نمناک فرهنگ و هنرچهره ها غافلگیری علی ضیاء در جشن تولد 32 سالگی اش + عکس
علی ضیاء ، 32 سالگی علی ضیاء
روز گذشته 26 شهریورماه 96 جشن تولد 32 سالگی علی ضیاء در برنامه فرمول یک با حضور امید نعمتی خواننده جوان گروه پالت برگزار شد و علی ضیاء حسابی غافلگیر شد.
تاریخ انتشار : 27 شهریور 1396

جشن تولد 32 سالگی علی ضیاء

علی ضیاء مجری جوانی که این روزها اجرای برنامه فرمول یک را برای شبکه یک سیما برعهده دارد روز گذشته 26 شهریورماه 96 وارد سن 32 سالگی شد و با حضور امید نعمتی در برنامه فرمول یک و کیک تولدی که عوامل برنامه برایش تدارک دیده بودند حسابی غافلگیر شد.

جشن تولد علی ضیاء در فرمول یک با حضور امید نعمتی

روز گذشته برنامه فرمول یک با اجرای علی ضیاء در حالی روی آنتن شبکه یک سیما رفت که علی ضیاء در این برنامه میزبان امید نعمتی خواننده جوان گروه پالت بود. امید نعمتی با حضور در این برنامه درباره فعالیت هایش در گروه پالت صحبت کرد و ترانه های زیبایی را در برنامه اجرا کرد.

این خواننده جوان از اجرای کنسرتی انفرادی و جدا از گروه پالت صحبتی به میان آورد و گفت :این کنسرت با فاصله زمانی از کنسرت گروه پالت برگزار میشود و هیچ لطمه ای به این گروه وارد نمیکند چون فضای کار با گروه پالت کلا متفاوت است.

در لحظه خداحافظی امید نعمتی از برنامه فرمول یک این خواننده با آوردن کیکی که عکس علی ضیاء روی آن حک شده بود و به مناسبت سالروز تولد این مجری جوان از سوی عوامل پشت صحنه تدارک دیده شده بود ، علی ضیاء حسابی غافلگیر شد و گفت:من همیشه اعتقاد داشتم که آدم در روز تولدش باید کار نکند اما حالا فهمیدم که باید کار کنی تا برایت تولد بگیرند ، در بعضی مواقع زبان آدم از خوشحالی بند می آید و نمیداند چه بگوید . فقط از همه شما ممنونم برای این لطفی که به من دارید و در نهایت با آرزویی برای خودش که در برنامه گفته نشد و آرزویی که برای ادامه موفق برنامه فرمول یک داشت از برنامه خداحافظی کرد.

علی ضیاء

تولد 32 سالگی علی ضیاء مجری جوان تلویزیون

علی ضیاء با انتشار عکسی از جشن تولد 32 سالگی اش نوشت :ممنونم از مهر همه و تبریک هاتون و کلی سپاس...

علی ضیاء

علی ضیاء مجری برنامه فرمول یک

غافلگیری علی ضیاء در جشن تولد 32 سالگی اش + عکس

غافلگیری علی ضیاء در جشن تولد 32 سالگی اش + عکس
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 12 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف