نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون ادامه ماجرای خواستگاری علی صالحی از پرستو صالحی درشیراز
علی صالحی ، برنامه خوشا شیراز
علی صالحی بازیگر جوان سینما و تلویزیون کشورمان روز گذشته مهمان برنامه خوشا شیراز شد و درباره ماجرای خواستگاری از پرستو صالحی توضیح داد.
تاریخ انتشار : 17 تیر 1396

علی صالحی مهمان برنامه خوشا شیراز شد

برنامه خوشا شیراز با اجرای محسن آزادی روز گذشته همزمان با شانزدهم تیرماه 96 ساعت 10 صبح در باغ ارم شیراز روی آنتن رفت. طبق اعلام قبلی برنامه قرار بود الناز حبیبی و شاهین آرین مهمان برنامه روز گذشته خوشا شیراز باشند اما الناز حبیبی به دلیل کسالت نتوانست در این برنامه حاضر شود. علی صالحی بازیگر جوان کشورمان به جای الناز حبیبی در برنامه حضور پیدا کرد.

علی صالحی در خوشا شیراز از ماجرای خواستگاری اش گفت

علی صالحی درباره نحوه دعوتش به برنامه خوشا شیراز گفت :ساعت 3 صبح دوستان با من تماس گرفتند و گفتند که به برنامه خوشا شیراز بیایم.

من و امیر جعفری و سعید آقاخانی فوتبال بودیم که زمانی که برگشتم از طرف برنامه خوشاشیراز با من تماس گرفتند و گفتند خانم الناز حبیبی کسالت دارد و من پذیرفتم که برنامه بیایم چون من خاطرات بسیار خوبی با برنامه خوشا شیراز دارم . من دو شهر ایران را برای هر برنامه ای که تماس می گیرند می روم، یکی شیراز و دیگری مشهد.

مجری برنامه از علی صالحی پرسید شما با پرستو صالحی و مجید صالحی نسبتی دارید ؟ علی صالحی گفت:با مجید صالحی پسر عمو هستیم اما با خانم پرستو صالحی فقط دوست و همکار هستیم .اما در ماه رمضان در برنامه دعوت اتفاقی افتاد و کلیپی از این برنامه پخش شد و ما را تبدیل به سوژه کرد . من خیلی جاها در مورد این موضوع توضیح داده ام و در این برنامه هم می گویم که آن قضیه یعنی خواستگاری من از خانم پرستو صالحی فقط یک شوخی بود و من با اطلاع از جنبه بالای خانم صالحی در برنامه آن را مطرح کردم و بعدها درباره آن بسیار توضیح داده ام .

شاهین آرین دیگر مهمان برنامه خوشا شیراز بود و ترانه های زیبای را در این برنامه اجرا کرد .

علی صالحی

شاهین آرین و علی صالحی در برنامه خوشا شیراز

مجری برنامه خوشا شیراز درباره فراز و نشیب های زندگی این دو هنرمند پرسید که علی صالحی گفت :این دست خود ما نیست که در چه خانواده ای به دنیا بیاییم اما این دست خودمان است که چطور زندگی کنیم .ما هم برای زندگی و جایگاهی که داریم خیلی زحمت کشیده ایم .منزل ما در منطقه 18 تهران بود و من باید راه زیادی را برای رفتن به کلاس های بازیگری آقای سمندریان می رفتم و باید بگویم که امید و تلاش ما را به جایگاه های خوب زندگی ما می رساند.

صالحی در بخشی از برنامه به شوخی گفت من در هر برنامه ای که حاضر می شوم همه گمان می کنند قصد خواستگاری دارم.

شاهین آرین درباره سوال مجری برنامه گفت :زندگی بدون فراز و نشیب نیست چون تا سختی ها نباشد آرامش معنا پیدا نمی کند و هر تلاشی که افراد می کنند به خاطر امید و رسیدن به هدف است و یک شبه ره صدساله را رفتن یک استثنا است و ماندگار نیست .

در بخش پایانی برنامه علی صالحی درباره فعالیت این روزهایش گفت :الان مشغول تمرین تئاتر هستم و در فیلم هزار پا ساخته ابوالحسن داوودی با رضا عطاران همکاری می کنم که این کار یک طنز بسیار عالی است.

ادامه ماجرای خواستگاری علی صالحی از پرستو صالحی درشیراز

ادامه ماجرای خواستگاری علی صالحی از پرستو صالحی درشیراز
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 15
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 13 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف