نمناک ورزش و تناسب اندامگوناگون مدال طلای علی هاشمی در مسابقات قهرمانی جهان
علی هاشمی ، علی هاشمی وزنه بردار
علی هاشمی در مسابقات وزنه برداری قهرمانی جهان در آمریکا در حرکت یکضرب ابتدا وزن 178 کیلویی را بالای سر برد و سپس وزنه 183 کیلویی را مهار کرد.
تاریخ انتشار : 14 آذر 1396

علی هاشمی مدال طلا یک ضرب را بدست آورد

وزنه بردار دسته 105 کیلوگرم کشورمان مدال طلا حرکت یکضرب مسابقات جهانی را بدست آورد. در روز هفتم مسابقات وزنه برداری قهرمانی جهان که در در آناهیم آمریکا برگزار می شود، در حرکت یکضرب علی هاشمی در دسته 105 کیلوگرم موفق به کسب مدال طلا جهان شد. سلیمانی در این وزن به مقام نهمی دنیا رسید.

هاشمی در حرکت یکضرب ابتدا وزن 178 کیلویی را بالای سر برد. وی سپس وزنه 183 کیلویی را مهار کرد. وی در حرکت سوم خود موفق به مهار وزنه 186 کیلویی نشد اما با همین مدال طلا دنیا را بدست آورد. در این وزن علیرضا سلیمانی دیگر وزنه بردار کشورمان ابتدا وزنه 177 کیلویی را بالای سر برد. وی در رکت دوم وزنه 183 و در حرکت سوم وزنه 184 کیلویی را نتوانست بالای سر ببرد و به مقام نهمی این وزن دست پیدا کرد.

علی هاشمی

هاشمی قهرمان یکضرب در مسابقات جهانی

افرموف از ازبکستان با 182 کیلو در این وزن دوم شد و عنوان سومی حرکت یکضرب نیز از گروه B این مسابقات بدست آمد. تیم ایران روز گذشته 3 طلا در وزن 94 کیلو توسط سهراب مرادی و یک نقره توسط کیانوش رستمی در دسته 85 کیلوگرم بدست آورد.

بیوگرافی علی هاشمی

علی هاشمی متولد ایلام و قهرمان وزنه برداری قهرمانی جهان در سال 2017 در آناهیم آمریکا است. علی هاشمی در این مسابقات در یک ضرب وزنه 183 کیلوگرمی را مهار کرد و مدال طلای یک ضرب دسته ی 105 کیلوگرم مسابقات را گرفت و در دو ضرب با رکورد 221 کیلوگرم نشان برنز حرکت دو ضرب و طلای مجموع را از آن خود کرد. علی هاشمی در مسابقات آسیایی 2015 موفق به کسب مدال برنز در دسته وزنی 94 کیلوگرم شد.

مدال طلای علی هاشمی در مسابقات قهرمانی جهان

برگرفته از تسنیم،ویکی پدیا/ی
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف