نمناک ورزشفوتبال تعریف و تمجید های علیرضا منصوریان از کی روش
علیرضا منصوریان ، کارلوس کی روش
علیرضا منصوریان در جدیدترین مصاحبه اش از کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی تعریف کرد و گفت او از فوتبال 2025 حرف میزند.
تاریخ انتشار : 4 آذر 1395

تمجید علیرضا منصوریان از کارلوس کی روش

علیرضا منصوریان یکی از سرشناس ترین مدافعان کارلوس کی روش محسوب می شود و همیشه به همکاری با سرمربی تیم ملی افتخار کرده. سرمربی استقلال که مدعی است چیزهای زیادی از کی روش یاد گرفته در تازه ترین مصاحبه هایش به یک نکته جالب درباره کی روش اشاره کرده است.

علیرضا منصوریان

علیرضا منصوریان و کارلوس کی روش

او که با روزنامه خبر ورزشی صحبت کرده درباره شباهت ساختار دفاعی استقلال با تیم ملی گفته:" شرایط بازی های تیم ملی با بازی های باشگاهی فرق می کند. ما در نفت تهران هم یک سیستم خوب دفاعی داشتیم. البته این را بگویم که هر وقت کی روش را می بینم و او حرف می زنم، فقط می نشینم نگاه می کنم و گاهی نمی فهمم چه می گوید. او از فوتبال 2025 حرف می زند. یعنی سال ها جلوتر است و چیزهایی می گوید که سال ها طول می کشد ما آنها را یاد بگیریم.

چرا بازی ملی و باشگاهی فرق می کند؟

ببیند بین بازی های ملی و باشگاهی تفاوت وجود دارد.تیم ملی باید مقابل ژاپن، استرالیا، کره و... بازی کند. خب معلوم است که تیم ملی باید عقب بنشیند و چشم به ضد حمله ها داشته باشد. البته ما در بازی کره جنوبی و ژاپن نشان دادیم که چقدر قدرتمند هستیم. در هر دو مسابقه عالی بازی کردیم. من یادم نمیاد که در 10 سال گذشته چنین بازی خوبی از تیم ملی ایران دیده باشم. آخرین بار فکر کنم در سال 96 تیم ملی اینقدر خوب و مقتدر بازی کرده بود. یک موقعیت هم به کره جنوبی ندادیم و واقعا از دیدن این مسابقه لذت بردم. نمی توانیم بازی های ملی و باشگاهی را مقایسه کنیم.


هوادران از استقلال توقع بازی هجومی تری دارند. از بازی گسترش اوضاع تغییر می کند؟

ببیند ما فقط باید کار و تمرین کنیم. این کلید حل مشکلات است. این را قبول کنید که ما تغییرات زیادی در خط حمله داشتیم و زمان می برد تا بچه ها بتوانند در تیم جا بیفتد. ولی همانطور که گفتم ما مشکل را پیدا کرده ایم و مشغول حل آن هستیم.
در این شرایط خبر مصدومیت کاوه رضایی برای هوادران نگران کننده بود. آیا او به بازی فردا می رسد.
بله، کاوه هیچ مشکلی ندارد و می تواند برای ما بازی کند.


او سه شنبه به تمرین بازگشت، یعنی از نظر بدنی هم آماده است؟

کاوه یک فوتبالیست حرفه ای است. او خودش را از نظر بدنی کاملا آماده نگه داشته است و به خاطر همین می تواند برای ما بازی کند.


آقای منصوریان شما و بازیکنان در دومین سالگرد درگذشت غلامحسین مظلومی حضور نداشتید. چرا؟

متاسفانه تمرین داشتیم. مراسم یک روز قبل از بازی حساس در جام حذفی برگزار شد و متاسفانه به خاطر شرایط تمرینی نتوانستیم در مراسم حاضر باشیم منتهی من همیشه خودم جزو کسانی هستم که می گویم با پیشکسوت ها و مخصوصا آنها که در جمع ما نیستند احترام گذاشت. همیشه به بازیکنان جوان تیم از پیشکسوت ها می گویم و از زحماتی که برای تیم کشیده اند. به بازیکنان می گویم نگاه نکنید الان بعضی پیشکسوت ها دور افتاده اند و یا سن شان بالا رفته و مثل جوانی شان نیستند، ولی آنها یک روز ستاره های این باشگاه بوده اند و باید الگوی شما باشند. مهمترین چیز این است که احترام بگذارید. قطعا ما سرخاک آقای مظلومی و دیگر اسطوره هایی خواهیم رفت که دیگر بین ما نیستند.

تعریف و تمجید های علیرضا منصوریان از کی روش

تعریف و تمجید های علیرضا منصوریان از کی روش
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از آی اسپورت -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف