نمناک ورزشفوتبال علی دایی در گالری شیرین مجذوب نقاشی های فرخ آذری + تصاویر
علی دایی ، علی دایی در گالری
علی دایی سرمربی صبای قم با حضور در نمایشگاه نقاشی های دنا فرخ آذری در گالری شیرین گفت: «هر وقت فرصت کنم، در رویدادهای هنری حاضر می شوم و از فکرهای نو و تثبیت نقاشان جوانی مانند خانم فرخ آذری خوشحالم.»

علی دایی در گالری شیرین

علی دایی همیشه به حوزه هنر علاقه داشته و این پدیده بخشی از دغدغه های او را تشکیل می دهد. در این میان گالری ها همیشه یکی از پاتوق های دایی در ایام فراغت بوده که معمولا با خانواده به این مراکز هنری سر می زند.

علی دایی و همایون شجریان

در همین راستا و در جدیدترین گالری گردی، نمایشگاه نقاشی های دنا فرخ آذری در گالری شیرین با حضور علی دایی، علیرضا سمیع آذر، همایون شجریان، تهمینه میلانی، سیف الله پویاراد، پویا آریان پور، محمد نیک بین، بهزاد خداویسی... از ابتدای هفته جاری آغاز به کار کرد.

 

علی دایی در گالری شیرین

19 نقاشی و طراحی فرخ آذری در فضاهای فیگوراتیو و انتزاعی، رازهایی از زندگی انسان معاصر را بازتاب می دهند که در فضایی ابهام آلود و تاویل پذیر مخاطب را به اندیشیدن وا می دارد. دست توانمند هنرمند در طراحی و موفقیت در ساخت فضای سوررئالیستی در نقاشی توجه دیدارکنندگان را جلب می کرد.

 

علی دایی در نمایشگاه نقاشی

دایی که از همان آغاز نمایشگاه برای دیدن آثار فرخ آذری در گالری شیرین حضور یافته بود، آثار او را جالب توجه و تفکر برانگیز خواند و گفت:«هر وقت فرصت کنم، در رویدادهای هنری حاضر می شوم و از فکرهای نو و تثبیت نقاشان جوانی مانند خانم فرخ آذری خوشحالم.»

علی دایی در گالری شیرین مجذوب نقاشی های فرخ آذری + تصاویر

علی دایی در گالری شیرین مجذوب نقاشی های فرخ آذری + تصاویر
:
امتیاز : 3 تعداد رای : 10
برگرفته از جام نیوز - /م
این مطلب مفید بود ؟ 6 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف