نمناک ورزشفوتبال واکنش علیرضا بیرانوند به حرفهای فردوسی پور
علیرضا بیرانوند ، علیرضا بیرانوند فوتبالیست
علیرضا بیرانوند در رابطه با مسائل پیرامون 2 بازی اخیر آسیایی پرسپولیس و عملکرد خودش صحبت هایی را انجام داد.
تاریخ انتشار : 12 اسفند 1395

پاسخ علیرضا بیرانوند به فردوسی پور

علیرضا بیرانوند بازیکن فوتبال اهل خرم آباد استکه در باشگاه فوتبال پرسپولیس تهران و تیم ملی فوتبال ایران بازی می کند. وی در 27 اردیبهشت 95 قراردادی دو ساله با پرسپولیس بست. بیرانوند با نفت تهران از سال 2011 آغاز به کار کرد. او اولین بازی خود را در جام حذفی برابر داماش در 25 اکتبر سال 2011 انجام داد. در سال اول خود به عنوان دروازه بان اول تیمش انتخاب شد. نفت در پایان لیگ برتر به مکان سوم رسید و برای اولین بار در تاریخ این باشگاه به لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد. در 233 مارس 2014، بیرانوند قرارداد خود را با نفت تا سال 2015 تمدید کرد.

علیرضا بیرانوند در رابطه با مسائل پیرامون 2 بازی اخیر آسیای پرسپولیس و همچنین عملکرد خودش صحبت هایی را انجام داد.

خیلی حرص خوردیم

بچه های ما واقعا در این 2 بازی زحمت کشیدند. فکر می کنم ما 10، 12 روز از خانواده دور بودیم و تمرینات خیلی خوبی داشتیم. خیلی خوشحالیم که دل هواداران را شاد کنیم. ای کاش فقط بازی دیروز اینطور پیش نمی رفت چون خیلی حرص خوردیم، به ویژه نیمه اول که توپ های ما گل نمی شد. به هر حال خدا را شکر می کنم.

 

علیرضا بیرانوند

پاسخ بیرانوند به فردوسی پور

 

طارمی ثابت کرد جزو بهترین های آسیا است

به نظرم مهدی طارمی توانست خودش را ثابت کند و بگوید که هنوز یکی از بهترین های ایران است و می تواند یکی از بهترین های آسیا هم باشد. امیدوارم روند گلزنی اش ادامه پیدا کند.

ای کاش گزارشگر بازی عربی بود!

متاسفانه شنیدم که گزارشگر بازی ادای کارشناسی درآورده است. من هم بخشی از بازی را دیدم و به نظرم ای کاش یک گزارشگر عربی این مسابقه را گزارش می کرد. اصلا کاش یک گزارشگر عربی تمام مسابقات ایرانی ها گزارش کند تا مردم بیشتر لذت ببرند.

من هنوز استاد نشدم، آقای فردوسی پور

من نمی دانم چرا گزارشگر بازی اینطور از من انتقاد کرده و به من گفته استاد! اصلا صحبت کردن این بحث ها مهم نیست. نمی خواهم جواب عادل فردوسی پور را بدهم چون من هنوز استاد نشده ام اما او خودش را استاد می داند. خدا را شکر می کنم که تا الان یک فصل در پرسپولیس هستم و هنوز یک اشتباه هم نداشتم. فکر می کنم پرسپولیس در این سالها چنین شرایطی نداشته است. نیاز نیست من این حرفها را بگویم. این را تمام کارشناسان و دروازه بان های بزرگ می دانند.

برانکو گفت فقط ربات اشتباه نمی کند

به همه هواداران حق می دهم چون دوست دارند که من گل نخورم. به قول برانکو فقط ربات است که اشتباه نمی کند. بازهم می گویم که من اشتباه نکردم و خدا را شکر می کنم.

 

علیرضا بیرانوند

پاسخ بیرانوند به فردوسی پور

 

یک اشتباه هم نکرده ام

خدا را شکر تا الان هیچ اشتباهی رخ نداده است. بازهم خدا را شکر می کنم که توانستم آن توپ تک به تک را بگیرم چون آن موقع بازی مساوی بود و اگر بیرون نیامده بودم، 3 بر 2 می باختیم. خدا را شکر اتفاقات خوبی افتاد. این تیم لیاقت قهرمانی در لیگ دارد و مطمئنا در آسیا نیز می تواند لیاقت خود را نشان دهد.

هر موقع دستکش داشتی، صحبت کن

پیشنهادم به فردوسی پور این است که دستکش در دستش کند و هر موقع دروازه بان شد، متوجه می شود که چه زمانی باید بیاید بیرون و چه زمانی می تواند تک به تک بگیرد. هر زمان دروازه بان شد، بعد باهم صحبت می کنیم.

طلبم از نفت مثل مار آرایشگرها می ماند!

با نفت تمام صحبت ها را انجام دادیم. شکایت کردیم و جوابمان را هم گرفتیم. آنها به استیناف اعتراض کردند و منتظر هستیم. ما بالاخره پولمان را می گیریم. به نظرم همانطور که آرایشگرها مار خود را در الکل می گذارند، ما هم پولمان را آنجا یادگاری گذاشتیم و می گیریم. این پول از بین نمی رود اما کارشان اشتباه است. رای ما در کمیته انضباطی صادر شده و استیناف هم چند روز دیگر جواب می دهد.

واکنش علیرضا بیرانوند به حرفهای فردوسی پور

واکنش علیرضا بیرانوند به حرفهای فردوسی پور
:
امتیاز : 2.8 تعداد رای : 9
برگرفته از افکارنیوز/ی
این مطلب مفید بود ؟ 5 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف