نمناک ورزش و تناسب اندامکنترل وزن ماجرای کاهش وزن عجیب علیرضا طلیسچی در دورهمی +عکس
علیرضا طلیسچی ، علیرضا طلیسچی خواننده
علیرضا طلیسچی خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان شب گذشته 9 اسفند 1396 مهمان برنامه دورهمی شد و درباره ورودش به دنیای موسیقی و کاهش وزن 25 کیلویی اش صحبت کرد.
تاریخ انتشار : 10 اسفند 1396

علیرضا طلیسچی خواننده پاپ مهمان دورهمی شد

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری شب گذشته 9 اسفند 1396 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. مهران مدیری در این برنامه میزبان علیرضا طلیسچی خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان بود.

حضور علیرضا طلیسچی در استودیوی دورهمی با خواندن یک آهنگ آغاز شد و مهران مدیری صحبت با این خواننده جوان را با تعریف از خوش اخلاقی های او آغاز کرد و ادامه داد :علیرضا خیلی خوش اخلاق است و همیشه لبخند به لب دارد و همین باعث شده است که دوست داشتنی تر باشد و طبق گفته خود علیرضا طلیسچی از بچگی همینطور بوده است و همیشه در عکس ها لبخند به لب دارد.

علیرضا طلیسچی از کی وارد دنیای موسیقی شد

علیرضا طلیسچی درباره ورودش به دنیای موسیقی گفت :به صورت حرفه ای 13 سال از اولین کار حرفه ای ام میگذرد . من متولد 7 مهر 1364 هستم و در دانشگاه موسیقی خوانده ام اما در دبیرستان ساختمان سازی خوانده ام و به نظرم زندگی آدم با علاقه اش شکل میگیرد و این علاقه است که به زندگی جهت میدهد.

مهران مدیری در ادامه صحبت های علیرضا طلیسچی به ماجرا درس نخوان بودن او اشاره کرد و از نمرات بدش در دبیرستان گفت و از او خواست در این باره بیشتر صحبت کند که گفت:من نمرات ریاضی ام افتضاح بود و یکبار از پدرم خواستم برایم گیتار بخرد که گفت باید در درس ریاضی نمره بالا بگیری و من آن موقع برای اولین بار ریاضی 19 شدم و تقریبا از اول دبیرستان به بعد کولاک کردم.

علیرضا طلیسچی

علیرضا طلیسچی در برنامه دورهمی

مهران مدیری در این بخش از گفتگو به ماجرای جالبی که باعث شهرت علیرضا طلیسچی شد اشاره کرد و گفت :علیرضا یک لپ تاپ که آهنگ هایش در آن بود را داخل ماشین جا میگذارد و این لپ تاپ به دست تعمیرکاری میرسد که از صدای علیرضا خوشش می آید و آهنگ های او را با اسم خواننده ای دیگر منتشر میکند و ماجرای شهرت آهنگ های او از اینجا شکل میگیرد و ادامه علیرضا طلیسچی از 5 سانس کنسرت در تهران که در سال 96 روی صحنه برد صحبت کرد و به انتشار تنها آلبومش در 14 آذر 95 اشاره کرد.

اصرار مهران مدیری به شکست عشقی علیرضا طلیسچی بی پاسخ ماند

مهران مدیری درباره آهنگ های علیرضا طلیسچی گفت :ترانه هایت جوری است که آدم تصور میکند شکست عشقی خوردی ؟ عاشق شدی یا شکست عشقی خوردی ؟ این گفته مهران مدیری با خنده علیرضا طلیسچی همراه بود و گفت :نه شکست عشقی نخورده ام ، من در این 13 سال فعالیتم همه ترانه هایم را خودم گفته ام و شخصیت پردازی خوبی دارم و همیشه خودم را جای طرف مقابلم میگذارم و به همین دلیل است که شما اینگونه تصور میکنید.

در ادامه گفتگو مجری دورهمی به بی حاشیه بودن علیرضا طلیسچی اشاره کرد و او در این باره صحبت کرد و گفت :من کلا با کسی کاری ندارم و سعی میکنم کاری بکنم که کسی با من کاری نداشته باشد و اغلب سعی میکنم از حرف هایی که باعث ایجاد حاشیه میشود دوری کنم و جاهای حاشیه برانگیز نروم.

در این بخش از برنامه علیرضا طلیسچی برای اولین بار آهنگ میرم پی کارم که ساخته حامد برادران بود را در برنامه دورهمی اجرا کرد.

علیرضا طلیسچی

علیرضا طلیسچی خواننده جوان موسیقی پاپ

بعد از اجرای آهنگ هم مهران مدیری به دلیل اینکه پاسخ سوالش را دریافت نکرده بود دوباره پرسید عاشق شدی که علیرضا طلیسچی گفت :من خیلی منطقی به زندگی نگاه میکنم. برای همین شاید نتوانم بگویم که عاشق شده ام و به نظرم زمانش که برسد آن آدم خودش سر میرسد و با من و منطق زندگی ام جور در می آید اما این پاسخ برای مجری دورهمی قابل قبول نبود و اصرار بر فاش شدن راز عاشق شدن علیرضا طلیسچی به اینجا ختم شد که بله عاشق شدم و کسی را دوست دارم و ان شاء ا..... که او هم من را دوست داشته باشد.

وقتی علیرضا طلیسچی در ریست شدن رکورد زد

مهران مدیری درباره موضوع برنامه که رکورد زدن بود صحبت کرد و از مهمان برنامه خواست اگر رکوردی زده است درباره اش صحبت کند که گفت :بله من دو یا سه بار ریست شده ام و دوباره به دنیای موسیقی بازگشته ام و فکر نمیکنم بیش از یکی دو نفر در این حرفه وجود داشته باشند که بعد از چند بار شکست دوباره سرپا شده اند.

علیرضا طلیسچی ادامه داد :من سال 84 یکبار معروف شدم و آهنگ هایم منتشر شد اما کار مشترکمان به ثمر ننشست و دوباره در سال 89 و 90 به شهرت رسیدم اما آنهم ماندگار نبود و دوباره در سال 95 مشهور شدم و آهنگ هایم مورد توجه قرار گرفت.

من کسی بودم که بدون کمک کسی و با این وجود که ترنه و آهنگ از خودم بود توانستم سه بار بعد از شکست دوباره سرپا شوم.

کاهش وزن 25 کیلویی علیرضا طلیسچی

علیرضا طلیسچی به کاهش وزن زیادش اشاره کرد و گفت :من 110 کیلو بودم و به خواست خودم و در 6 ماه 20 کیلو وزنم را کاهش دادم و به 85 کیلو رسیدم. یکی از مهم ترین تصمیمات من کاهش وزن و رسیدن به استایل دلخواهم بود که توانستم به آن برسم اما باز هم جای کاهش وزن دارم.

علیرضا طلیسچی

علیرضا طلیسچی خواننده موسیقی پاپ مهمان دورهمی شد

خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان درباره بزرگترین ترس زندگی اش گفت :بزرگترین ترس من در زندگی این است که روزی به جایی برسم که صدای مردم را نشنوم و اینکه روزی پدر و مادرم را از دست بدهم ، چون من وابستگی زیادی به پدر و مادرم دارم.

علیرضا طلیسچی در برنامه قبلی که مهمان دورهمی بود یک تابلو فرش را به موزه دورهمی هدیه داد.

بزرگترین ترس علیرضا طلسچی در برنامه مهران مدیری

منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 22 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف