نمناک ورزشفوتبال چرا علیرضا بیرانوند گزینه اول فنرباغچه نیست؟
علیرضا بیرانوند ، علیرضا بیرانوند دروازه بان
اولین هدف فنرباغچه در پست دروازه بان علیرضا بیرانوند از پرسپولیس بوده اما اینک زرد و لاجوردی پوشان سراغ گزینه دیگری رفته اند!
تاریخ انتشار : 31 خرداد 1396

علیرضا بیرانوند مشتریان زیادی پیدا می کند!

شبکه تلویزیونی «آ اسپور» که زیرمجموعه شبکه «آ تِ وِ» ترکیه است، اعلام کرد، باشگاه فنرباغچه که در سه فصل اخیر سوپرلیگ ترکیه در حسرت قهرمانی مانده، این فصل نمی خواهد اشتباهات گذشته اش را تکرار کند، از این رو سران این باشگاه در نظر دارند تا پایان هفته جاری تکلیف بسیاری از بازیکنانی که در فصل نقل و انتقالات تابستانی به دنبال شان هستند را مشخص کنند.

طبق این گزارش، اولین هدف فنرباغچه در پست دروازه بان، علیرضا بیرانوند از پرسپولیس بوده اما اینکه او مشتریان زیادی پیدا می کند، باعث می شود زرد و لاجوردی پوشان سراغ گزینه دیگری بروند. در ادامه فنرباغچه سراغ داوید اوسپینا، دروازه بان کلمبیایی آرسنال می رود، اما به نظر می رسد که او هم برای بهبود وضعیت قراردادش با توپچی های لندن، مذاکره با فنرباغچه را به تعویق می اندازد.

 

 علیرضا بیرانوند

بیرانوند گزینه اول فنرباغچه نیست

 روز گذشته همین شبکه تلویزیونی گزارش داده بود، سران باشگاه فنرباغچه به دنبال جذب دروازه بانی در سطح وُلکان دِمیرلی، دروازه بان اول خود هستند و در این راستا نظرشان معطوف به جذب کارلوس کامنی، دروازه بان 33 ساله تیم ملی کامرون و مالاگا شده، این در حالی است که آنها در هفته های اخیر با دیوید اوسپینا از آرسنال، کسپر اشمایکل از لسترسیتی و علیرضا بیرانوند از پرسپولیس مذاکراتی داشته اند، اما در هیچ یک از موارد به توافقی دست نیافته اند.

آخرین قهرمانی فنرباغچه در سوپرلیگ ترکیه به فصل 14-2013 بازمی گردد و این تیم در فصل اخیر پس از تیم های بشیکتاش و استانبول باشاک شهیر به عنوان سومی دست یافت.

چرا علیرضا بیرانوند گزینه اول فنرباغچه نیست؟

چرا علیرضا بیرانوند گزینه اول فنرباغچه نیست؟
:
امتیاز : 2 تعداد رای : 5
برگرفته از خبرگزاری تسنیم/ی
این مطلب مفید بود ؟ 2 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف