نمناک اخبارورزشی علی اکبریان بازیکن سابق استقلال دستگیر شد
علی اکبریان ، علی اکبریان استقلال
حبس ابد علی اکبریان بیست سال دیگر افزایش یافته و این می تواند به معنای از دست رفتن شانس های بزرگی مثل عفو یا کم شدن حبس باشد.
تاریخ انتشار : 11 آبان 1396

علی اکبریان دستگیر شد

ستاره ی سابق فوتبال ایران که سابقه بازی در استقلال و پرسپولیس را در کارنامه دارد، با مواد مخدر دستگیر شد. علی اکبریان ستاره دهه هفتاد تیم های استقلال و پرسپولیس که به خاطر تکنیک بالایش به روماریوی فوتبال ایران مشهور بود پس از گذراندن یک دوره طولانی مدت در زندان و زمانی که برای سپری کردن مرخصی به بیرون آمده بود بازهم درگیر ماجرایی عجیب شد.

یکی از مسئولان زندان قزل حصار با تایید این موضوع گفت:ایشان آخرین بار که به مرخصی رفته با 28.5 گرم شیشه دوباره دستگیر می شود و به زندان می آید. دادگاه او را به بیست سال دیگر محکوم کرد و با توجه به اینکه حکم قبلی اش حبس ابد بوده باید بگویم کار او بسیار سخت شده و باید در زندان بماند. همچنین به دلیل اینکه او در دوران مرخصی بازهم دستگیر شده دیگر امکان مرخصی ندارد.

علی اکبریان

دستگیری دوباره ستاره سرخابی ها

 در واقع حبس ابد او امروز بیست سال دیگر افزایش یافته است و این می تواند به معنای از دست رفتن شانس های بزرگی مثل عفو یا کم شدن حبس او باشد.

بیوگرافی ستاره سرخابی ها:

علی اکبریان بازیکن سابق باشگاه های تهران ، استقلال تهران ، پرسپولیس تهران و تیم ملی ایران بود. وی پس از چندی پیرامون مواد مخدر (حمل مواد مخدر کراک) متهم و در دادگاه به حبس ابد محکوم شد.

دستگیری علی اکبریان بازیکن سابق استقلال با مواد مخدر

علی اکبریان بازیکن سابق استقلال دستگیر شد
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 10
برگرفته از افکارنیوز/ی
این مطلب مفید بود ؟ 7 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف