نمناک ورزش و تناسب اندامگوناگون بغض علی دایی برای فوت شاگردش در حادثه هواپیما
علی دایی ، فیلیپ ماچادو
علی دایی سرمربی سابق صبا به درگذشت شاگردش فیلیپ ماچادو بازیکن سابق صبا در حادثه سقوط هواپیما در کلمبیا واکنش نشان داد.
تاریخ انتشار : 10 آذر 1395

واکنش علی دایی به درگذشت ماچادو

در لیست درگذشتگان در حادثه سقوط هواپیما یک نام آشنا به چشم می خورد.در هواپیمایی که در کلمبیا سقوط کرد نام فیلیپه ماچادو مدافع سال گذشته باشگاه صبای قم به چشم می خورد. نزدیکان علی دایی سرمربی سابق صبا می گویند وقتی صبح امروز این خبر را به او داده اند، شوکه شده و بغض کرده است. ماچادو در فصل گذشته زمانی به صبای قم آمد که به تازگی پدر شده بود و از این بابت بسیار خوشحال بود.

علی دایی

فیلیپ ماچادو بازیکن سابق صبای قم 

علی دایی که در تیم صبای قم با خوزه فیلیپه ماچادو برزیلی کار کرده بود، دیروز در پی اعلام خبر درگذشت ماچادو که یکی از سرنشینان هواپیمای سقوط کرده تیم برزیلی در کلمبیا بود، عکس دونفره خودش و خوزه فیلیپه ماچادو را به اشتراک گذاشت و ظمن تعریف و تمجید از این بازیکن، به خانواده او و فوتبال برزیل تسلیت گفت.

اسطوره فوتبال ایران و سرمربی نفت تهران نوشت:«با غیرت ، مهربان و قدرتمند بود ، فیلیپ ماچادو فصل پیش در صبا یکی از بهترین دفاع های لیگ بود. امروز در سانحه سقوط هواپیما در کلمبیا از دنیا رفت تا دختر نوزاد و همسرش را تنها بگذارد. روحت شاد فیلیپ ماچادو RIP Filipe Machado».

علی دایی

پست علی دایی برای فوت فیلیپ ماچادو

بغض علی دایی برای فوت فیلیپ ماچادو در سقوط هواپیما

بغض علی دایی برای فوت شاگردش در حادثه هواپیما
:
امتیاز : 4.8 تعداد رای : 22
برگرفته از خبر آنلاین -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 21 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف