نمناک ورزشفوتبال تکذیب خبر سرمربیگری علیرضا منصوریان در استقلال!
علیرضا منصوریان ، سرمربی جدید استقلال
ظهر امروز در برخی از گروه های تلگرامی خبری آمد مبنی بر اینکه علیرضا منصوریان برای فصل بعد سرمربی آبی پوشان پایتخت شده است ولی منابع نزدیک به علیرضا منصوریان و باشگاه استقلال این خبر را تکذیب کردند.
تاریخ انتشار : 28 اردیبهشت 1395
بازدید : 1,695 نفر

تکذیب خبر سرمربیگری علیرضا منصوریان در استقلال!

سایت باشگاه نیز صبح امروز خبر داده بود که پرویز مظلومی سرمربی و فرزاد مجیدی سرپرست قرار است جهت بازدید از ورزشگاه، هتل و امکانات، روز یکشنبه هفته آینده سفری یک روزه به آبادان و خرمشهر داشته باشند تا تیم استقلال با تمامی امکانات راهی این شهر شود و بتواند نتیجه خوبی را در فینال جام حذفی بگیرد.

استقلال

 

همچنین سایت باشگاه درخصوص شایعه اخیر نوشت:متاسفانه باز هم برخی از رسانه ها با مطرح کردن برخی نام ها به دنبال برهم زدن آرامش تیم فوتبال استقلال در آستانه فینال جام حذفی هستند.

باشگاه استقلال ضمن تکرار دوباره مواضع قبلی خود اعلام می کند که تمرکز این باشگاه تنها معطوف به حضور قدرتمندانه آبی پوشان در فینال جام حذفی است و مطرح شدن برخی اسامی بعنوان سرمربی این تیم تنها باعث ضربه زدن به تیم فوتبال استقلال در آستانه دیدار حذفی خواهد بود و بدینوسیله تکذیب می شود.

لذا تفاضا می کنیم اصحاب رسانه با دوری از گمانه زنی های معمول از بر هم زدن تمرکز مجموعه استقلال پرهیز کنند.

تکذیب خبر سرمربیگری علیرضا منصوریان در استقلال!

تکذیب خبر سرمربیگری علیرضا منصوریان در استقلال!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از نسیم آنلاین/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف