نمناک فرهنگ و هنرموسیقی خاطرات به یادماندنی علی پهلوان با گروه آریان + تصاویر
علی پهلوان ، گروه آریان
علی پهلوان خواننده گروه آریان صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی قدیمی و خاطره ای از گروه آریان به روز کرد.

خاطره بازی علی پهلوان با کنسرت های پرشور گروه آریان

اگر از طرفداران موسیقی پاپ باشید قطعا با گروه آریان که در اواخر دهه هفتاد با آهنگ هایی زیبا شور و هیجانی خاص در موسیقی پاپ ایجاد کرد آشنا هستید. علی پهلوان و پیام صالحی دو عضو اصلی گروه آریان با پیوستن افرادی دیگر چون محمدرضا گلزار گروهی را تشکیل دادند که با آهنگ هایشان جانی دوباره به موسیقی پاپ بخشیدند.

آلبوم ها و تک آهنگ های زیادی از این گروه منتشر شد و در نهایت این گروه سال 93 با انتشار آهنگ خداحافظ به کارشان خاتمه دادند. علی پهلوان با انتشار پستی در اینستاگرام به خاطره بازی با یکی از آهنگ های این گروه پرداخت.

علی پهلوان یاد گروه آریان را زنده کرد

علی پهلوان

خاطره بازی علی پهلوان خواننده گروه آریان

علی پهلوان با انتشار عکسی از خوانندگی در گروه آریان نوشت :شعر ای جاویدان ایران با این بیت شروع می شد:باز اسم وطن اومد به میون بازهم “عاشقاش” جمعن همشون...

وقتی که ضبط من و پیام تموم شد، دخترا که اومدند بخونن، یه بار کار رو گوش کردن و به اتفاق گفتن ما می شنویم باز هم عاشقا شمعن همشون! با دقت که گوش کردم دیدم درست می گن. “ش” آخر عاشقاش با “ج” جمعن ترکیب شده و شنیده میشه شمعن! خلاصه تصمیم گرفتیم “ش” رو حذف کنیم و مصراع تبدیل شد به:باز هم عاشقا جمعن همشون.

پخش شدن آهنگ ای جاویدان ایران در استادیوم روسیه

گروه آریان

علی پهلوان خواننده گروه آریان و آهنگ ای جاویدان ایران

علی پهلوان با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت :اتفاقی که قرار بود 12 سال پیش بیفته امسال افتاد. آهنگ ای جاویدان ایران تو استادیوم پخش شد و روی اسکرین هم متنش نمایش داده شد. خلاصه این که عجب شبی بود...

گروه آریان

ضبط آهنگ ای جاویدان ایران گروه آریان در استادیوم آزادی

گروه آریان

عکسی از اعضای گروه آریان در استادیوم آزادی

علی پهلوان خواننده و ترانه سرای کشورمان است که فعالیت هنری را از سال 78 با گروه آریان آغاز کرد و با ترانه های ماندگار این گروه شناخته شد و کنسرت های زیادی را با این گروه در کنار پیام صالحی برگزار کرد.

علی پهلوان

علی پهلوان خواننده گروه آریان

گروه آریان

علی پهلوان و پیام صالحی خواننده گروه آریان در سال 80

خاطره بازی علی پهلوان با خاطرات کنسرت های گروه آریان

خاطرات به یادماندنی علی پهلوان با گروه آریان + تصاویر
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف