نمناک ورزشفوتبال پشت پرده دیدار علیرضا جهانبخش با پروفسور سمیعی
علیرضا جهانبخش ، پروفسور سمیعی
دلیل ملاقات علیرضا جهانبخش با پروفسور سمیعی برای همه سوال شده بود که مشخص شد این ملاقات به خاطر بیماری یکی از عزیزان جهانبخش بود.
تاریخ انتشار : 9 آذر 1395

مشکل خصوصی علیرضا جهانبخش

ستاره ایرانی آلکمار تنها یک روز بعد از ادعایی که سرمربی این تیم مطرح کرد و مدعی شد جهانبخش با مشکلات خصوصی دست و پنجه نرم می کند به دیدار پروفسور سمیعی رفت.

تنها ساعاتی پس از آن که علیرضا جهانبخش برای آلکمار گلزنی کرد و شادی گل انجام نداد و اعلام شد این حرکت برای همدردی با قربانبان فاجعه تروریستی حله و سانحه قطار در حوالی سمنان بوده، ابتدا شایعه شد جهانبخش به دلیل دلخوری از نیمکت نشینی شادی نکرده اما سرمربی آلکمار در گفت و گو با رسانه های هلند این شایعه را تکذیب کرد. 

سرمربی آلکمار در گفت و گو با رسانه های هلند شایعه را تکذیب کرد و گفت:«علیرضا این روزها مشکل شخصی دارد و در زندگی خصوصی اش مشکلی پیش آمده و با هم حرف زدیم و به این تصمیم رسیدیم که او در این بازی استراحت کند و دقایق کمتری به میدان برود. برای او خوشحالم که گل زد و حالش بهتر شد». 

علیرضا جهانبخش و پروفسور سمیعی

 از همین لحظه برخی رسانه ها به تکاپو افتادند از مشکل علیرضا سر در بیاورند و در این میان شایعه شد علیرضا درگیر یک ماجرای عشقی شده است اما آنهایی که جهانبخش را می شناسند و از تفکر حرفه ای او خبر دارند، این شایعه را باور نکردند تا این که علیرضا دقایقی پیش در فضای مجازی عکس خودش با پروفسور سمیعی پزشک حاذق ایرانی مقیم آلمان را به اشتراک گذاشت و ناخواسته از مشکل شخصی خود که این روزها اعصاب او را به هم ریخته و باعث شده حتی هنگام تمرین و بازی هم گریه کند، پرده برداشت.
علیرضا جهانبخش

دیدار علیرضا جهانبخش و پروفسور سمیعی

  یکی از عزیزان علیرضا جهانبخش به بیماری سختی مبتلا شده و علیرضا به همین دلیل ناراحت و غمگین است. جهانبخش برای نجات این شخص که از عزیزان اوست، به دیدار پروفسور سمیعی رفته و انگار این پزشک حاذق ایرانی با حرف هایش او را امیدوار کرده است. 
یادآور می شود که جهانبخش با هماهنگی فن دن بروم، سرمربی آلکمار، سفری به آلمان داشت و قرار است به زودی آن عضو خانواده علیرضا که نیاز به درمان فوری دارد، به آلمان اعزام شود. البته قرار نیست این خبر به صورت رسمی منتشر شود و علیرضا تلاش می کند موضوع را از رسانه ها مخفی نگه دارد.

پشت پرده دیدار علیرضا جهانبخش با پروفسور سمیعی

پشت پرده دیدار علیرضا جهانبخش با پروفسور سمیعی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 9
برگرفته از میزان -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 9 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف