علیرضا رئیسی

علیرضا رئیسی بازیگر دنیای شیرین در گذر زمان + تصاویر

تاریخ انتشار : 22 آذر 1396کد مطلب : 61253زمان مطالعه : 2 دقیقه
سریال دنیای شیرین یکی از محبوب ترین سریال های دهه هفتاد بود که علیرضا رئیسی در آن بازی کرد ، تصاویری از علیرضا رئیسی را در گذر زمان مشاهده میکنید.

علیرضا رئیسی بازیگر سریال نوستالژیک دنیای شیرین

دوران کودکی با همه خاطرات خوبش در کنار سریال هایی نوستالژیک همیشه در ذهن ما زنده است. یکی از خاطره انگیزترین سریال های دهه هفتاد سریال دنیای شیرین بود که رضا عطاران در زمان جوانی یکی از نقش های اصلی آن را بازی کرد.

علیرضا رئیسی در نقش یکی از پسران خانواده شیرین به ایفای نقش پرداخت. بازیگری که این روزها دهه 30 زندگی را رد کرده و هنوز هم زنده کننده بسیاری از خاطرات شیرین دوران کودکی برای خیلی از بچه های دهه شصت است.

علیرضا رئیسی

علیرضا رئیسی بازیگر سریال دنیای شیرین

علیرضا رئیسی

علیرضا رئیسی در کنار رضا عطاران در سریال دنیای شیرین

دنیای شیرین به کارگردانی بهروز بقایی در سال 1376 تولید و از برنامهٔ کودک و نوجوان شبکه 1 سیما پخش شد.در هر قسمت از این مجموعه تلویزیونی، داستان دو خانواده (هفت شخصیت ثابت) است که راوی داستان دختری به نام شیرین هست که همراه با پدرش که یک گلفروش، مادرش که یک پرستار، دو برادر کوچکترش که هرسه دانش آموز هستند و در همسایگی آنها دایی آنها و پسر کوچکش در آپارتمانی زندگی می کنند که هربار با مشکل تازه ای درگیر می شوند. مطابق معمول، هر بار بچه های خانواده مشکلی ایجاد می کنند و بزرگترها با هدایت و تدبیر خود، آنرا حل می کنند.

علیرضا رئیسی

علیرضا رئیسی بازیگر سریال دنیای شیرین

علیرضا رئیسی در فیلم پاتال و آرزوهای کوچک در کنار رضا کیانیان آرزو کرد که عروسکی داشته باشد تا آرزوهایش را برآورده کند و بعداً ‏آرزو کرد که پدرش کوچک شود و با او به مدرسه برود. در مدرسه پیرمردها هم با کمک دوستانش دمار از روزگار پسران بدجنس جناب ‏سرهنگ درآورد و همبازی خوبی برای اکبر عبدی شد.

علیرضا رئیسی

علیرضا رئیسی بازیگر سریال نوستالژیک دنیای شیرین

در سریال موفق خانوادگی دنیای شیرین با رضا عطاران همبازی شد و در مجموعه و فیلم هایی ‏مثل مرخصی شب عید، عالیجناب، 360 درجه و شاید برای شما اتفاق بیافتد هم بازی کرده است.

علیرضا رئیسی

علیرضا رئیسی در سریال دنیای شیرین

علیرضا رئیسی

علیرضا رئیسی بازیگر سریال دنیای شیرین در کنار زهرا جواهری بازیگر نقش شیرین

علیرضا رئیسی با انتشار تصویری در صفحه شخصی اینستاگرامش خبر از بازی در فیلم سینمایی خجالت نکش به کارگردانی رضا مقصودی داد.

علیرضا رئیسی

علیرضا رئیسی در کنار علی صادقی

علیرضا رئیسی بازیگر دنیای شیرین در گذر زمان + تصاویر

4.613
این مطلب مفید بود ؟121
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
نظرات
وبگردی