نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون علی قربانزاده از علاقه به کارگردانی تا عشق ماشین بودن
علی قربانزاده ، دورهمی
علی قربانزاده بازیگر 39 ساله کشورمان شب گذشته مهمان مهران مدیری در برنامه دورهمی شد و صحبت های جذابی را با مهران مدیری در برنامه رقم زد.
تاریخ انتشار : 4 تیر 1396

علی قربانزاده مهمان برنامه دورهمی شد

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری شب گذشته همزمان با 3 تیر 96 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. مهران مدیری در این برنامه میزبان علی قربانزاده بازیگر کشورمان بود . بعد از سلام و اجوال پرسی مهمان برنامه مهران مدیری گفت دوستانت تو را دانا خطاب میکنند علتش چیست ؟ علی قربانزاده گفت :هر وقت سوالی درباره تکنولوژی برایشان پیش بیاید من به آنها پاسخ میدهم ، به همین خاطر به من دانا میگویند.

علی قربانزاده درباره محل تولد و خانواده اش گفت :من در مهرماه سال 57 در آبادان متولد شدم و تا دو سالگی هم در آنجا بودم اما در دو سالگی برای یک سفر به اصفهان رفتیم و همزمان با سفر ما جنگ آغاز شد و ما در اصفهان ماندگار شدیم . من در یک خانواده پنج نفره متولد شده ام و یک برادر و یک خواهر دارم .

علاقه علی قربانزاده به کارگردانی

علی قربانزاده درباره علاقه اش به کارگردانی گفت :من بیشتر از بازیگری به کارگردانی علاقه دارم و زمانی که کارم را با سامان مقدم آغاز کردم ایشان به من پیشنهاد بازی در یک فیلم را دادند اما بعد از مدتی من به ایشان گفتم که علاقه من به کارگردانی بیشتر از بازیگری است .

فیلم سیاوش که در سال 78 اکران شد موقعیت خوبی برای من به وجود آورد و من در سالهای اخیر بیشتر با سامان مقدم کار کرده ام . از کارهای جدیدم میتوانم به فیلم بی حساب ساخته مصطفی احمدی اشاره کنم که در نیمه دوم سال اکران میشود.

علی قربانزاده

علی قربانزاده در برنامه دورهمی

علی قربانزاده درباره منبع کسب درآمدش گفت:من کارهایم را با وسواس زیادی انتخاب میکنم به همین دلیل منبع درآمد من کمتر از بازیگری است و بیشتر از طریق کارهای تولید و تدوین و کارهای مربوط به سینما کسب میشود .

مهران مدیری درباره صفت لجبازی و یک دنده بودن علی قربانزاده در برنامه گفت و از تنفر علی قربانزاده از باقالی صحبت کرد و درباره اینکه علاقه خاصی به ماشین دارد پرسید.

بازیگر فیلم سیاوش گفت :من علاقه خاصی به ماشین دارم و جدیدا یک کار به کارگردانی سامان مقدم برای شبکه نمایش خانگی درباره ماشین انجام داده ایم و از سامان مقدم برای حضور در برنامه دعوت شد.

علی قربانزاده بزرگترین اشتباه زندگی اش را دنبال نکردن حرفه کارگردانی که مورد علاقه او بود میداند و بزرگ ترین داشته زندگی را دوستان و خانواده اش به حساب می آورد.

در بخش پایانی برنامه علی قربانزاده یک جلد شاهنامه را به موزه دورهمی هدیه داد.

علی قربانزاده از علاقه به کارگردانی تا عشق ماشین بودن

علی قربانزاده از علاقه به کارگردانی تا عشق ماشین بودن
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف