نمناک اخبارورزشی علیرضا جهانبخش گرانترین فوتبالیست ایران؟!
علیرضا جهانبخش ، درخشش علیرضا جهانبخش
در چند هفته اخیر موضوع علاقه باشگاه ناپولی ایتالیا به علیرضا جهانبخش ستاره آلکمار سوژه داغ رسانه ها در هلند و ایتالیا شده است.
تاریخ انتشار : 22 فروردین 1397

جهانبخش گران ترین فوتبالیست تاریخ ایران می شود

 روزنامه کوریه رو دلو اسپورت ایتالیا در شماره جدید خود خبر از توافق مسئولان آلکمار و ناپولی برای نهایی شدن این انتقال داده اند. علیرضا جهانبخش بعد از درخشش فوق العاده در سومین فصل از حضور در لیگ هلند در حال حاضر به عنوان بهترین بازیکن آلکمار و پدیده فوتبال هلند نامش بر سر زبان هاست و باشگاه ناپولی قصد دارد با جذب این بازیکن جناح راست خود را تقویت کند.
هفته گذشته کریستیانو جیونتلی مدیر فوتبالی باشگاه ناپولی و مرد تعیین کننده نقل و انتقالات باشگاه با حضور در شهر آلکمار ضمن تماشای دوباره توانایی های فنی جهانبخش بار دیگر مذاکرات برای خرید این بازیکن را با سران آلکمار آغاز کرد و به نظر می رسد این مذاکرات در نهایت به امضای قرارداد با ستاره این روزهای فوتبال کشورمان منجر شود. کوریه رو دلو اسپورت در خصوص جزییات قرارداد ناپولی با جهانبخش، رقم قرارداد را 15 میلیون یورو اعلام کرده و به نقل از این روزنامه این قرارداد 2 ساله و تا سال 2020 خواهد بود.
 
جهانبخش

رقم قرارداد علیرضا جهانبخش پدیده فوتبال هلند و ستاره آلکمار

در صورت امضای این قرارداد جهانبخش به گران ترین بازیکن تاریخ فوتبال ایران تبدیل خواهد شد. با شرایط موجود می توان گفت علیرضا جهانبخش تا کوچ به سری A ، تنها یک امضا فاصله دارد چون سران ناپولی به شدت علاقه خود به وینگر ایرانی آلکمار را نشان داده و به عنوان جدی ترین مشتری در 2 ماه گذشته مذاکرات مفصلی با سران باشگاه هلندی انجام دادند، به خصوص که خبر می رسد کایخون ستاره اسپانیایی ناپولی و وینگر راست این تیم در سال های گذشته نیز تمایلی به تمدید قرارداد نشان نداده و قصد بازگشت به کشورش را دارد تا جهانبخش به عنوان جدی ترین آلترناتیو این بازیکن قلمداد شود.

پیش بازی ایران_مراکش در آردیویسه

از همان روز که تیم های ایران و مراکش در گروه B جام جهانی 2018 در کنار تیم های اسپانیا و پرتغال یکی از دشوارترین گروه های ممکن را تشکیل دادند رسانه های هلندی توجه خاصی به دو ستاره ایرانی و مراکشی شاغل در آردیویسه نشان دادند، دو بازیکنی که پیش بینی می شود ستاره دو تیم لقب بگیرند و نقشی تعیین کننده در ساختار تهاجمی داشته باشند.
علیرضا جهانبخش ستاره آلکمار و حکیم زیش ستاره آژاکس که با پیراهن های شماره 7 و 10 این دو تیم بالای جدول لیگ هلند یکی از بهترین فصل های خود را در حال سپری کردن هستند تا با آمادگی بالا راهی جام جهانی 2018 شوند، بازیکنانی که از حالا به عنوان کاندیداهای اصلی در بازار نقل و انتقالات تابستانی نیز نام شان به گوش می رسد آن هم با رقم های نجومی و وسوسه کننده.
 
علیرضا جهانبخش

علیرضا جهانبخش ستاره آلکمار در تلاش برای رسیدن به عنوان بهترین بازیکن هلند

در فاصله چهار هفته به اتمام این فصل از رقابت های آردیویسه این دو ستاره ایرانی و مراکشی در کنار حساسیت هایی که پیرامون اولین بازی آنها در جام جهانی رقم خورد جنگ پنهانی برای کسب عنوان بهترین بازیکن فصل هلند با هم دارند، جنگی که به جدول گلزنی و پاس گل های لیگ هلند نیز کشیده شده تا جهانبخش و زیش بیشتر از همیشه در تیررس رسانه ها قرار بگیرند.

علیرضا جهانبخش گرانترین فوتبالیست ایران؟!

برگرفته از آخرین خبر/ورزش سه/ح.ب
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف