نمناک ورزشفوتبال دلیل استعفا ندادن علیرضا منصوریان مشخص شد؟
علیرضا منصوریان ، استعفای علیرضا منصوریان
گویا قرارداد 4 میلیاردی علیرضا منصوریان برای سه فصل به صورت یکجا پرداخت شده است و به همین دلیل او راضی به استعفا نمی شود.
تاریخ انتشار : 26 شهریور 1396

چرا علیرضا منصوریان استعفا نمی دهد؟

با این نتایجی که استقلال گرفت هر کسی جای علیرضا منصوریان بود استعفا می داد، اما دلیل استعفا ندادن او چیست؟
علیرضا منصوریان به ته خط رسیده اما حمایت های عجیب رضا افتخاری مدیرعامل استقلال همچنان او را به عنوان گزینه اصلی آبی ها نگه داشته است. این حمایت عجیب گویا به روابط مالی آقای مدیر و سرمربی ارتباط دارد.

رضا افتخاری که مدتی قبل مشخص شده بود با پیش دریافت های میلیاردی از اسپانسر فصل گذشته باشگاه، استقلال را در آستانه فاجعه مالی قرار داده حالا مجبور به حمایت از سرمربی شکست خورده تیم اش است. گویا قرارداد 4 میلیاردی منصوریان برای سه فصل به صورت یکجا پرداخت شده. 

 علیرضا منصوریان

دلیل استعفا ندادن سرمربی استقلال چیست؟

 وامی که از موسسه مالی کوثر اسپانسر استقلال گرفته شده و تقدیم منصوریان شده، و قسط های آن را باشگاه استقلال می دهد. منصوریانی که مبلغ میلیاردی قرارداد خود را به صورت یکجا دریافت کرده حالا تحت هیچ شرایطی رضایت نمی دهد پول دریافت شده را پس داده و استعفا دهد.

او خواسته این پول از طرف باشگاه به او بخشیده شود و مجبور به بازپرداخت نباشد، تا به استعفا راضی شده و دست باشگاه را برای تغییر باز بگذارد.

دلیل استعفا ندادن علیرضا منصوریان مشخص شد؟

دلیل استعفا ندادن علیرضا منصوریان مشخص شد؟
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
برگرفته از خبر آنلاین/ی
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف