علی دایی

علی دایی به جام جهانی برزیل نمی رود!

کد مطلب : 7173زمان مطالعه : 1 دقیقه
علی دایی سرمربی تیم پرسپولیس در آستانه جام جهانی 2014 برزیل از سفر به برزیل انصراف داد و ترجیح داد در شرایط حساس در کنار تیم پرسپولیس حضور داشته باشد.

علی دایی به عنوان یکی از پیشکسوتان و اسطوره های فوتبال ایران با تهیه بلیت و ویزا از سوی مسئولان فدراسیون دعوت شد که عازم جام جهانی شود و قرار بود این اتفاق بیفتد اما وی در درباره سفرش به برزیل اظهار داشت:جا دارد از تمام مسئولان و عزیزانی که به من لطف داشتند و برایم بلیت و مدارک تهیه کردند تا به جام جهانی بروم تقدیر و تشکر کنم اما الآن مردم نگران شرایط پرسپولیس هستند و به همین دلیل الآن برای من احساس مردم از شرایط پرسپولیس برای حضور موفق در سه جام مهم تر است تا رفتن به برزیل.

وی افزود:البته از همین جا هم برای همه بچه ها آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم بتوانند باز هم دل این مردم را با نتایج خوب شان شاد کنند. باید فعلا به مسائل و شرایط پرسپولیس رسیدگی کنم چون امسال سال بسیار سختی را پیش رو داریم و به همین دلیل باید احساس مسئولیت داشته باشم چون هواداران همیشه نسبت به ما لطف داشتند و از ما انتظار دارند.
 
علی دایی در جام جهانی 1998 فرانسه
علی دایی در جام جهانی 1998 فرانسه به همراه تیم ملی کشورمان به عنوان بازیکن و کاپیتان حضور داشت.
 
علی دایی در بازی ایران و آلمان
 
علی دایی از جمله بازیکنان حماسه ساز ملبورن بود که پس از شکست استرالیا و صعود تیم ملی ایران به جام جهانی به فرانسه رفت و در مقابل تیم های یوگسلاوی، آلمان و آمریکا بازی کرد.
علی دایی در بازی ایران و آمریکا
 
تیم ملی ایران در جام جهانی 98 فرانسه در گروه ششم قرار گرفت و با تیم های یوگسلاوی، آلمان و آمریکا همگروه شد.

علی دایی به جام جهانی برزیل نمی رود!

3.957
این مطلب مفید بود ؟4512
برگرفته از فارس - /م
نظرات
وبگردی