نمناک اخبارفرهنگ و هنر “علی ضیاء” تا اطلاع ثانوی ممنوع التصویر شد
علی ضیاء ، ممنوع التصویر شدن علی ضیا
سید “علی ضیاء” مجری صدا و سیما طبق گفته پورمحمدی معاون سازمان صدا و سیما تا اطلاع ثانوی ممنوع التصویر شد و حق اجرا در رادیو، تلویزیون و سیمای استان ها را ندارد.
تاریخ انتشار : 12 آبان 1394

ممنوع التصویر شدن علی ضیاء

علی اصغر پورمحمدی درباره وضع سیدعلی ضیاء افزود:به دلیل اینکه کلیپی از این مجری در فضای مجازی منتشر شده که این مجری در این کلیپ به هواداران و سرمربی استقلال توهین کرده است همچنین آن مجلس از لحاظ شرعی مشکل داشته و مختلط بوده و آن مجری حرکات نامتعارفی انجام داده، علی ضیاء تا اطلاع ثانوی ممنوع التصویر است.
وی گفت:باید پرونده این مجری در ادارات مربوط به مجریان در سازمان صداوسیما بررسی و تصمیم مورد نظر در مورد او گرفته شود ولی تا زمان اعلام نتیجه این مجری ممنوع التصویر است و باید منتظر ماند و دید رأی امور رسیدگی به تخلفات مجریان چه می شود.
علی اصغر پورمحمدی گفت:سیدعلی ضیاء اجازه اجرا در رادیو، تلویزیون و سیمای استان ها را در کل صداو سیمای جمهوری اسلامی ایران ندارد.
چند روز پیش کلیپی از سید علی ضیاء منتشر شده بود که این مجری در آن پس از اینکه تیم محبوبش گلی را به ثمر رساند به سرمربی تیم استقلال توهین کرد و درکافه ای که مختلط بود حرکات نامتعارفی از خود انجام داد.

علی ضیاء ، ممنوع التصویری علی ضیا بخاطر توهین به پرویز مظلومی

“علی ضیاء” تا اطلاع ثانوی ممنوع التصویر شد
:
امتیاز : 3.4 تعداد رای : 75
برگرفته از خبرگزاری صدا و سیما - /م
این مطلب مفید بود ؟ 51 24
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف