نمناک ورزشفوتبال علیرضا بیرانوند دروازه بان مورد علاقه کی روش
علیرضا بیرانوند ، کارلوس کی روش
علیرضا بیرانوند غیر لژیونری است که کی روش به او علاقه دارد و با وجود چند دروازه بان لژینور اما کی روش به او اعتماد دارد.
تاریخ انتشار : 12 شهریور 1396

علیرضا بیرانوند غیر لژیونر مورد اعتماد کی روش

می گویند کارلوس کی روش علاقه زیادی به لژیونرها دارد و برای همین است که بازیکنان ایران به هر دری می زنند تا لژیونر شوند و به تیم ملی راه پیدا کنند. درون دروازه اما مثال نقض این ادعاست؛ جایی که در حضور علیرضا حقیقی، سوشا مکانی و البته دانیال داوری که در خارج از ایران بازی می کنند کی روش اعتماد قابل توجهی به علیرضا بیرانوند دارد. در حالی که در پست های دیگر لژیونرهایی حضور دارند که جای بازیکنان لیگ را تنگ کرده اند اما بیرانوند به قدری عملکردش خوب بوده که کی روش را مجاب کرده او را به لژیونرها ترجیح بدهد.

 

 علیرضا بیرانوند

بیرانوند محبوب سرمربی تیم ملی ایران

 این در حالی است که فوتبال ما در سال های اخیر نمونه انگشت شماری مثل نیما نکیسا را به عنوان دروازه بان لژیونر داشته و در حالی که الان چند دروازه بان لژیونر داریم این بیرانوند است که از یک تیم داخلی به سنگربان اصلی تیم ملی تبدیل شده و رکوردهای بی نظیری را رقم زده است.

علیرضا بیرانوند دروازه بان مورد علاقه کی روش

علیرضا بیرانوند دروازه بان مورد علاقه کی روش
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از خبر ورزشی/ی
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف