علی دایی و مهار پیروانی
در پی برکناری علی دایی از سرمربیگری پرسپولیس تهران تمرین عصر چهارشنبه این تیم با تشنج بالایی همراه بود که از آن جمله واکنش افشین پیروانی به حضور درخشان و سیاسی در رختکن این تیم میتوان اشاره داشت.
برکناری علی دایی از سرمربیگری تیم پرسپولیس تهران با حاشیه های بسیار زیادی همراه بود که از آن جمله حضور حمیدرضا سیاسی و حمید درخشان در تمرین عصر چهارشنبه پرسپولیس و اعتراض تند افشین پیروانی همراه بود که علی دایی سعی در آرام کردن وی داشت.
 
علی دایی و افشین پیروانی در تمرین پرسپولیس
 
در حالی که حمید درخشان و حمیدرضا سیاسی در رختکن پرسپولیس حضور دارند، افشین پیروانی در کنار دایی روی نیمکت بیرون رختکن نشسته است. او که به شدت از اتفاقات تمرین عصر چهارشنبه عصبانی بود، توهین هایی را خطاب به سیاسی و درخشان بیان کرد که علی دایی سعی کرد او را آرام کند و دستانش را روی دهان پیروانی گذاشت.
 
علی دایی و پیروانی در تمرین پرسپولیس
 
فردی که رابط حمیدرضا سیاسی بود، به سمت نیمکتی که علی دایی روی آن نشسته بود آمد و دقایقی با او صحبت کرد که حامل پیامی از سوی سیاسی بود، به او گفت:چه کار می خواهید انجام دهید؟ آیا نمی خواهید محل تمرین را ترک کنید؟
دایی گفت:اگر تا شب حکم اخراج من و دستیارانم را رسما به من ندهند فردا صبح در درفشی فر حاضر می شوم و تیم را تمرین می دهم. بعدازظهر هم به عنوان سرمربی در نشست خبری شرکت می کنم. روز جمعه هم به عنوان سرمربی روی نیمکت می نشیم.
علی دایی در پاسخ به این سوال که چه زمانی محل تمرین پرسپولیس را ترک می کند گفت:تا زمانی که نامه ای رسما به من مبنی بر اخراجم به من ندهند محل تمرین را ترک نمی کنم.
وی درباره حمید درخشان نیز گفت:درخشان اگر فوتبال را می فهمید که پیکان و شاهین بوشهر را به آن روز فلاکت نمی کشاند.
 
علی دایی و کادر فنی پرسپولیس
 
 
در کنار حضور علی دایی حمید درخشان نیز که به عنوان سرمربی جدید تیم انتخاب شده بود در درفشی فر حاضر شد. حضور این دو نفر در ورزشگاه درفشی فر باعث به وجود آمدن جو خاص و شرایط ویژه ای شد به گونه ای که سیاسی و منتقمی به همراه بازیکنان در کنار حمید درخشان و برخی اوقات علی دایی به رختکن تیم رفتند و تمرینی برگزار نشد.
هواداران از حدود ساعت 16:30 در ورزشگاه حاضر شدند و شعارهایی را علیه سیاسی و در حمایت از علی دایی سر دادند. سرانجام پس از چهار ساعت سیاسی و منتقمی به همراه حمید درخشان ورزشگاه درفشی فر را ترک کردند.
*از اتفاقاتی که پس از پایان این جریانات رخ داد درگیری هادی نوروزی، میثم حسینی و امید عالیشاه با تماشاگران بود که به شدت با آنها درگیر شدند و نیروی انتظامی با دخالت خود به این موضوع خاتمه داد.
بازیکنان پرسپولیس بدون اینکه تمرینی انجام دهند محل تمرین را ترک کردند.

چرا علی دایی دهان پیروانی را گرفت؟! + تصاویر

57
این مطلب مفید بود ؟70
برگرفته از ایسنا - /م
وبگردی