقعا عاشقش شدم. وقتی آن توپ را گرفت اصلا فکر این واکنش را نمی کردم و فقط دیدم شیرجه رفت و مثل یک خط صاف شد و باریکلا به او

تمجید عقاب از گل تیم ملی 

بیرانوند مرا به یاد روزهای اوج خودم می اندازد و با شرایطی که دارد می تواند دروازه پرسپولیس را تا سال ها بیمه کند.

تعریف سعید شیخ زاده از علی بیرانوند

اشاالله علی آقا بیرانوند، مردم ایران تا همیشه به تو و همه بچه های تیم ملی ٢٠١٨ افتخار می کنن.

پست مهناز افشار برای علیرضا بیرانوند

این بازیگر 41 ساله با انتشار عکسی از لحظه مهار پنالتی رونالدو توسط بیرانوند و با تگ کردن صفحه اینستاگرام رونالدو برای وی نوشت:

How are you cris ؟

(چطوری کریس )

 عکسهای علیرضا بیرانوند 

علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی

لباس های علیرضا بیرانوند برای جام جهانی روسیه

علیرضا بیرانوند در خندوانه

اولین حضور علیرضا بیرانوند در خندوانه

علیرضا بیرانوند در خندوانه

دومین حضور بیرانوند در خنداونه در کنار عزت اللهی و محمدی

بیرانوند در پرسپولیس و نفت

زندگینامه و عکس های بیرانوند

سعید عزت الهی و بیرانوند

درگیری بیرانوند و سعید عزت اللهی در بازی با پرتغال

نوجوانی بیرانوند تهران

نوجوانی علیرضا بیرانوند در میدان آزادی

علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند ، زندگی شخصی و فوتبالی علیرضا بیرانوند

بیوگرافی و عکس های جالب و فوق العاده دیدنی “علیرضا بیرانوند”
:
امتیاز : 4.8 تعداد رای : 1077
منبع : بخش ورزشی نمناک / ک.ک
این مطلب مفید بود ؟ 1029 48
نظر کاربران
حسین

حسین

علیرضا جان من یکی از طرف دارای پرسپولیسم بخدا قسم که خیلی تورو دوست دارم من خودم کرمانشاهیم و میدونم که خرم ابادیا که به ما نزدیکن چه با غیرتن خدایی دمت گرم

پاسخ دادن 142 15
هدیه

هدیه

سلام آقای بیرانوند من خرم ابادی هستم و ب نوبعه خودم خیلی ازتون ممنونم ک خرم ابادیارو سر بلند کردی

پاسخ دادن 85 15
ابوالفضل یعقوبی

ابوالفضل یعقوبی

سلام علیرضا جون امیدوارم تو زندگیت موفق بشی.تورو سرمشق ورزشیم قرار میدم

پاسخ دادن 70 9
حسین

حسین

علی جان تنها چیز که میتوانم بگویم انشاءالله موفق باشی و پیروز وسر بلند دوستدارت حسین

پاسخ دادن 38 7
علی بیرانوند

علی بیرانوند

سلام علیرضا جون من بهت افتخار میکنم که با این همه سختی به این جا رسیدی واست اروزوی موفقیت میکنم منم خودم لرم اینشالا موفق شی

پاسخ دادن 54 4
ارين

ارين

واقعا عالي بود دمت گرم خيلي مردي

پاسخ دادن 23 0
مهدی

مهدی

سلام آقای بیرانوند من شمارو خیلی دوست دارم .من خودم اهل زنجانم .به خدا دروازه بانی رو خیلی دوست دارم

پاسخ دادن 38 9
Tina2020

Tina2020

سلام آقای علیرضا بیرانوند؛خیلی خیلی خیلی و بیشمار خیلی شما را دوست دارم. و از کارتان لذت میبرم؛امیدوارم. همیشه سالم و موفق باشید؛برای من هم دعا کنید؛

پاسخ دادن 24 7
amir

amir

سلام علیرضا بیرامبند من ۱۳ سالمه و داداشم۴سالشه وقتی بازی پرسپولیس و می‌بینیم با داداش کوچولوی فوتبال بازی میکنیم و من در زنگ ورزش همیشه به عشق تو دروازه بان وای نیستم والان به بابام گفتم دست کش دروازه بانی بگیره دوستت دارم.

پاسخ دادن 31 4
Bita

Bita

سلام من یه استقلالیم یه استقلالیه متعصب...ولی همه بازی ها برای همه تیم های داخلی و خارجی و دنبال میکنم و پست و کیفیت و زندگی همه بازیکنان رو مطالعه میکنم و بهتون بخاطر این روحیتون واقعا تبریک میگم.تو بحث پشتکار خیلی شبیه هم هستیم...موفق بوییی نازارم

پاسخ دادن 26 4
عسل

عسل

سلام آقای بیرانوند من یه دختر بچه ۱۱ ساله هستم. هر وقت پرسپولیس بازی داره منو داداش کوچیکم که ۴ سالشه سریع تلویزیونو روشن میکنیم . من شمارو خیلی دوست دارم و برای سلامتی و موفقیت شما در زندگیو فوتبالتون آرزوی موفقیت و سربلندی از یزدان پاک خواهانم. یه بار رفته بودیم شیراز و من به خاطر علاقه زیادم به پرسپولیس مجسمه سرستون تخت جمشید رو گرفتم . امیدوارم آقای برانکو ایوانکویچ ازاینکه شمارو از دروازه بردازن و آقای رادوشویچ رو بزارن تو دروازه صرفنظر کنن . با تشکر

پاسخ دادن 16 3
سما

سما

سلام آقای بیرانوند من شما رو از ته قلبم دوست دارم از شما خواهش می کنم پرسپولیس را ترک نکنید چون من هم مثل شما دروازه بانی رو خیلی دوست دارم عاشقتونم از همین گیلان برای شما آرزوی موفقییت می کنم

پاسخ دادن 17 7
نیما

نیما

سلام آقای بیرانوند من شما را خیلی دوست دارم من 14 سال بیشتر سن ندارم و یکی از پرسپولیسی های تیر هستم و میدونم که یکی از موفقیت های امسال پرسپولیس شما هستین من در لب تاپ خودم هم حتی تصویر زمینه عکس شما را گذاشتم آرزوی موفقیت برای شما

پاسخ دادن 8 3
پرهام شادپور

پرهام شادپور

من طرفدار پروپا قرص پرسپولیس هستم من همیشه پای اخبار می شینم واخبار پرپولیس را دنبال می کنم من برای بچه های تیم پرسپو لیس آرزو مندم

پاسخ دادن 10 2
Shima

Shima

فقط میتونم بگم همه ی ایران دوستون داریم و برای خودتون و خانواده تون آرزوی شادی و خوشبختی میکنیم از گلری خوبتون و به خصوص شادکردن دل میلیون ها ایرانی هم ازتون ممنونیم. هرجا بگن دروازه بان ما میگیم علیرضا بیرانوند :-) همیشه شاد وموفق باشین آقای بیرانوند

پاسخ دادن 9 0
روژین

روژین

سلام علی اقای گل دمت گرم واقعا مملکت مابه جوانانی مثل شمابایدافتخاربکندخیلی هاهمه چی دارن واماعرضه هیچ کاری ندارن اما درودبه شرف غیرتت که این همه سختی کشیدی ودنبال ورزشت رفتی لطفا تامیتونی تلاش کن که به لیگ اروپاییم بری ایشاااااااللله براتون همه دعامیکنم من یه پرسپولیسسسییی سرسختم باهمسرم ازسنندج

پاسخ دادن 7 0
حسین

حسین

سلام ، فقط میتونم بگم بهتون حسودیم میشه بیرانوند جان ، چون واقعا تو سن خودتون یه فرد فوق موفق هستی. دمت گرم بدرود

پاسخ دادن 2 0
هدیه

هدیه

سلام علیرضا جان مبدانم که چقدر سختی کشیدی تا به فوتبال رسیدی روزی که در خندوانه امدی من ان روز فهمیدم که چقدر سختی کشیدی و سپاس که برای فوتبال این کار راکردی من باان که دختر هستم بازهم همه ی بازیکنان پرسپولیس اسم و شماره لباس هایشان رابلدم و از ته قلبم دوستان دارم و ارزوی سلامتی برای تو و خانواده ات دارم و انشااااااالله همیشه سالم و خوب باشی عاشقتم

پاسخ دادن 5 1
مرتضی

مرتضی

افرین درود بر غیرت وتعصبت

پاسخ دادن 5 2
هدیه

هدیه

سلام علیرضا بیرانوند از شما می خواهم که هیچ وقت پرسپولیس را ترک نکنید، و ارزوی سر بلندی برای بازیکنان پرسپولیس راروم و امیدوارم همیشه سلامت و تن درست باشید و موفق باشید شما و بازیکنان برسپولیس

پاسخ دادن 5 0
ایسان

ایسان

آقای بیرانوند امید وارم سالی پر از کلین شیت داشته باشید من یه پرسپولیسی متعصبم شما رو هم خیلی دوست دارم و می دونم که تولدتون 30 شهریور هست پیشاپیش تولدتونم مبارک باشه شماره ی 1

پاسخ دادن 4 2
A.M.H

A.M.H

به نام حق سلام اقای بیرانموند من هجده سالمه و ی استقلالی متعصبم اما نه از اون کله شق هایی که فقط تعصب بیخودی دارن من واقعیتو میبینم و با توجه به واقعیت و منطق نظر میدم میدونی تا قبل از اینکه بیوگرافیتو بخونم ازت متنفر شدم ولی با خوندن زندگی نامه ات دیدگاهم کلا عوض شد ادم قابل احترامی هستی و بدون ک از این ب بعد یه هوادار به هوادارات اضافه شده ک پشتته من همیشه پشتت میمونم همونجور ک پشت سید خودمون میمونم اینهمه سختی ک شما کشیدی اصن ارزشی نداره تنها چیزی که ارزش داره احترام گذاشتنت به پدرته که حتی وقتی وسایلتو پاره میکرد بازم سکوت میکردی این کارت واقعا منو تحت تأثیر قرار داد و منو متحول کرد ب نظرم هرچی که الان داری از احترامت به پدرته یا حق

پاسخ دادن 9 1
مهدی وصالح

مهدی وصالح

سلام علیرضا جان،من از بی ادبی عده معدودی از تماشاگران گسترش فولاد عذر خواهی میکنم و بعد از اتمام بازی هم از ادب شما شرمنده تر شدم ،دوستت داریم،انشالله مثل همیشه موفق باشی

پاسخ دادن 4 1
سجاد

سجاد

سلام علیرضا جان امیدوارم همیشه درزندگیت موفق باشی من همیشه بازیهایی شماره نگاه میکنم ولذت میبرم من خودم لک دلفان هستم وبهت افتخارمیکنم همشهری

پاسخ دادن 1 2
رضاوبهنا

رضاوبهنا

سلام ما دو برا در هستیم که شما را خیلی دوست داریم ما پرسپولیسی دو اتیشه هستیم عاشقتیم بیراند ود

پاسخ دادن 3 0
امیربیرانوند

امیربیرانوند

سلام به اقای بیرانوند واقعا شما افتخار ایران وطایفه بیرانوند هستی ایشالله ک همیشه موفق باشی

پاسخ دادن 7 1
مسعود.

مسعود.

سلام.اقا علیرضا.من هر کاری کردم ب این شغل ک دوسش داشتم نرسیدم.هر جا رفتم نشید..بنظر شما جیکار کنم...ممنون..

پاسخ دادن 9 0
Omid

Omid

I,like to appreciate your efforts in perspolies and National team. And I hope you can shine like a star in Eroupian team, too.

پاسخ دادن 3 2
Reza

Reza

زنده باشی

پاسخ دادن 3 0
سعید احمدی

سعید احمدی

درووود بر اقای بیرانوند من دروازبانی خیلی دوس دارم و استعدادشو خیلی خوب دارم ولی چون متاهلم 22سالمه نمیدونم چیکار کنم بین دوراهی قرار گرفتم لطفا راهنمایم کنید.ای شالله موفق باشی

پاسخ دادن 5 1
شیما

شیما

سلام هرکسی که با سختی به جایی برسه سزاوار خوشبختی هست من هم خیلی خوشحالم که موفقیت روستازاده ها را می بینم امیدوارم منم نتیجشو ببینم

پاسخ دادن 6 0
حمید

حمید

انشااله شیماجان شماهم به ارزوت برسی من فقط باخوندن خاطرات اقای بیرانوندگریه کردم

پاسخ دادن 0 0
مجتبی

مجتبی

سلام علیرضا جان خیلی دوستت دارم امید وارم موفق باشی به خدا تو قلب هوادار ها هستی

پاسخ دادن 3 0
حسین

حسین

یک دانه ای مرد

پاسخ دادن 7 3
الناز چگنی حاتموند

الناز چگنی حاتموند

برادر هموطن و هم استانیم،اقای علیرضا بیرانوند بنده به نوبه خودم بوجود ،شما و همه ،پشتكار و غیرت و تعصب تان خیلی افتخار میکنم.شما باعث شدی همولایتی و همشهریانت. در ایران برايشان افتخار افرین باشی. ،اقای بیرانوند دروازبان نیم ملی بهت میبالیم و دعایمان بدرقه راه ،شما. و دوستانتان ست ،در مسابقاتی که در پیش، رو دارید. من از دور دستان پر تلاش پدر گرامیتان را پدرانه میبوسمت که هرچند مخالف اهدافتان بوده ولی بدون شک با نان حلال وزحمت کشیده ،شما موفق شدین.بنازم به لرستان و طوایفش که چون شیران نترسی به به ،میدان میفرستد.. ارزوی یک دختر لر از طایفه چگنی در خرم اباد سر بلند و موفقيت های همیشگیت در تمام هرحال زندگیت. (طایفه چگنی و طایفه بیرانوند) 2 برادر ناگسستنی بوده و تا همیشه هستند...

پاسخ دادن 4 1
حسین سامانی

حسین سامانی

باسلام. شیرمردی ازخطه دلیرمردان لرستان وسادگی ونجابت شما مایه ابهت ماست.

پاسخ دادن 6 0
دختر شیش اتیشه

دختر شیش اتیشه

باسلام من یک دختر 12 ساله هستم ولی یک پرسپولیسی متعصب و رقیب استقلال واقعا باید تبریک میگم به پدرو مادری که یک مرد واقعی رو تحویل جامعه دادن ....زگهواره تا گور....پرسپولیسیم.....بدجور

پاسخ دادن 3 3
اوین

اوین

سلام اقای بیرانوند . واقعا افتخار میکنیم به همچین مردی که تمام حرف های زندگیشو روک میزنه درمورد گذشتش و ادمی نیست ک اهل دروغ باشه و الان خداروشکر ی ادم بزرگی شده وه براشون دعا میکنیم . دوستون داریم از شهرستان کوهدشت

پاسخ دادن 2 0
کرمانشاهی

کرمانشاهی

درود برفوتبالیستهای تیم ایران بخصوص لک زبانهای تیم ملی آقایان دژاگه و بیرانوند

پاسخ دادن 2 1
داود

داود

علی اقا سلام ،همه ی حرفهای شما رو خواندم منم مثل شما خیلی سختی کشیدم دوران دانشجویی سر چهار راه و یا میدان شهر میرفتم و با دیگر گارگران سر کار میرفتم .. الان حدودا ۱۵ ساله که ری زندگی میکنم و کارشناس ارشد حقوقی و و وکیل پایه یک دادگستری هستم... و خیلی وقتها به گذشته خودم برمیگردم و با افتخار از آنها یاد میکنم ... شما و همه ی زحمتکشان ورزشی باعث افتخار هر ایرانی هستید البته من با افتخار پرسپولیس ام و خصوصا با بازی قدیمی تر های پرسپولیسو بیشتر خاطره دارم یادی کنیم از علی دایی و کریم باقری و ...

پاسخ دادن 4 0
تیم ملی

تیم ملی

سلام آقای بیرانوند شما دروازه بان خیلی خوبی هستید این باعث افتخار ما ایرانیهاست اما میخواستم یه نکته ای رو بهتون بگم و به نوعی انتقاد هم هست و اون اینکه چرا قبلنا هیچ گلی نمی خوردید اما الان بعضی بازی ها رو گل میخورید فقط اینو بهتون بگم که اگر مثل قبلنا هیچ گلی نخورید تو جام جهانی هم همینطور هیچ گلی نخوری ما تیممون میتونه صعود کنه و حتی میتونیم قهرمان جام جهانی هم بشیم حالا شما ببینید چی کار کنید که مثل قبلنا هیچ گلی نخورید تموم سعیتونو خواهشا بکنید.خیلی خیلی ممنونم.

پاسخ دادن 6 10
شقایق

شقایق

سلام آقای بیرانوندمن یک آذری زبان هستم وبه خرم آبادیهاافتخارمیکنم.درمقابل روسیه خوب درخشیدین یدونه اید

پاسخ دادن 1 0
Fatemeh

Fatemeh

سلام اقای بیرانوند واقعا شما دروازه بان عالی و محشری هستید از جست و جو فهمیدم ک یه فامیل دور هستیم..انشالله که همیشه موفق و پیروز باشید

پاسخ دادن 3 0
امید مشهدی(ابوطالب)

امید مشهدی(ابوطالب)

سلام بر شیرمرد .بابا خیلی باحالی بخدا واکی بایاشی دومی دست هرچی دربازبانو از پشت بستی خدانگهدارت باشه تو سختی کشیده ای واسه همین باجونو دل بازی میکنی دل همه رو شادکردی بازی با مراکشو بخصوص ایتالیارو ما همه بهت افتخار میکنیم بخصوص بچه های ابوطالب .حق نگهدارت باشه پهلوون.یاعلی مدد

پاسخ دادن 4 1
سهیل عبدالهی

سهیل عبدالهی

سلام آقای بیرانوند تو جام جهانی خیلی تلاش کردی واقعا از همه بازیکنا بهتر بودی

پاسخ دادن 0 1
مر

مر

علیرضاااااااااااااااااااااااا عااااااااششششششقتممممممم تو معرکه ایییییییییییی

پاسخ دادن 2 2
میلاد رمیار

میلاد رمیار

سلام علیرضا جان واقعا گل کاشتی دمت گرم خسته نباشی .مخصوصن ضربه رونالدو رو گرفتی هال کردم منم خرم آبادیم ساکن کیش سر بلندمون کردی

پاسخ دادن 1 0
سجاد

سجاد

محشری،بینظیری علیرضا بهترین گلر دنیا میشی صبرکن.... چه توپی از رونالدو گرفتی دمت گرررررررم کییییییییف کردم.... موفق باشی بازم دمت گررررررررررررم

پاسخ دادن 1 1
منصوررحیمی

منصوررحیمی

مردانگی یعنی علیرضا که زیادبه پول وزندگی دنیوی ارزش نمی داد وراه خودراانتخاب کرد که ثمره آن راهم دید پس همه جوانان ونوجوانان بایدعبرت.وپندگرفت.ازاین زندگینامه جالب و...

پاسخ دادن 1 0
شیما

شیما

سلام آقای بیرانوند.کارت عالیه تبریک میگم.ممنونم ازت که تو جام جهانی سربلندمون کردی

پاسخ دادن 1 0
امیر محمد

امیر محمد

بیرانوند تو عالی هستی. وقتی زندگی نامت رو خواندم گریم گرفت

پاسخ دادن 1 0
امیر محمد

امیر محمد

بیرانوند بیا دروازه بانی استقلال بشو پرسپولیس لیاقت تو رو نداره

پاسخ دادن 6 6
خاطره

خاطره

شما اشتباه میکنی آقا..انتخاب خودشع

پاسخ دادن 0 0
سعيد

سعيد

سلام آقاي بيرانوند شماكه درمقابل پرتغال پنالتي رونالدوروگرفتين واقعا تيم ملي را تيم اولينها درجام جهاني ديدم واقعا دمت گرم هواداران شما ازتبريز

پاسخ دادن 3 1
مجتبی اسلامی پور

مجتبی اسلامی پور

سلام فقط وفقط سعی کن خودتو گم نکنی وسنگین باشی تا اخر در این صورت همیشه دوست داشتنی خواهید بود افرین به همت بلندت افرین

پاسخ دادن 0 0
خاطره

خاطره

آقای بیرانوند.. من آرزو مه شما رو ببینم...شما هرگز شبهایی که توی میدان ازادی میخوابیدی رو فراموش نمیکنی..ما هم هیچ وقت گرفتن پنالتی رونالدو رو فراموش نمیکنیم..عاشقانه دوست دارم..

پاسخ دادن 2 0
امیر

امیر

اقای بیرانوند برای شما آرزوی موفقیت دارم

پاسخ دادن 6 2
نفس

نفس

آقای بیرانوند شما پرچم ایران را بالا گرفتین و اجازه ندادید که چرچم ایران زمین بیفتت و شما پنالتی کریس رو گرفتیت و واقعا عالی بودید من از شما وار تمام بازیکن های پرسپولیس ممنونم و من برای شما آرزوی موفقیت دارم و من یکی از طرفدار های سر سخت شما هستم . دوستدار تو نفس

پاسخ دادن 0 0
مهدیه

مهدیه

سلام آقای بیرانوند در جواب این همه سختی که کشیدید نمی دونم چی بگم ولی الان که در فوتبال هستید من میتوانم بگویم که آفرین شیر مرد ایرانی که در برابر گروه مرگ کم نیاوردید مرحبا

پاسخ دادن 2 1
سمانه

سمانه

دمت گرم علی برا . وه دینم روسفیدت کردیم.شیره کور چم بدت کور .عاقبت بخیر بویین انشالله.کرداوته دورت

پاسخ دادن 1 0
محمد مهدی

محمد مهدی

سلام بر مرد با غیرتی که توا نست با هوشیاریش توپی را بگیرد که ایران وایرانی را بزرگ و بهترین با زیکن جهان را کو چک کند

پاسخ دادن 0 0
اولدوز

اولدوز

سلام. غیرت و عظمت روحیه ی شما الگوی برای من هست. به عنوان یک ایرانی ترک به شما هموطن غیور افتخار میکنم. به امید درخشش دوباره ی شما در جام جهانی 2022

پاسخ دادن 2 1
Aii

Aii

اگه میشه علی رضا قرار دادت رو چند سال دیگه با پرسپولیس تمدید کن

پاسخ دادن 4 1
فريبرز

فريبرز

من يه كردم افتخارمه كه اسم بيرانونددرتاريخ ملتم ثبت ميشه؛انشالاروزبه روز موفقيتت روببينيم براي سه ربرزم.

پاسخ دادن 2 1
پرسپولیسی

پرسپولیسی

خوهش می کنم تو تیم پرسپولیس بمون با تشکر از علیرضا بیرانوند

پاسخ دادن 1 0
فرناز

فرناز

سلام علی آقا برادر بزرگوار من داستان زندگی شما تو ماه عسل که امرور تو کانال گذاشتن دیدم و بعد در اینترنت جستجو کردم ...واقعا تحسین براتگیزه به وجود شما افتخار میکنم شما به عنوان یک جوان موفق برای دیگران الگو مثبت هستین همیشه در پناه حق سالم و تندرست باشین و امیدوارم‌مردم ایران قدر شما بزرگوار بدونن...

پاسخ دادن 4 1
عاشق بيرانوند

عاشق بيرانوند

واقعاهم علي توقهرماني. اميدتيم مايي(پرسپوليس وتيم ملي)آقاي بيرانوندشمااسوه اخلاق براي من هستيد.

پاسخ دادن 4 0
تیم ملی

تیم ملی

سلام آقای بیرانوند من با نام تیم ملی قبلا براتون پست گذاشته بودم.میخواستم واقعا از عملکردتون در جلم جهانی قدردانی کنم واقعا عالی بودید و تموم تلاشتونو کردید البته ببخشید من گفتم که قبلا بهتر بود شاید قضاوت من اشتباه بوده به هر حال عملکرد شما و تیم ایران در جام جهانی قابل تحسین بود من در پست قبلی گفته بودم ایران حتی میتونه از گروهش صعود کنه و حتی میتونه قهرمان شه و واقعا در عمل هم چیزی به صعود از گروه باقی نمانده بود همانطور که خیلی از تیم های مدعی و قوی مثل آلمان اسپانیا و.‌‌‌‌‌‌.....حذف شدن و تیم های کمتر نام آشنا مثل کرواسی بالا اومد البته به نظر من کرواسی نام اشنا نیست حالا دیگه نمیدونم منظورم اینه که همونطور که در پست قبلیمم گفتم ایران هم میتونست به مراحل بالاتر صعود کنه اما خب انشاءالله در آینده تیم ایران با قابلیت هایی که داره بتونه درخشش بیشتری داشته باشه. بسیار ممنونم از عملکرد شما و تیم ملی و مربی و کلیه عوامل دخیل در عملکرد خوب تیم ایران.موفق باشید و در پناه حق.

پاسخ دادن 1 0
مریم

مریم

سلام من به عنوان یه استقلالی خیلی براتون خوشحالم ..خوشحالم که به خواستتون رسیدید انشالله همیشه موفق و سربلند باشید.

پاسخ دادن 3 2
بچه لر

بچه لر

درود بر شرفت شیره کر لر...از اینکه از اصالتت خوب دفاع کرد ی مثل بعضی ها خودتو گم نکردی و همیشه با افتخار از قوم لر یاد کردی.پیشرفت و اصالت را در هم امیختی معلومه شیر پاک خورده ای و پدرت خوب ارزشهای زندگی رو بهت یاد اوری کرده .در تمام روزگاران مردمان لر به تو خواهند بالید .بچون ابادی

پاسخ دادن 4 0
نیما

نیما

سلام علیرضا من تو رو خیلی دوست دارم.تو برام یه الگوی خوب برام هستی چون هر وقت زندگی نامتو میخونم گریه میکنم و با انگیزه تر میرم سر تمرینام .من پارسال تو تست نونهالان پرسپولیس قبول شدم اما نتونیتم ادامش بدم امسال امید وارم برم سایپا .من تو رو خیلی دوست دارم وخیلی از صداقتت راضی ام امید وارم تو پرسپولیس موفق بشی .خوشحال میشم این پست رو بخونی ❤

پاسخ دادن 4 1
محمد

محمد

سلام من یک پسر بچه 9 ساله ام . من شما را خیلی خیلی دوست دارم . من پرسپولسی ام .

پاسخ دادن 3 0
علیرضابیرانوند

علیرضابیرانوند

سلام هام دهولت افتخارلرستانی هم اسم وشهرت خودمی پای تمام فشارهایی که بهم میاد وایسادم گل بخوری به من فحش میدن خوب باشی افتخار مایی خیلی دوست دارم از نزدیک ببینمت هرجا بگی میام قربانت

پاسخ دادن 3 1
فاطیما

فاطیما

سلام منم یه لر هستم از ممستی همینطور پرسپولیسی

پاسخ دادن 5 1
بهزاد

بهزاد

سلام بیرانوند من لکم خدای باعث سرافرازی قوم لکی دمت گرم گلارمی وخدا

پاسخ دادن 3 0
 ايليا

ايليا

من شمارا خيلي دوست دارم. من١٠ سالمع ودربازبانم

پاسخ دادن 4 0
مولایی،،چهارمحال وبخ

مولایی،،چهارمحال وبخ

برادر عزیز ،،علیرضا بیراوند،،،انشالله با توکل بخدا همیشه موفق وپیروزی برای ایران بیاورید

پاسخ دادن 0 0
محمد

محمد

درود بر لر و بختیاری کرد جونمی

پاسخ دادن 0 1
ممد

ممد

جوني هستي فداتشم

پاسخ دادن 2 0
یونس محمدی

یونس محمدی

سلام آقای بیرانوند گلرموفق لر من یونس محمدی پور هستم از کوهدشت لرستان منم خودم علاقه زیادی به فوتبال دارم با مشکلات مالی که دارم نمی توانستم دروازه بانی ادامه بدم ولی زندگی نامه تورا خواندم و دیدم چه سختی های کشیده ای گفتم منم لرم منم باید با تمام سختی ها بجنگم کنار بیام الان در تیم شهرداری باغستان بازی میکنم دوره آموزشی گذاشتم که انشالله ۲ماه دیگر برای تیم نوجوانان ایرانمهر تست دروازه بانی بدهم

پاسخ دادن 2 0
نازنین

نازنین

سلام اقای بیرانوند من پرسپولیسی هستمو شما رو خیلی دوست دارم وواقعا ازت ممنونم که پنالتی رونالدو گرفتی و سر بلندمون کردی و بهت افتخار میکنم انشالله همیش موفق باشی

پاسخ دادن 6 0
ارمان

ارمان

علیرضا جون سلام شیره مادرت حلالت باشه فقط میتونم بگم خیلی باغیرت هستی که بااین همه مشکلات مبارزه کردی و فارغ شدی دمت گرم

پاسخ دادن 4 0
علیرضا

علیرضا

داداش خیلی باغیرتی من خرم ابادیم شیرمادرت حلالت توالکی بیرانوند نیستی خداپشت وپناهتداداش

پاسخ دادن 3 0
 علی

علی

دوست دارم علیرضا جون دوست داشتم تو رو یه روز ببینم

پاسخ دادن 6 0
حسام

حسام

شما الگوی من شدید ومن شمارو خیلی دوست دارم ممنون

پاسخ دادن 4 1
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف