نمناک اخبارورزشی کنایه علیرضا بیرانوند به علیرضا حقیقی!
علیرضا بیرانوند ، علیرضا حقیقی
علیرضا بیرانوند دروازه بان ملی پوش پرسپولیس حریف می طلبد، که شواهد نشان می دهد منظور بیرانود کسی جز علیرضا حقیقی نیست.
تاریخ انتشار : 30 مهر 1396

علیرضا بیرانوند به چه کسی کنایه زد؟

علیرضا بیرانوند دروازه بان پرسپولیس و تیم ملی حرف هایی زده که به نظر می رسد بار دیگر منظورش به علیرضا حقیقی است! او سال گذشته هم گفته بود به این دلیل با پرسپولیس تمدید کرده که بعضی ها نتوانند به این تیم بیایند.

بیرانوند هم دیروز گفت:«اگر امسال قهرمان شویم شاید قراردادم را 10 سال دیگر تمدید کردم. هر کسی دوست دارد پیراهن شماره 1 را از بیرانوند بگیرد، آماده هستم جلو بیاید و با یکدیگر رقابت کنیم. قبل از جام جهانی این حرف را می زنم.

نمی توانند بیرانوند را به حاشیه ببرند و شماره 1 تیم ملی و پرسپولیس را از او بگیرند اجازه این کار را نمی دهم آنقدر تلاش و تمرین می کنم که بتوانم 10 سال در این تیم باشم. هر کسی مرد عمل است برای رقابت با من جلو بیاید.»

علیرضا بیرانوند

کنایه بیرانوند به علیرضا حقیقی

علیرضا حقیقی دروازه بانی است که به دنبال پیراهن شماره یک تیم ملی است و در این راه خیلی تلاش می کند.

از سویی او بارها اعلام کرده پرسپولیس را دوست دارد و پوشیدن پیراهن این تیم برایش افتخار است.سال گذشته حقیقی قصد داشت به این تیم بازگردد ولی به دلایلی نتوانست. شواهد نشان می دهد منظور بیرانوند، حقیقی است!

کنایه علیرضا بیرانوند به علیرضا حقیقی!

کنایه علیرضا بیرانوند به علیرضا حقیقی!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از خبر آنلاین/ی
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف