نمناک ورزشلیگ برتر لیست علیرضا منصوریان برای فصل بعد لو رفت
علیرضا منصوریان ، سرمربی استقلال
علیرضا منصوریان برای فصل جدید قصد دارد تا کاوه رضایی و بازیکنان جوان تیم خود را حفظ کند.
تاریخ انتشار : 27 فروردین 1396

لیست لو رفته علیرضا منصوریان

علیرضا منصوریان سرمربی و افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال بعد از بازی برابر صبا درباره اقدامات آبی ها برای فصل بعد لیگ برتر صحبت کردند و همزمان اینکه استقلال چندان سر و صدایی در نقل و انتقالات نخواهد داشت را اعلام کردند.

منصوریان درباره تقویت تیمش برای فصل آینده اعلام کرد برای فصل جدید می خواهیم همه بازیکنان تمدید قرارداد کنند. باید تلاش کنیم تا کاوه رضایی را حفظ کنیم و به تعهدات قرارداد با این بازیکن عمل کنیم. ابراهیمی و بقیه بازیکنان هم مانند کاوه رضایی مهم هستند و باید با همه آن ها تمدید کنیم. جپاروف و چشمی هم در ادامه به ما اضافه خواهند شد. چشمی در تمرینات تاکتیکی ما حضور دارد و در فصل آینده به ما اضافه می شود. جذب بازیکن ما به تعداد دو بازیکن هم نخواهد رسید.
 
حضور با جوانان در نیم فصل دوم لیگ شانزدهم رضایت هواداران استقلال را به دنبال داشته و منصوریان هم نمی خواهد این رضایت را از دست بدهد. به خصوص که استقلال متفاوت او در نیم فصل دوم بازی های به مراتب بهتری را به نمایش گذاشت و این نوید را به منصوریان و هواداران داده که می تواند برای فصل بعد مدعی قهرمانی باشد.
 
 
 علیرضا منصوریان

به نظر می رسد منصوریان تنها به دنبال یک گزینه دیگر برای تیمش باشد

البته بهتر است بدانیم این حرف ها قبل از پایان لیگ زده شده و نمی شود انتظار داشت که منصوریان حقیقتا برای خرید ستاره ها وارد بازار تابستانی نشود.
 
اما با تمام این تفاسیر روزبه چشمی و سرور جپاروف بازیکنانی هستندکه به دلیل محرومیت استقلال در فصل نقل و انتقالات نتوانستند به این تیم ملحق شوند اما برای فصل آینده در لیست این تیم قرار می گیرند.
 
با جذب چشمی و جپاروف به نظر می رسد منصوریان تنها به دنبال یک گزینه دیگر برای تیمش باشد و تغییرات چندانی در ترکیب تیم برای فصل آتی نداشته باشد .

با این وجود باید تا زمان نقل و انتقالات تابستانی منتظر ماند تا دید سرنوشت استقلال به چه صورت خواهد بود و به نوعی جذب و نقل و انتقالات این تیم با حضور چه بازیکنانی به سر انجام خواهد رسید.

لیست علیرضا منصوریان برای فصل بعد لو رفت

لیست علیرضا منصوریان برای فصل بعد لو رفت
:
امتیاز : 2 تعداد رای : 22
برگرفته از باشگاه خبرنگاران جوان/ی
این مطلب مفید بود ؟ 9 13
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف