نمناک ورزشفوتبال علی دایی اصل جنس است
علی دایی ، درباره علی دایی
علی دایی با همین پرنسیب های اخلاقی است که تبدیل به همان آدمی شده که شاید بتوان از او در لحظه ها دلگیر شد.
تاریخ انتشار : 22 مرداد 1396

این است علی دایی، بدون ژست و ادا

حواسش نبود، اینطور نبود که یک دوربین را بکارد، حتی در آخر فیلم وقتی می خواست عکس یادگاری بگیرند هم نمی دانست که یک گوشی، دوربینش را به سوی نشانه گرفته تا آن جمله شاهکار ثبت شود؛ فقط دست پدر و مادر! وقتی پسرک را بوسید، وقتی انگشت دستش را به سوی او گرفت، خشمی واقعی را می شد در رفتار و جملاتش حس کرد، درست مثل اینکه گلی خورده است و باخته. همه هم می دانند که او از باختن متنفر است.

علی دایی اصل جنس است؛ معترض، شاکی، یاغی زیاد داشتیم اما او نه اعتراضش، نه حمایتش ژست نیست، تیپ نیست، او آدمی است با اصول خودش. نه اینکه همه این اصول درست باشد یا آنکه همه موضع گیری هایش عین صواب اما همه در یک چارچوب کلی تعریف می شود، خارج نمی زند. برای همین است که هیچ کس نمی تواند بگوید اداست، ریاست. 

 علی دایی

دایی بدون ژست و بدون ادعا

علی دایی با همین پرنسیب های اخلاقی است که تبدیل به همان آدمی شده که شاید بتوان از او در لحظه ها دلگیر شد اما در یک بازه طولانی همیشه همان آدمی است که می توان دوستش داشت. باید دوستش داشت. مگر چند نفر مثل او داریم؟

علی دایی اصل جنس است

علی دایی اصل جنس است
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 11
برگرفته از مشرق/ی
این مطلب مفید بود ؟ 11 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف