نمناک اخبارفرهنگ و هنر سرقت از خانه علی معلم در ماه رمضان + عکس
علی معلم ، دزدی در ماه رمضان
علی اوجی بازیگر کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار خبر دزدی از خانه زنده یاد علی معلم در ماه مبارک رمضان به روز کرد.
تاریخ انتشار : 29 اردیبهشت 1397

دزدی در ماه رمضان از خانه مرحوم علی معلم

خانه زنده یاد علی معلم مورد سرقت قرار گرفت. علی اوجی بازیگر و تهیه کننده کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار خبری تاسف بار درباره علی معلم به روز کرد و خبر از دزدی و به سرقت رفتن وسایل منزل علی معلم داد.

این هنرمند کشورمان با انتشار ویدیویی که توسط آذرمعماریان همسر زنده یاد علی معلم از منزلشان بعد از سرقت گرفته شده بود خبر از این اتفاق داد.

 خانه مرحوم علی معلم

خبر علی اوجی از دزدی منزل علی معلم

علی اوجی با انتشار این ویدیو که منزل آشفته زنده یاد علی معلم را بعد از دزدی نشان میداد ،نوشت:آقا یا خانم دزد، امیدوارم بدونی که از یه خانواده فرهنگی که مورد احترام همه اهالی فرهنگ و رسانه هستند دزدی کردی و امیدوارم جوانمردی داشته باشی و این فشار رو به خانواده داغدار علی معلم عزیز وارد نکنی.

وسایل ، پول ، فرش و غیره ایی که بردی ارزش مالی دارد و در این شرایط کنونی بسیار جبرانش سخت است و البته انگشترها و وسایل علی معلم عزیز رو به سرقت بردی که ارزش بالای معنوی دارند.

تمام عمر علی معلم و خانواده عزیزش صرف فرهنگ و رسانه شده، خواهش می کنم این فشار مادی و معنوی رو به این خانواده وارد نکن و وسایل رو پس بفرست.

امیدوارم این پست رو ببنید و ثابت کنی که هنوز میشه امید داشت که انسانیت نمرده. بی شک پلیس در پی این اتفاق خواهد بود و به نتیجه خواهد رسید ...

خانه مرحوم علی معلم

منزل علی معلم در روز مراسم ختمش

علی معلم، مدیر مسئول و سردبیر نشریه دنیای تصویر، بنیان گذار جشن سینمایی تلویزیونی حافظ، مدرس، مجری و برنامه ساز و تهیه کننده سینما 23 اسفند 1395 در سن 54 سالگی و در پی حمله قلبی، دار فانی را وداع گفت. فعالیت علی معلم فقط به عرصه ی مطبوعات و رسانه ها محدود نمی شد «شوکران»، «گاوخونی»، «ازدواج به سبک ایرانی» و «آل» از جمله تجربیات موفق او در مقام تهیه کنندگی بود.

مرحوم علی معلم

 علی معلم و همسرش آذر معماریان

آذر معماریان همسر زنده یاد علی معلم است که بعد از فوت همسر فعالیت های هنری او را با همکاری پسرش ادامه میدهد.

جزئیات سرقت از خانه مرحوم علی معلم

سرقت از خانه علی معلم در ماه رمضان + عکس
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11
منبع : بخش اخبار نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 10 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف