حرف های یواشکی علیرضا منصوریان و قلعه نویی

تاریخ انتشار : 5 دی 1395کد مطلب : 41563زمان مطالعه : 2 دقیقه
علیرضا منصوریان و امیر قلعه نویی ملاقات ویژه ای با هم داشتند و حرف های مهمی بین آن ها رد و بدل شد, قلعه نویی توصیه های مهمی به سرمربی استقلال کرد.

حرفهای مهم قلعه نویی به علیرضا منصوریان

زمانی که تمرین (شنبه) تیم فوتبال استقلال به پایان رسید، اعضای تیم تراکتورسازی در این زمین حضور یافتند تا آخرین جلسه تمرینی خود را پیش از مصاف با نفت تهران برگزار کنند.

در این بین علیرضا منصوریان و امیر قلعه نویی با یکدیگر برخورد گرمی داشتند و در کنار هم عکس یادگاری انداختند.

در حاشیه ملاقات اتفاقی علیرضا منصوریان و امیر قلعه نویی بعد از آن که چند عکس یادگاری مقابل دوربین ها گرفتند، قدم زنان از جمعیت دور شدند.

حرف هایی میان آنها رد و بدل شد که هیچ کدام نمی گویند چه بوده اما جمع بندی حرف های نزدیکان منصوریان و قلعه نویی که مدعی هستند سرمربیان استقلال و تراکتور همه چیز را به آنها گفته اند، این است که قلعه نویی یک توصیه به منصوریان کرد و دو گلایه!

علیرضا منصوریان

امیر قلعه نویی و علیرضا منصوریان

 

راست و دروغش گردن راویانی که ادعا می کنند این حرف ها را از زبان خود امیر یا خود علیمنصور شنیده اند! آنها می گویند قلعه نویی جدا از این که به منصوریان گفته نگران نباش تو اگر سپاهان را ببری همه چیز درست می شود، از او گلایه کرده چرا بعد از باخت مقابل تراکتور گفتی آنها فقط اوت دستی انداختند و چرا یک عده را دنبال خودت راه می اندازی و همه جا می بری.

 قلعه نویی همچنین به منصوریان گفته مراقب یک نفر که عضو تیم است باش و اگر در نیم فصل دوم در استقلال ماندنی شدی حتی اگر نمی توانی آن یک نفر را کنار بگذاری، اختیارات او را کم کن و حداقل رفقایش را نگه ندار!

 نیازی به گفتن نام آن یک نفر هست؟!

حرف های یواشکی علیرضا منصوریان و قلعه نویی

حرف های یواشکی علیرضا منصوریان و قلعه نویی : امتیاز : 5 تعداد رای : 1
این مطلب مفید بود ؟10
برگرفته از راد نیوز -/ح
نظرات
وبگردی