نمناک ورزشفوتبال حرف های علیرضا منصوریان بعد از نایب قهرمانی استقلال
علیرضا منصوریان ، تيم استقلال تهران
علیرضا منصوریان عنوان کرد که دو بازیکنمان یعنی چشمی و جپارف به تیم بر می گردند و احتمال خریدمان هم دو یا سه نفر خواهد بود.
تاریخ انتشار : 15 اردیبهشت 1396

مصاحبه علیرضا منصوریان پس از بازی استقلال و سپاهان

علیرضا منصوریان بعد از نایب قهرمانی استقلال در لیگ برتر، درباره پیروزی تیمش برابر سپاهان گفت:خدا را شکر می کنیم که در این مسیر سخت از اول فصل عبور کرده ایم.همچنین تشکر می کنم از هواداران که به ما اعتماد داشتند و باید بگویم تمام این موفقیت ناشی از اعتماد هواداران به ما بود.

وی ادامه داد :در روزهای سخت که هیچ وقت در فوتبال تمام نمی شوند، اطمینان این هواداران بعد از خدا پشت ما بود. در روزهای سخت ما را تنها نگذاشتند و به آنها خسته نباشید می گویم. آنها لایق بهترین ها هستند. امسال خیلی شرایط سختی داشتیم و با وجود تغییرات زیاد توانستیم به پایان خوبی برسیم. سرمربی استقلال درباره مصاف روز سه شنبه تیمش عنوان کرد:بازی سختی با التعاون داریم و با وجود پیروزی در بازی رفت، کار سخت است. 

وی ادامه داد :باید بسیار زیرک و باهوش باشیم و نمی خواهم احساساتی کار کنیم و باید با أصول حرفه ای پیش برویم و به صدر جدول هم نیم نگاهی داشته باشیم. تکلیف گروه سوم یک روز زودتر از ما روشن می شود و من امیدوارم که ذوب آهن حتما صعود کند.
 
 
علیرضا منصوریان

نایب قهرمانی استقلال در لیگ برتر

 منصوریان درباره فصل آینده گفت:اگر بتوانیم از گروهمان صعود کنیم و پلی آف را هم پشت سر بگذاریم، سال 96 سال خیلی خوبی برای ما خواهد بود. به استخوان بندی تیممان دست نمی زنیم و حفظ ستاره ها اولویت ما هستند و با دو، سه تغییر می خواهیم سال بعد در این موقع یک گام بلندتر برداریم. یک راه بیشتر نداریم و آن هم زحمت کشیدن است.

وی در پاسخ به این سوال که شیرین ترین لحظه اش در فصل جاری چیست و اگر به گذشته برگردد کاری بوده که آن را انجام ندهد، گفت:اگر به عقب برگردیم، جلوی یکی، دو ایراد اساسی را می گیرم. مسیرمان را تغییر دادیم و به یک نقطه خوب رسیده ایم. دو، سه نقطه شیرین هم داشتیم. یکی بازی با السد بود که همه مردم ایران بعد از بازی با خسرو حیدری خوشحال شدند و دومین نقطه عطف ما داربی برگشت بود. ضمن احترام به پرسپولیس، می دانستیم که فاصله کمی تا دربی داریم و سومی هم امروز بود. احساس کردم این سه، چهار دقیقه آخر در داخل زمین هستم. امروز 8500 متر در داخل محوطه فنی حرکت کردم و اگر این را حفظ کنم به وزن ایده آلم می رسم.

سرمربی استقلال درباره مشکلات مالی تیمش اضافه کرد:ما یک سامانه داریم که شامل حال تراکتورسازی و پرسپولیس هم می شود. ما با سامانه می توانیم به لحاظ مالی به شرایط خوبی برسیم و ستاره های خود را حفظ کنیم.

وی درباره اینکه تیمش از نیمه دوم شروع به گلزنی می کند عنوان کرد:خدا نکند اتفاقی در بازی با التعاون رخ دهد. یکی از دلایل این مسئله این است که بازی های ما خیلی فشرده است و از طرفی باید بگویم اتیم ما هم به بازی های سهل الوصول نگاه می کند. تیم ما از دقیقه 70 تا 90 به حریفانشان چربش دارند و این نشان دهنده آمادگی تیم ماست. ما با شروع مسابقه باید هرطور شده حریفانمان را کنترل کنیم و این عیبی که شما گفتید را باید سعی کنیم برطرف کنیم.

منصوریان درباره برنامه نقل و انتقالاتی تیمش و اینکه آیا فرشید باقری با ناراحتی زمین را ترک کرده، گفت:ما همیشه سعی می کنیم به نقطه خوب برسیم. نسبت به شرایط تیممان به نقطه خوبی رسیدیم و درباره لیستمان باید بگویم که خروجی ما خیلی کم است و شاید به عدد یک یا دو هم نرسد.
 
 
 
علیرضا منصوریان

نایب قهرمانی استقلال در لیگ برتر

 وی افزود :دو بازیکن مان یعنی چشمی و جپارف به تیم بر می گردند و احتمال خریدمان هم دو یا سه نفر خواهد بود. اینطور نیست که هر سال در بازار نقل و انتقالات خرید داشته باشید. حفظ ستاره ها و ساختار برای ما مهم است و در دو، سه پست هم شاید نیاز به تقویت داشته باشیم. درباره باقری هم باید بگویم که او آدم محکمی است و استایلش کلا محکم است و کمتر می خندد. او دو گل مهم برای ما زده است و امروز به زمین که می رفت، دنبال این بودم که یک پاس گل بدهد. این گلی که زد ناشی از نگاه ویژه خدا و خانواده اش به او بود. برای او آرزوی موفقیت می کنم. او کلا چه ببریم چه ببازیم، اولین نفر ساکش را بر می دارد و می رود.
منصوریان در پاسخ به این سوال که آیا قبول دارد بازیکنان در تعطیلات از شرایط خوبشان دور می شوند و اینکه آیا نورافکن به تیم جوانان اضافه می شود، بیان کرد:12 روز بین بازی با التعاون و بازی پلی آف مان فاصله داریم. ابتدا روی ساختار دفاعی مان کار می کنیم. بازیکنانمان کاملا آماده هستند و هدف بعدی ما در پلی آف است ذجایی که یا به الاهلی می خوریم و انتخاب عمان به عنوان کشور سوم اشتباه بوده است. ما در مقابل الاهلی این 100 هزار هوادار را نداریم و مثل این است که با عربستان در کرج بازی کنید. مرز عمان و عربستان یکی است و با چهار ساعت ماشین سواری به عمان می رسند. ما باید در آسیای میانه کشور ثالث را انتخاب کنیم. کشورهای عربی همسطح دریا بازی کنند و در آسیای میانه سطح هوا بالاست.
 
وی ادامه داد :خطرناک ترین قسمت زمانی است که لیگ ما شروع می شود و هفته چهارم باید در آسیا بازی کنیم و آن زمان در اوج گرما اگر برویم عمان خیلی اشتباه است. این مشکل هم مربوط به تقویم AFC است که بر اساس تقویم شرق آسیا است. درباره نورافکن هم باید بگویم که اگر فقط بازی داخلی داشتیم، او به تیم ملی می رفت اما ما امروز استقلال ایران هستیم. سی میلیون هوادار عواطفش پشت این تیم است. همین الان هم ما یک تیم ملی در آسیا هستیم. شرایط ما خیلی سخت است و امروز ابراهیمی با ریسک زیاد بازی کرد و نمی دانستیم که باید با او شروع کنیم یا نه.

حرف های علیرضا منصوریان بعد از نایب قهرمانی استقلال

حرف های علیرضا منصوریان بعد از نایب قهرمانی استقلال
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12
برگرفته از باشگاه خبرنگاران جوان/ی
این مطلب مفید بود ؟ 11 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف