نمناک ورزشفوتبال علی پروین بهترین مربی ایرانی بعد از انقلاب در نظرسنجی برنامه 90
علی پروین ، بهترین مربی ایران
نخستین برنامه نود در سال 95 دیشب روی آنتن رفت و نظر سنجی پیامکی مبنی بر انتخاب بهترین مربی فوتبال ایران بعد از انقلاب برگزار شد که در نهایت علی پروین با کسب 9/ 63 درصد آرا بهترین مربی انتخاب شد.
تاریخ انتشار : 17 فروردین 1395

علی پروین بهترین مربی ایرانی شد

نخستین برنامه نود سال 95، ساعت 22:30 دوشنبه شب روی آنتن شبکه سه رفت. در بخش نخست برنامه، افشین پیروانی به استودیوی برنامه آمد تا توضیحاتی درباره کمبود امکانات تیم ملی ارائه کند. در بخشی از این گفت و گو هم علیرضا اسدی روی خط آمد تا به عنوان دبیر کل فدراسیون فوتبال پاسخگو باشد.

سوال پیامکی

سوال نظرسنجی برنامه این هفته به انتخاب بهترین مربی ایرانی بعد از انقلاب اختصاص داشت. بینندگان نود باید از میان علی پروین، منصور پورحیدی، امیرقلعه نوعی و محمد مایلی کهن بهترین مربی ایرانی را انتخاب می کردند. در نهایت نیز علی پروین با کسب 9/ 63 درصد آرا بهترین مربی ایرانی بعد از انقلاب لقب گرفت.

علی پروین

آنالیز تیم ملی

تیم ملی با کنترل بازی در دیدار مقابل عمان اجازه نداد این حریف، حتی یک موقعیت روی دروازه ایران خلق کند. البته نسل جدید بازیکنان تیم ملی، با تاکتیک های کی روش آدابته شده اند و توانستند تاکتیک های این مربی را به خوبی در زمین پیاده کنند. با گلزنی مقابل عمان، نوار گلزنی ایران به 19 بازی پیاپی رسید به طوری که تیم کی روش پس از دیدار مقابل آرژانتین در همه بازی ها گلزنی کرده است. البته نباید فراموش کنیم که طلسم شکست ناپذیری ایران مقابل تیم های آسیایی از 1000 روز عبور کرده است. به این نکته هم باید اشاره کرد که در دیدار مقابل عمان میانگین سنی تیم ملی به زیر 25 سال رسید که این موضوع در 10 سال اخیر بی سابقه بوده است.

در بخشی ار برنامه این هفته، علیرضا عزتی کرامت میهمان برنامه بود. او با حضور در استودیوی نود در باره وضعیت خودش و البته باشگاه نفت صحبت کرد.

علی پروین بهترین مربی ایرانی بعد از انقلاب در نظرسنجی برنامه 90

علی پروین بهترین مربی ایرانی بعد از انقلاب در نظرسنجی برنامه 90
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 9
برگرفته از ایسنا/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 9 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف