دیگران چه می خوانند..؟
نمناک فرهنگ و هنربیوگرافی بازیگران زندگینامه و عکس های “علی شادمان”
ali shadmani ، علی شادمان
علی شادمان بازیگر سریال کیما و سرزمین کهن متولد ایلام می باشد. در این بخش از بیوگرافی بازیگران سایت نمناک زندگینامه کامل و عکس های “علی شادمان” را مشاهده می کنید.
بازدید : 2,223 نفر

بیوگرافی و عکس های علی شادمان 

نام :محمد علی

نام خانوادگی :شادمان

متولد :4 آذر 1375

محل زندگی :ایلام

 پیشه :بازیگر 

محمدعلی شادمان (زاده:1375 در ایلام ) بازیگر ایرانی است. علی کار بازیگری را در نوجوانی از سال 1385 با بازی در فیلم میم مثل مادر آغاز و همچنین در فیلمهای سینمایی صد سال به این سال ها ، زمانی برای دوست داشتن

و کلانتری غیرانتفاعیو سریال سرزمین کهن به ایفای نقش پرداخته است.

مهراوه شریفی نیا و علی شادمان

مهراوه شریفی نیا و علی شادمان بازیگران کیمیا

او در سال 92 در فیلم ساکن طبقه وسط به کارگردانی شهاب حسینی و در سال 90 در فیلم رؤیای سینما به کارگردانی علی شاه حاتمی ایفای نقش کرده است. وی در جشنواره های متعدد داخلی و خارجی شرکت داشته است و در سال2010و 2011 نیز برنده دوجایزه ویژهٔ سینه کید و فیسی شد و در همین دو سال بهترین بازیگر نوجوان سال شناخته شد.

علی شادمان در سریال کیمیا به کارگردانی جواد افشار نیز که سال 1394 از شبکه دوم سیما پخش شد ایفای نقش کرده است. او در آخرین تجربه بازیگری خود در مجموعه دیوار به دیوار ایفای نقش کرده است.

فیلم شناسی علی شادمان

سریال های تلویزیونی

سالعنواننقششبکه
1394کیمیا (مجموعه تلویزیونی)کیوان پارساشبکه دو
1395ماه و پلنگسهیلشبکه سه
1396دیواربه دیوارآرمان خلیل زادهشبکه سه

 

زندگینامه ali shadmani

بیوگرافی و عکس های ali shadmani 

 • ویلایی ها (1395)
 • اروند (1394)
 • یتیم خانه ایران (1393) [15]
 • ساکن طقه وسط (1392)
 • رؤیای سینما (1390)
 • کلانتری غیرانتفاعی (1387)
 • زمانی برای دوست داشتن (1386)
 • صد سال به این سال ها (1386)
 • میم مثل مادر (1385)
 • سرزمین کهن

تئاتر

 • مردگان بی کفن و دفن - منوچهر هادی (1394)
 • خشم اژدها - علی احمدی (1394)
 • نمایش نامه خوانی حشره - آیدا کیخانی (1395)
 • سماعی زاده - رضا بهاروند (1396)
 • زبان تمشک های وحشی - شیوا مسعودی (1396)

علی شادمان و خواهرش

پدر و مادر و خواهر علی شادمان

جوایز

 • 1386:بهترین بازیگر کودک برای فیلم میم مثل مادر در سی و هفتمین دوره جشنواره بین المللی فیلم رشد
 • 1387:جایزه ویژه جشنواره سینه کید هلند برای فیلم زمانی برای دوست داشتن
 • 1387:پروانه زرین بهترین بازیگر کودک و نوجوان برای فیلم زمانی برای دوست داشتن در بیست و دومین دوره جشنواره بین المللی فیلمهای کودکان و نوجوانان
 • 1390:پروانه زرین بهترین بازیگر کودک و نوجوان برای فیلم رؤیای سینما در بیست و پنجمین دوره جشنواره بین المللی فیلمهای کودکان و نوجوانان

مصاحبه با علی شادمان

من از کلاس چهارم وارد بازیگری شدم و از آن زمان تا به امروز مشغول بازیگری بوده ام هرچند سعی کرده ام در این 10سالی که مشغول کار هستم، در کارهایی بازی کنم که دوست داشته باشم و به همین دلیل است که در این مدت تنها در 9کار تصویری و یک کار تئاتر حضور داشته ام و اینطور نبوده که مدام در فیلم های مختلف مشغول کار باشم. سخت ترین کارم در این مدت سریال «سرزمین کهن» بود که 2سال درگیر آن پروژه بودم و در تمام این 2سال هرروز آفیش بودم و باید می رفتم سرکار!

هر روز ساعت 6 صبح باید می رفتم سر لوکیشن و تا غروب یا شب کار ادامه داشت و شب ها که به خانه برمی گشتم، معلم خصوصی می آمد تا درس ها را با او کار کنم و بعد از آن شام می خوردم و مرور درس ها را داشتم و دوباره فردا ساعت 6 صبح باید می رفتم سرکار و این داستان 2سال ادامه داشت ولی هرگز اجازه ندادم که کار به درس خواندنم لطمه بزند. سریال «کیمیا » هم که باز کاری طولانی بود، همزمان با دوره پیش دانشگاهی ام بود ولی باز سعی کردم درس خواندنم را مدیریت کنم و خوشبختانه موفق هم بودم.

علی شادمان

علی شادمان بازیگر سریال کیمیا

برای « سرزمین کهن » من از 13 سالگی تا 15 سالگی درگیر کار بودم، در سن بلوغ هم بودم ولی باید راکوردهای نقش را حفظ می کردیم؛ چراکه من هم باید سن 7سالگی آن شخصیت را بازی می کردم و هم سن 14 سالگی و این کار را بسیار سخت کرده بود و من هم روزبه روز داشتم بزرگتر می شدم. با مشاوره چند دکتر و با درمان عجیب و غریب و ریسکی که کردیم، پذیرفتیم که یک سری داروها را مصرف کنم که از رشد و بلوغ من جلوگیری کند. پدر و مادرم هم خیلی در این زمینه تحقیق کردند و تضمین هایی از دکترها گرفتند؛ ولی با این حال کار پرریسکی بود و خوشبختانه اتفاق بدی هم نیفتاد.

علاقه به کتاب

خیلی کتاب می خوانم و فیلم نگاه می کنم. دوستان محدودی دارم و تعدادشان به اندازه انگشتان دست هم نمی رسد چون در انتخاب دوست خیلی وسواسی هستم و معتقدم که آدم با سه نفر دوست صمیمی باشد بهتر از آن است که با صدنفر دوستی سطحی داشته باشد. خیلی از اوقاتم را با دوستانم می گذرانم و با آنها راجع به کتاب ها و فیلم هایی که می خوانیم و می بینیم، صحبت می کنم. خیلی اهل بیرون آمدن از خانه نیستم. باشگاهی در کنار خانه ام هست که برای ورزش به آنجا می روم.

علی شادمان

امیر محمد متقیان و علی شادمان

علاقه علی شادمان 

به عکاسی علاقه زیادی دارم و می توانم بگویم که به شکل حرفه ای این کار را انجام می دهم. البته سوژ ه هایم آزاد است و روی سوژه خاصی در عکاسی تمرکز نکرده ام ولی به صورت کلی به شدت به عکاسی علاقه دارم و آن را دنبال می کنم. از طرف دیگر به نوشتن متن و فیلمنامه نیز علاقه زیادی دارم و این روزها مشغول نگارش یک فیلم نیمه بلند هستم و امیدوارم که تا قبل از پایان سال بتوانم آن را بسازم.

علی شادمان ، بیوگرافی و عکس های علی شادمان

منبع : نمناک - /ک.ک
این مطلب مفید بود ؟ 7 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف