نمناک ورزشفوتبال علیرضا جهانبخش از حضور در تیم المپیک باز ماند + ایمیل ها
علیرضا جهانبخش ، حضور علیرضا جهانبخش
علیرضا جهانبخش کاپیتان اول تیم ملی فوتبال امید ایران به دلیل موافقت نکردن تیم باشگاهی اش از حضور در تیم المپیک باز ماند.
تاریخ انتشار : 10 دی 1394

 حضور علیرضا جهانبخش در تیم المپیک منتفی شد (ایمیل)

 تلاش چند روزه محمد خاکپور برای دریافت مجوز حضور علیرضا جهانبخش در تیم المپیک به بار ننشست تا ایران از وجود کاپیتان اول خود در مسابقات نهائی مقدماتی المپیک محروم شود.

  حضور علیرضا جهانبخش در تیم المپیک منتفی شد

 به گزارش "ورزش سه"، محمد خاکپور وقتی دید باشگاه آلکمار با حضور جهانبخش در قطر موافقت نمی کند، سعی کرد تا تلاش خود را برای جلب رضایت مسئولان این باشگاه هلندی دوچندان کند. آن هم در روزهایی که او هم باید لیست ٢٣ نفره را انتخاب می کرد و هم تمرکز خود را روی شناسایی نقاط ضعف و قوت حریفان می گذاشت. خاکپور اما وارد عمل شد و ایمیل هایی برای مدیر فنی آلکمار و حتی ارنی استیوارت امریکایی ( مدیر فنی سابق آلکمار و فعلی فیلادلفیا ) فرستاد تا شاید بتواند به صورت مسالمت آمیز مجوز حضور جهانبخش را دریافت کند.

خاکپور در این ایمیل ها شرایط تیم المپیک ایران را بازگو کرد و اینکه مسابقات قطر برای فوتبال ایران که ٤٠ سال است به المپیک نرفته حائز أهمیتها است. ماحصل این ایمیل ها اما جواب منفی آلکمار بود. هایبرت، مدیر فنی آلکمار از احساس نیاز این باشگاه به جهانبخش گفت و اینکه او بازیکن مهمی برای باشگاه است. آلکمار که در نیم فصل اول انرژی خود را روی درمان آسیب دیدگی جهانبخش گذاشت حالا می خواهد نتیجه اش را ببیند. به همین دلیل و به خاطر ترس از آسیب دیدگی علیرضا، مدیر فنی آلکمار مثل چند روز قبل با حضور جهانبخش در تیم المپیک مخالفت کرد.

خاکپور برای ارنی استیوارت هم پیغام فرستاد. مدیر فنی سابق آلکمار که سهامدار این باشگاه هم هست. خاکپور و ارنی چند بار تلفنی با هم صحبت کردند اما این امریکایی هم نتوانست مجوز باشگاه آلکمار را دریافت کند.

این بدترین خبری بود که کادر فنی تیم المپیک شنید.

با این حساب حضور علیرضا جهانبخش، کاپیتان اول تیم المپیک در قطر منتفی است، مگر اینکه ظرف ساعات آینده معجزه ای اتفاق بیفتد.

 حضور علیرضا جهانبخش در تیم المپیک

علیرضا جهانبخش از حضور در تیم المپیک باز ماند

جهانبخش از حضور در تیم المپیک باز ماند

جهانبخش در تیم المپیک نیست

آیا علیرضا جهانبخش در تیم المپیک هست ؟
عدم حضور جهانبخش در تیم المپیک
مسئولین آلمکار هلند اجازه علیرضا جهانبخش را ندادند
علیرضا جهانبخش از حضور در تیم المپیک باز ماند

 

علیرضا جهانبخش از حضور در تیم المپیک باز ماند + ایمیل ها

علیرضا جهانبخش از حضور در تیم المپیک باز ماند + ایمیل ها
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 2
برگرفته از ورزش 3 -/ ن.م
این مطلب مفید بود ؟ 1 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف