علیرضا بیرانوند

رقابت جذاب و دیدنی علیرضا بیرانوند و حسینی

تاریخ انتشار : 19 آذر 1396کد مطلب : 61026زمان مطالعه : 2 دقیقه
جدی ترین رقیب علیرضا بیرانوند این روزها درون دروازه استقلال می ایستد، سیدحسین حسینی با سرعت خارق العاده ای پیشرفت می کند.

جایگاه سست علیرضا بیرانوند در تیم ملی

رقابت بیرانوند و حسینی در هفته های اخیر لیگ برتر جذاب و دیدنی شده است. علیرضا بیرانوند، مرد اول دروازه تیم ملی است اما مرور سرنوشت دروازه ایران در آستانه جام جهانی 2014 برزیل، نشان می دهد که این گلر نباید از همین حالا روی فیکس شدن در این تورنمنت حساب باز کند. در 3 بازی پایانی مرحله مقدماتی دوره قبلی جام جهانی، رحمان احمدی فراتر از حد انتظار ظاهر شد اما در شروع تورنمنت، کی روش تصمیم دیگری برای تیمش گرفت.

بیرانوند حتی بعد از نمایش درجه یک در نبرد با سپیدرود، هنوز باید برای حفظ جایگاه در تیم ملی عرق بریزد. اما نزدیک ترین رقیب او کدام بازیکن است؟ نه مظاهری، نه اخباری و نه حامد لک. جدی ترین رقیب علیرضا بیرانوند، این روزها درون دروازه استقلال می ایستد. سیدحسین حسینی، با سرعت خارق العاده ای پیشرفت می کند و حضورش در اردوی اخیر تیم ملی نیز نشان می دهد این پیشرفت به چشم کادر فنی تیم ملی هم آمده.

علیرضا بیرانوند

رقابت دیدنی بیرانوند و حسینی در اردوی تیم ملی

رقابت دو گلر، این هفته به اوج رسید. ساعاتی بعد از چند سیو دیدنی بیرانوند در رشت، حسینی با چند واکنش استثنایی روی شوت های بازیکنان سپاهان، خودی نشان داد و با تشویق بی امان سکوها روبرو شد. او که سیدمهدی رحمتی را به نیمکت دوخته، از جاه طلبی قابل توجهی برای تکیه زدن به جای بیرانوند در تیم ملی هم برخوردار است. حسینی برای رسیدن به این رویا، زمان نسبتا خوبی در اختیار دارد. سرنوشت دروازه تیم ملی در جام جهانی، در نیم فصل دوم لیگ برتر مشخص خواهد شد.

بیرانوند به عنوان مدعی اصلی، با گوچک ترین لغزش ممکن است پیراهن شماره یک را به رقیب جوان اش واگذار کند. در همه هفته های باقی مانده از لیگ برتر، این رقابت جذاب ادامه خواهد داشت. رقابت نزدیک دو ستاره با یک آرزوی مشترک.

سید حسین حسینی دروازه بان جوان آبی های پایتخت که چند هفته ای است جایگزین سیدمهدی رحمتی درون دروازه استقلال شده، با نظر کارلوس کی روش به اردوی تیم ملی دعوت شد. حسینی بعد از چند جلسه تمرین از جمع گلرهای حاضر در تیم ملی برای بازی های دوستانه با پاناما و ونزوئلا خط خورد.

دروازه بان استقلال در روزهای گذشته رقابت اصلی خود را با علیرضا بیرانوندی داشت که در دربی پایتخت مقابل او قرار گرفت. جالب اینکه در تمرینات تیم ملی رابطه وبرخورد گرم این دو کاملا مشخص بود. حالا او بعد از سپری کردن این دوران باید به تمرینات استقلال برگردد و به رقابت با مهدی رحمتی بپردازد تا شاید در آینده دوباره شانس حضور در تیم ملی و نشان دادن توانایی هایش به کی روش را به دست آورد.

رقابت جذاب و دیدنی علیرضا بیرانوند و حسینی

53
این مطلب مفید بود ؟30
برگرفته از خبر آنلاین،پارس فوتبال/ی
وبگردی