نمناک ورزشفوتبال چرا علی دایی پس از قهرمانی شادی نکرد!
علی دایی ، سرمربی تیم صبای قم
علی دایی سرمربی تیم صبای قم پس از قهرمانی تیمش در جام شهدا شادی نکرد و علت این مسئله را هم درگذشت همایون بهزادی و عزادار بودن فوتبال ایران بیان کرد.
تاریخ انتشار : 7 بهمن 1394
بازدید : 2,386 نفر

واکنش پسر بهزادی به رفتار علی دایی پس از قهرمانی

تیم فوتبال صبا با برتری یک بر صفر مقابل پرسپولیس به مقام قهرمانی جام شهدا رسید و این جام را بالای سر برد. این قهرمانی در حالی اتفاق افتاد که علی دایی سرمربی صبا که زحمات بسیاری هم کشیده بود خوشحالی نکرد و علت این رفتارش را هو از دست دادن همایون بهزادی دانست. که این صحبتهای دایی باعث واکنش خوب پسر بهزادی شد.

واکنش پسر بهزادی به رفتار علی دایی پس از قهرمانی

علی دایی سرمربی صبا می گوید این روزها فوتبال ایران عزادار است و او هم به عنوان یکی از خانواده این فوتبال ، عزادار است. او در این باره گفت:«خوشحالم از این که بچه ها توانستند بازی های خوبی انجام بدهند اما من خوشحالی نکردم چون همه ما عزادار از دست دادن همایون بهزادی هستیم. »

این گفته های دایی سبب شد تا علی بهزادی ، پسر بزرگ همایون خان از علی دایی تشکر کند و بگوید:«او مایه افتخار ماست و دل پدرم را با این رفتارش ، بدون شک شاد کرده. ما از او تشکر می کنیم.»

چرا علی دایی پس از قهرمانی شادی نکرد!

چرا علی دایی پس از قهرمانی شادی نکرد!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 12
برگرفته از جام جم آنلاین -/ ن.م
این مطلب مفید بود ؟ 12 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف