نمناک ورزشفوتبال علیرضا جهانبخش جزو بهترین های اردویژه هلند
علیرضا جهانبخش ، جهانبخش در هلند
به گزارش سایت مجله فوتبال اینترنشنال نام علیرضا جهانبخش در بین 10 بازیکن برتر رقابت های اردویژه هلند قرار گرفت . ملی پوش کشورمان با اختلاف کمی در رده های بعدی رودریگرز قرار گرفت.
تاریخ انتشار : 17 آبان 1395

علیرضا جهانبخش در بین 10 بازیکن برتر اردویژه هلند

درخشش های اخیر علیرضا جهانبخش در تیم آلمکار هلند حضور این لژیونر موفق ایرانی را در بین بازیکنان برتر رقابت های اردویژه هلند به همراه داشت. 

علیرضا جهانبخش

علیرضا جهانبخش در لیگ هلند

 ملی پوش ایرانی تیم آلکمار تا پایان هفته دوازدهم اردویژه در جمع 10 بازیکن برتر این رقابت ها جای گرفته است. سایت مجله فوتبال اینترنشنال اسامی 10 بازیکن برتر رقابت های اردویژه هلند را منتشر کرد که نام علیرضا جهانبخش، ملی پوش ایرانی تیم آلکمار نیز در آن دیده می شود.

استین اسهارس، بازیکن هیرنوین و هم تیمی رضا قوچان نژاد با کسب امتیاز 6.92 عنوان بهترین بازیکن 12 هفته اخیر اردویژه هلند را به خود اختصاص داده است. کریم الحمدی (فاینورد) و آربر زنلی (هیرنوین) رتبه های دوم و سوم رده بندی 10 بازیکن برتر را در اختیار دارند.

علیرضا جهانبخش نیز با دریافت امتیاز 6.78 جایگاه هشتمی برترین های اردویژه هلند را کسب کرده است. رودریگز هاپس دیگر هم تیمی جهانبخش بهترین بازیکن آلکمار در این رده بندی با قرار گرفتن در جایگاه پنجمی و امتیاز 6.73 محسوب می شود.

تیم آلکمار تا پایان هفته دوازدهم اردویژه هلند با 20 امتیاز رتبه پنجم جدول رده بندی را در اختیار دارد. 

علیرضا جهانبخش جزو بهترین های اردویژه هلند

علیرضا جهانبخش جزو بهترین های اردویژه هلند
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از تسنیم /ن
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف