علیرضا طلیسچی
علیرضا طلیسچی جزو خوش استایل ترین خواننده های ایرانی است که در این مطلب سبک لباس پوشیدن او را بررسی میکنیم.

سبک لباس پوشیدن علیرضا طلیسچی

از آنجایی که همیشه تیپ و استایل هنرمندان ایرانی بسیار مورد توجه طرفداران قرار میگیرد در این مطلب قصد داریم به سبک لباس پوشیدن علیرضا طلیسچی بپردازیم. علیرضا طلیسچی خواننده پاپ و پرطرفدار کشورمان 33 ساله است و استایل های خاصی دارد که او را تبدیل به یکی از خوشتیپ ترین خوننده های کشورمان کرده است.

به جرئت میتوان گفت علیرضا طلیسچی خوشتیپ است, اولین نکته ای که باعث خوشتیپی او شده است اندام ورزشکاری و تناسب اندام اوست . فیزیک و استایل او در چند سال اخیر تغییر قابل توجهی داشته و میتوان گفت روز به روز بهتر میشود.

علیرضا طلیسچی

مدل لباس های علیرضا طلیسچی

این خواننده جوان طرفدار رنگ های تیره است و کمتر سراغ رنگ های روشن میرود, مثل اینکه او به رنگ های خنثی علاقه دارد زیرا استایل های او بیشتر رنگ های خنثی دارند.

علیرضا طلیسچی هم در سبک های اسپرت و هم در سبک های رسمی خوش استایل شناخته میشود, او توانسته است مدل مویی برای خود انتخاب کند که هم امروزی باشد و هم با فرم صورت اش به خوبی هماهنگی داشته باشد. دقت در تمام این نکات او را به خوش استایلی نزدیک تر میکند.

علیرضا طلیسچی

تیپ اسپرت علیرضا طلیسچی

علیرضا طلیسچی انتخاب های هوشمندانه ای در لباس پوشیدن دارد, همانطور که میدانید جلیقه این روزها مد شده است و یکی از ارکان اصلی خوشتیپی آقایان است. این خواننده ایرانی هم به خوبی از جلیقه در استایل هایش استفاده میکند هم به صورت تکی و هم با کت.

علیرضا طلیسچی

استایل جذاب علیرضا طلیسچی

علیرضا طلیسچی

خوشتیپی به سبک علیرضا طلیسچی

بدون تردید میتوان گفت کت و شلوار بیشتر از لباس های اسپرت به علیرضا طلیسچی می آید, او معمولا کت و شلوار های تیره به رنگ های سرمه ای, خاکستری و مشکی میپوشد.

علیرضا طلیسچی

مدل کت و شلوار علیرضا طلیسچی

راز تیپ و خوش استایلی علیرضا طلیسچی

4.334
این مطلب مفید بود ؟295
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی